Back to Question Center
0

Semalt Eksperts prognozē nākotnes Web nokasīšanu

1 answers:

Web tīrīšana ir kopēja metode datu vākšanai no tīkla. Sakot, ka ir tikai svarīgi, ir liels nepietiekams apgalvojums. Tas ir vienkārši nepieciešams. Informācija ir jauda, ​​un jebkura organizācija, kuras trūkst, ir deformēta, tādēļ tīmekļa nokasīšana ir asinis, uz kuru visa veida tiešsaistes uzņēmumi darbojas.

Neatkarīgi no tā, vai tā ir NVO, peļņas gūšanas organizācija, starta uzņēmums, vidējs uzņēmums vai pat Fortune 500 uzņēmums, tā noteikti izmanto apkopoto informāciju. Tātad tīmekļa nokasīšanas nozīmi nevar pārmērīgi uzsvērt.

Konkurence korporatīvajā pasaulē nekad nav bijusi stingrāka, nekā tas ir tagad. Spēlētāji dažādās nozarēs tagad izmanto visu ieroci, kas ir viņu rīcībā, lai konkurētu. Nesen organizācijas sāka izmantot tīmekļa mikroshēmu kā ieroci, lai apkarotu savus konkurentus. Galu galā, ja jums ir vairāk atbilstošas ​​informācijas nekā pretiniekiem, jums būs priekšrocības pār tām. Viņi saka, ka zināšanas ir vara. Kaut arī tīmekļa iekraušanas nozare ir piepildīta ar daudziem risinājumiem, tos var sagrupēt tikai 3 kategorijās, un tie ir:

  • Veidojot savu datu ieguves lietojumprogrammu vai programmatūru, pats vai darbā ar programmētājiem
  • Trešo pušu tīrīšanas pakalpojumi
  • Vispārējas datu ieguves programmatūras iegāde

Visiem trim risinājumiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Bez tam, vispiemērotākais risinājumu kategorija jebkuram uzņēmumam var būt atkarīgs no uzņēmuma tīmekļa noņemšanas vajadzībām.

Tāpat kā jebkura cita tehnoloģija, tīmekļa skrāpēšana turpinās attīstīties un attīstīties. Tātad, šajā rakstā uzmanība tiek pievērsta tīmekļa nokasīšanas nākotnei. Pirms turpināt darbu, ir svarīgi skaidri norādīt, ka šajā rakstā izklāstītie atzinumi par tīmekļa mikroshēmas nākotni ir tikai spekulatīvas un iztēles iespējas.Paturot to prātā, šeit tīmekļa ieguves nākotne tiek skatīta no dažādām perspektīvām.

No mākslīgā intelekta viedokļa

Tā kā mākslīgais intelekts tiek izmantots visās dzīves jomās, tiek uzskatīts, ka tehnoloģija lielā mērā tiks izmantota tīmekļa nokasīšanai tuvākajā nākotnē. Citiem vārdiem sakot, tiks izveidoti viedie roboti vai mašīnas, lai uzraudzītu un regulāri nokrāsotu datus dažādiem uzņēmumiem.

Protams, roboti jau tiek izmantoti tīmekļa nokasīšanai, taču neviens no tiem nevar veikt būtiskas izmaiņas mērķa vietnēs bez cilvēka iejaukšanās. Piemēram, mainot mērķa vietnes izkārtojumu, pašreizējie tīmekļa nolīdzināšanas rīki nevarēs izgriezt vietni bez lietotāja tweaking rīka nedaudz. Tas nebūs problēma nākotnes super-inteliģentajam tīmekļa skrāpēšanas robotam, jo ​​viņi varēs izmantot savu rīcības brīvību, lai veiktu jebkādas izmaiņas viņu mērķa vietnēs tīmekļa nokasīšanas laikā, ar nelielu vai bez cilvēka iejaukšanos. Viņi drīz tiks izveidoti, ja tie vēl nav izveidoti.

No Google leņķa

Vislielākais tīmekļa skrāpis ir Google, jo tā pamatdarbība ir tīmekļa vietņu pārmeklēšana un nokasīšana, un tā pārmeklē katru izvietoto vietni un visas viņu saites. Tas nozīmē, ka Google var sākt veidot tīmekļa nokopēšanas pakalpojumus. Un ja tas tā notiks, tas būs lielākais un labākais tīmekļa mikroshēmas uzņēmums, jo tas jau saskaras ar tīmekli. Klientiem būs nepieciešams tikai uzskaitīt mērķa tīmekļa vietņu URL, un viņi saņems no Google visu nepieciešamo saturu. Galu galā visu vietņu saturs jau atrodas tā indeksa datu bāzēs.

Vēl viens iemesls, kāpēc Google sāka padarīt tīmekļa nokasīšanas pakalpojumus, ir tas, ka tas prasīs nelielus vai bez papildu pūliņiem, lai ar to nogalinātu. Uzņēmums jau ir izdzīvojis atkritumu savākšanas vietnes . Ja jums būs nepieciešamie dati visu laiku, Google piedāvās tīmekļa nokopēšanas aprites laiku, ko citi pakalpojumu sniedzēji nekad nespēs saskaņot.

Tā kā Google spēs piedāvāt pakalpojumu bez papildu pūlēm, tas var arī nodrošināt konkurētspējīgas cenas, kuras neviena cita organizācija nesakritīs. Tāpat kā tas, ka uzņēmums praktiski ir pārņēmis meklētājprogrammu nozari, Google var pārņemt arī tīmekļa nokasīšanas nozari. Izredzes ir labā labā.

No analīzes un organizatoriskā viedokļa

Neatkarīgi no tā, cik dārgi tie varētu būt, apavi cilvēkam bez kājām ir bezjēdzīgi. Tātad dati var nebūt ļoti noderīgi organizācijai ar sliktām analīzes prasmēm. Faktiski dati pati par sevi nav tik būtiski, kā jūs to varat izmantot. Tātad, tā kā uzņēmumi turpina pastiprināt web kopšanas centienus, viņi arī sāks izkliedēt vairāk resursu, piesaistot augsti pieredzējušus datu analītiķus vai apmācot savus darbiniekus datu organizācijā un datu analīzē.

Ņemot vērā tos pašus datus, dažas organizācijas to labāk izmantos nekā citas. Tas ir tikai tāpēc, ka viņiem ir labākas datu analīzes prasmes. Tātad tīmekļa skenēšanas nākotne noteikti ietekmēs datu organizēšanas un analīzes pieprasījumu.

No drošības viedokļa

Lielākā daļa pašreizējo tīmekļa mikrīšanas instrumentu vairs nav efektīvi, jo vairāk organizāciju turpinās pastiprināt centienus padarīt to tīmekļa vietnes neiespējamu nokasīt. Līdz tam, tikai uzņēmumi, kas izmanto trešo personu tīmekļa mijiedarbības pakalpojumus vai tos, kas ir izvietojuši ļoti sarežģītu rīku, joprojām varēs nosprostot datus no citām vietnēm.

Visbeidzot, ir svarīgi, lai organizācijas sāktu pozicionēt tīmekļa nokasīšanas nākotnē. Daži nepieciešamie pasākumi, kurus jūs, iespējams, vēlēsities izskatīt:

1. Jums vajadzētu sākt strādāt, lai attīstītu savus mākslīgā intelekta vadītus robotus, kas apstrādās jūsu datu nokasīšanu , kas nepieciešams efektīvi. Tagad.

2. Jums vajadzētu arī pastiprināt centienus, lai padarītu jūsu vietni ļoti sarežģīti nokasīt. Ko darīt, ja daži no jūsu konkurentiem var viegli piekļūt jūsu vietnes saturam, kamēr jūs nevarat to nokasīt? Atcerieties, ka, ja jums ir vairāk informācijas par saviem konkurentiem, jo ​​lielāka būs iespēja tos uzvarēt.

3. Jums vajadzētu arī sākt nopietni strādāt, lai uzlabotu savu datu organizāciju un analīzes prasmes. To var pielīdzināt arī kara situācijām. Dažreiz jūs varat paklupt uz jūsu konkurentu vai pretinieku kodēto informāciju. Informācija nebūs lietderīga, ja jūs to nevarat atšifrēt pēc iespējas ātrāk. Augsti pieredzējuši datu analītiķi bieži viegli atrod dažas tendences apkopotos datus, tāpēc jums var būt nepieciešams nolīgt pāris no tiem.

Īsumā, spēja sagatavot jūsu organizāciju lielu datu jēdzienam un tīmekļa ieguves nākotnei būs svarīga loma jūsu uzņēmuma ilgtermiņa panākumos Source .

December 22, 2017