Back to Question Center
0

Kā uz Amazon rangēt svarīgākos atslēgvārdus?

1 answers:

Ja vēlaties uzzināt, kā rādīt Amazon par saviem vispiemērotākajiem atslēgvārdiem - jūs jau esat īstajā vietā. Vai zinājāt, ka pirmajā meklēšanas rezultātu lapā Amazonā tiek saņemti vairāk nekā 60% no kopējās meklēšanas datplūsmas, kas nāk no tiešajiem pircējiem, kuri meklē pārdošanas vietas tur? Tātad, tas nozīmē, ka tuvāk esat Amazones produkta meklēšanas rezultātos, meklējot atbilstošos atslēgvārdus un ilgtermiņa meklēšanu saturošās frāzes - jo vairāk potenciālo pārdevumu jūs gūsit labumu no. Bet kā uz Amazones rangēt svarīgākos atslēgvārdus, it īpaši, ja jūs joprojām esat iesācēju pārdevējs, tikai veicot pirmos soļus šajā ļoti piepildītajā tirgū? Īsā atbilde ir - izprast atslēgvārdus un to galvenās īpatnības, kas redzamas no A9 meklēšanas rangu algoritma viedokļa. Tātad, tālāk es rādīšu, kā ierindot Amazon, sniedzot īsu vadlīniju par galvenajiem mērķa atslēgvārdiem un pareizo veidu, kā tos identificēt tur.

Kā rangs Amazon par svarīgākajiem atslēgvārdiem

Pirms jebkas cits, pieņemsim, ka Amazones atslēgvārdu izpēte ir piemērota. Atcerieties, ka tas veido pamatu jūsu Amazon veiktajam potenciālam rangu. Šeit ir daži pamatnosacījumi un definīcijas, lai jūs saprastu, kā rast Amazon par jūsu galvenajiem mērķa atslēgvārdiem. Pārliecinieties, vai esat tos visus:

  • Atslēgas vārdi - Amazones atslēgvārdi, no SEO viedokļa un mūsdienu e-komercijas tirdzniecības, varētu būt īsinājumtaustiņi, apkopojot pārdodamās preces galvenās īpašības vai vispārējās saistības ar ražojuma kategoriju. Attiecīgie atslēgvārdi ir ļoti svarīga produktu produktu sarakstu optimizācijas daļa Amazon produktu meklēšanā.
  • Long-Dalail key keywords - ir noteiktas frāzes vai atslēgvārdu kombinācijas, kuras tiešie pircēji, visticamāk, izmantos produkta meklēšanas vaicājumam Amazon. Vienkāršāk sakot, Amazones ilgtermiņa asīs atslēgvārdi ir visizplatītākās atslēgvārdu kombinācijas, kas tiek izmantotas produktu meklēšanai. Patiesībā, jo īpaši šāda veida atslēgvārdi veido apmēram 70% meklēšanas vaicājumu, ko veikuši dzīvie pircēji tur.

Tāpēc vēl svarīgāk ir noteikt pareizās meklēšanas vaicājuma kombinācijas, kas attiecas uz jūsu preci pārdošanā vai produktu kategorijā. Tādā veidā jums būs labākas izredzes uzādīt plašākai potenciālo pircēju auditorijai, kas meklē pārdošanas vietas piedāvātos produktus. Cita starpā es iesaku izmantot šādus atslēgvārdu pētniecības rīkus, kas īpaši pielāgoti šim e-komercijas platformai.

  • Merchant Words - labs sākuma rīks ātrai atslēgvārdu izpētes veikšanai Amazon, iegūstot atbalstu ar daudziem vērtīgiem ilgtermiņa ieteikumiem, kas tiek sagrābti tieši no veiksmīgākajiem pārdevēji savā nišā vai produktu kategorijā.
  • Džungļu skūts - tā ir vienas pieturas aģentūra ikvienam tiešsaistes uzņēmējam, kas pārdod Amazon. Neatkarīgi no tā, ka tā patiešām gūst labumu no atslēgvārdu datiem, Džungļu skults izrādījās ļoti noderīgs, meklējot dažas jaunas produktu iespējas vai vajadzību iegūt vērtīgu konkurētspējīgu ieskatu - gan par potenciāli izdevīgiem produktiem, gan relatīvi ilgu asu atslēgvārdu kombinācijas, kas nepieciešamas, lai ierindotu Source .
December 22, 2017