Back to Question Center
0

Semalt apskats: Amazing Python Web nokasīšanas rīks

1 answers:

Miljoniem interneta lietotāju ikdienā meklē daudzas lietas internetā . Tās mērķis ir panākt konkrētus rezultātus, vācot visu nepieciešamo informāciju pēc iespējas ātrāk un tādējādi padarot viņu uzņēmējdarbību veiksmīgu. Rezultātā viņi nokasīju tīmekļa vietnes, lai apkopotu visus nepieciešamos datus, un glabā to savā datorā. Un viens no lielākajiem tīmekļa skenēšanas rīkiem, kas var iegūt datus acumirklī, ir Scrapy!

Scrapy ir pārsteidzošs tīmekļa datu iegūšanas rīks , ko var izmantot personas vai uzņēmumi, kuri var bez darba laika iegūt darbu . Tas ļauj lietotājiem koncentrēties uz datu ieguvi, izmantojot CSS selektorus. Scrapy ir Python sistēma, kas saviem lietotājiem piedāvā visas uzlabotās iespējas, lai pabeigtu darbu un iegūtu visus nepieciešamos datus, neizmantojot daudz laika. Bez tam, jūs varat tos saglabāt noteiktos formātos savā datorā.

Web lietotājiem ir jāatceras, ka Scrapy ir pārsteidzošs platforma, kas palīdz viņiem iegūt visu attiecīgo saturu, kā arī virzīties uz attiecīgajām lapām.

Uzstādīšana

Pirmkārt, jums jāinstalē Python savā operētājsistēmā. Tad jūs varat vienkārši lejupielādēt šo sistēmu no savas oficiālās vietnes.

Izveidot projektu

Nākamā lieta, kas jums jādara, ir izveidot Scrapy projektu pēc kataloga, ko vēlaties saglabāt, atrašanas. Tad apkopojiet visus savus datus un glabājiet to vienā vietā, lai to atrastu, kad vien vēlaties.

Scrapy Shell

Vislabākais veids, kā apkopot datus bez taras ar Scrapy, ir izmantot Scrapy čaulu. Jūs varat izmantot Xpaths, lai izvēlētos dažādus elementus no HTML dokumentiem. Konkrētāk, Scrapy zirneklis ir atbildīgs par to, kā noteikt konkrētas saites, pārmeklējot tīmekļa vietni. Bez tam, jūs varat iegūt visu vajadzīgo informāciju no lapas dažādās Python datu struktūras.

Zirnekļu izmantošana

Izmantojot zirnekļa programmu, jūs varat lejupielādēt jebkuru vēlamo saturu. Jums vienkārši ir jāraksta pielāgoti zirnekļi dažādām tīmekļa lapām. Arī jums ir nepieciešams rakstīt kodu, lai pārvērstu apkopotos datus labi strukturētā formātā un saglabātu to savā datorā Source .

December 14, 2017