Back to Question Center
0

Semalt iesaka tīmekļa datu kopēšanas rīkus datu iegūšanai

1 answers:

Tīklu noņemšana kas īpaši paredzēti, lai iegūtu derīgu informāciju no interneta. Tie ir arī pazīstami kā tīmekļa ievākšanas programmas un tie ir izdevīgi ikvienam, kurš mēģina apkopot datus no dažādām tīmekļa lapām. Ir daudz rīku, kas palīdz iegūt datus un labāk organizēt to. Jūs varat izmantot šīs programmas, lai savāktu informāciju par dažādiem produktiem, to cenām un varētu paplašināt savu biznesu internetā. Daži Web tīrīšanas rīki un programmatūra ir dārgi, bet citi jums neko nemaksā. Izmantojot tos, jūs varat vilkt informāciju no vietnēm, strādāt dažādās datu bāzēs un organizēt datus uzreiz.

Iepazīstieties ar 3 noderīgu tīmekļa datu ieguves rīku sarakstu datu iegūšanai.

1. Skrāpēšanas eksperts

Jūs varat izmantot skrāpēšanas ekspertu, lai iegūtu, organizētu un strukturētu dažādu vietņu informāciju. Tā ir viena no slavenākajām datu izguves programmām un piemērota komerciāliem un nekomerciāliem lietotājiem. Daudzi uzņēmumi un tīmekļa pārziņi izvēlas Scraping Expert, pateicoties savām unikālajām funkcijām un daudzām iespējām. Ja vēlaties iegūt dažus klientam specifiskus datus un vēlaties uzlabot savas vietnes veiktspēju, jums vajadzētu izmēģināt skrāpēšanas ekspertu. Informācija ir pieejama dažādos formātos. Tas skandina datus no sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem, ziņu vietnēm, ceļojumu portāliem un biržu vietnēm..

2. Uipath

Uipath ir plaši pazīstams ar savu mašīnu mācību tehnoloģiju un ir lielisks tīmekļa datu iegūšanas un ekrāna skrāpšanas rīks. Tas ir ideāls gan programmētājiem, gan ne-koderiem, un bez pūlēm pārsniedz pamata datu iegūšanas problēmas. Izmantojot Uipath, varat veikt dažādus uzdevumus, nokopēt dažādas vietnes un PDF dokumentus, iegūt informāciju no attēliem un var saglabāt datus cietajā diskā. Ar Uipath varat arī datorizēt noklikšķināšanas nozvejas, veidlapu aizpildīšanas un citus līdzīgus uzdevumus un programmēšanas iemaņas nav nepieciešamas. Šis rīks uztver dažādu veidu datus ekrānā, un rezultāti tiek iegūti kā JS, Silverlight un HTML. Uipath arī palīdz pārmeklēt jūsu vietnes meklētājprogrammās un ir mazliet dārgs privātpersonām un jaunizveidotiem uzņēmumiem. Jums vajadzētu izmantot šo programmu tikai tad, ja jums ir izveidota tiešsaistes bizness un vēlaties sadrupināt smagas vietnes.

3. Import.io

Import.io ir viens no labākajiem un populārākajiem datu izguves rīkiem internetā. Jūs varat izmantot savas atšķirīgās īpašības, un tā ir lieliska alternatīva Kimono un citām līdzīgām tīmekļa nokasīšanas programmām. Tas parādīs nepārprotamu datu diagrammu, kas balstīta uz jūsu prasībām un vēlmēm. Jums vienkārši ir jāatlasa dati un jāievieto daži atslēgvārdi, un jāļauj Import.io tas darbojas. Tu vari rubīt vietrāžus URL vienu pēc otra un pārraudzīt nokasīto datu kvalitāti. Import.io eksportē noderīgos datus uz Google izklājlapām, ietaupot daudz laika un enerģijas. Atkarībā no to sarežģītības un garuma jūs varat sagaidīt, ka tā nokļūst vairāk nekā 10 000 interneta lapu pēc divdesmit minūtēm. Visvairāk apbrīnojamo ir tas, ka imports.io ir bez maksas un ir ideāli piemērots neprogrammētājiem Source .

December 14, 2017