Back to Question Center
0

Kādi ir praktiskie veidi, kā uzlabot Amazon pārdošanu?

1 answers:

Amazones tirgus ir zelta raktuves gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Tas dod iespēju pārdot produktus cilvēkiem no visas pasaules un ievērojami palielināt jūsu zīmola atpazīstamību.

Visi runā par spēcīgu konkurenci Amazon, un šīs domas nav bez iemesla. Miljoniem tirgotāju cīnās par katru jaunu klientu, jo viņi zina savu uzņēmējdarbības potenciālu. No otras puses, Amazon mēnesī saņem gandrīz 90 miljonus unikālu apmeklētāju, un, ja jums ir gudra pieeja jūsu biznesam, jūs vienkārši nevarat palikt neatklāti. Saskaņā ar Amazones nozares datiem, jaunie tirgu pārdevēji bieži vien saskata 50% kopējo ieņēmumu pieaugumu, kad viņi nopietni pārdod Amazon. Šie iedvesmojošie skaitļi liecina, ka ikvienam ir iespēja būt pārtikušam Amazon. Viss, kas jums nepieciešams, ir noturīgs un jāzina triki par to, kā jūs varat dubultot ieņēmumus.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim dažus pārbaudītus veidus, kā uzlabot Amazones pārdošanu un palikt ārpus pūļa.

Pārdošanas panākumu atslēga Amazon

Lai Amazon varētu kļūt par pārtikušu pārdevēju, jums jāpārliecinās, ka jūs sasniedzat savu potenciālu. Tātad, ir maz pierādītu veidu, kā jūs varat uzlabot savu Amazones pārdošanu.

 • Nodrošināt konkurētspējīgu cenu

Cena ir galvenais ranking faktoru Amazon. Tas kalpo kā diferencētājs, kurš nošķir vienu komersantu no cita. Amazon lietotāji var viegli salīdzināt cenas, atrodot visvērtīgākos piedāvājumus. Tātad, ja jūs vēlaties uzvarēt Buy Box un būt Amazon meklēšanas rezultātu lapas TOP, jums jābūt gataviem konkurēt par cenu. Jums vajadzētu iepriekš domāt, kā jūs varat samazināt izmaksas, lai izvairītos no zaudējumiem. Tikai uzskaitīt produktus ar pietiekamu rezervi, lai Amazon būtu konkurētspējīgi, un joprojām piedāvā saprātīgu peļņas normu, ņemot vērā krājumus, un pieskaitāmās izmaksas. Turklāt ir vērts pieminēt, ka pārdošana Amazonā var būt laba reklāmas forma, kas neprasa tirgotājiem nopirkt maksas par klikšķi reklāmu.

Amazon piedāvā tirgotājiem vairākas sadaļas, kurās viņi var uzskaitīt produktu priekšrocības

 • . Jums ir jāizmanto šie satura sekcijas, vizuāli parādot saviem klientiem ne tikai jūsu produktu īpašības, bet arī to stiprās puses. Uzsveriet informāciju par to, kā jūsu produkti var palīdzēt klientiem ikdienas lietās. Atbildiet saviem klientiem uz jautājumu "Kas tas man ir?", Un jūs padarīsiet tos lojāli jūsu zīmolam.

  • Sekojums ar saviem klientiem

  Tas nav spēles beigas, kad klients iegādājas no jūsu veikala. Pēc tam jums būs nepieciešams nodrošināt viņu ar profesionālu klientu atbalstu. Paziņojiet viņiem par piegādes procesu un brīdiniet par jebkādiem kavējumiem. Tiklīdz klients saņem pirkumu, sazinieties ar viņu, lai lūgtu atsauksmes. Tas ir lielisks veids, kā parādīt klientiem jūsu atzinību un bažas. Šī informācija palīdzēs jums saprast, vai jūsu produkts atbilst tirgus vajadzībām vai nē. Turklāt, uzdodot saviem klientiem informāciju par viņu pieredzi, varat uzlabot savu biznesu un palielināt klientu lojalitāti.

  • Tirgus jūsu Amazones klientiem

  Visi lietotāji, kas veic pirkumus Amazon, var uzskatīt par Amazon klientiem. Lai padarītu tos par saviem klientiem un nopelnītu ilgtermiņa pārdošanu, varat pircējiem piedāvāt atlaidi nākamajā pirkumā. Turklāt jūs varat izmantot pārdošanas sertifikātus un dāvanas.

  • Saņemt sociālo pierādījumu

  Pirms iegādāties kaut ko Amazon, vairums pircēju pārbauda produktu atsauksmes, lai saprastu, vai viņi var uzticēties tev kā uzticamam pārdevējam vai nē. Tāpēc ir svarīgi izstrādāt sociālos pierādījumus ar pozitīviem un organiskiem pārskatiem. Pārliecinieties, ka visi no tiem ir izveidoti vienādi, jo Amazon cīnās pret stimulētiem atsauksmēm. Un pat nedomāties par atsauksmju iegādi. Tas iznīcinās jūsu reputāciju kādā brīdī. Par laimi, ir veidi, kā radīt pozitīvus bioloģiskos pārskatus, nepārkāpjot noteikumus. Piemēram, varat nodrošināt pircējus ar ideālu klientu atbalstu un labām atlaidēm.

Ja jūs meklējat iespējas pārdot vairāk un vēlaties iegūt lēcienu jūsu konkurencei, jūs

 • jāiegulda Amazones reklāmā. Jūs varat izveidot sponsorētu produktu reklāmu, lai jūsu produkti tiktu rādīti Amazon meklēšanas rezultātu lapas TOP. Šajā gadījumā jums būs jāmaksā par katra lietotāja klikšķi uz jūsu reklāmas. Prinčs būs atkarīgs no konkurences līmeņa jūsu tirgus nišā. Vēl viens veids, kā reklamēt savu produktu Amazonā, ir izveidot galveno meklēšanas reklāmu. Šī reklāma tiks parādīta arī Amazon meklēšanas rezultātu lapas TOP. Galvenā atšķirība starp galveno meklēšanas reklāmu un sponsorētās produkta reklāmu ir tā, ka galvenā meklēšanas reklāma tiek parādīta meklēšanas rezultātu augšdaļā. Citiem vārdiem sakot, jūs saņemat iespēju izcelties no pūļa un piesaistīt lielu satiksmes plūsmu uz saviem produktiem. Un visbeidzot, jūs varat izmantot produkta attēla reklāmu. Šī reklāma tiek parādīta ekrāna sānjoslā, kad lietotāji skatās konkrētā objekta datus.

  Protams, ne visi Amazones reklāmas veidi būs vienlīdz efektīvi. Tomēr jūs nekad zināt, kamēr jūs mēģināt. Tieši tāpēc varat izmēģināt kādu no Amazon reklāmas pakalpojumiem, ņemot vērā jūsu biznesa orientāciju un mērķus. Un, ja tas rada pozitīvu peļņu no ieguldījumiem, tad tas ir tā vērts.

  Nobeiguma domas

  Amazon ir lielisks pārdošanas kanāls visiem uzņēmumiem. Tas var būt vai nu primārs, vai papildu veids, kā nopelnīt ienākumus. Tas nodrošina ne tikai pārdošanas pieaugumu un zīmola atpazīstamību, bet arī iespēju pārdot savus produktus visā pasaulē. Viss, kas jums nepieciešams, ir veikt nepieciešamo uz priekšu rūpības dēļ, lai jūs varētu gūt peļņu ar savu jauno biznesu. Nepalaidiet garām savas reālās iespējas kļūt par plaukstošu tirgotāju un strādāt ar savu zīmola iedarbību Amazon Source .

December 22, 2017