Back to Question Center
0

Screen-Scraper ekstrakcijas platforma: Basic Edition - Semalt Expert

1 answers:

Ekrāna skrāpis ir ļoti efektīvs līdzeklis gan interneta lietotājiem, gan uzņēmumiem, kas vēlas lejupielādēt lielu daļu informācijas tiešsaistē, piemēram, saturu un attēlus, no dažādām tīmekļa vietnēm. Viens no labākajiem satura ieguves instrumentiem ir ekrāna skrāpju programmatūra . Kopš 2002. gada tā nodarbojas ar klientiem no dažādām nozarēm, piemēram, e-veikaliem, medicīnas un automobiļu rūpniecības uzņēmumiem un citiem uzņēmumiem. Faktiski tā darbojas kā datubāze, kas saviem lietotājiem piedāvā iespēju automātiski meklēt datus no simtiem tiešsaistes avotu visā tīmeklī.

Datu noņemšana no tīmekļa vietnēm

Ekrāna skrāpis var apstrādāt gandrīz jebkuru tīmekļa vietni. Profesionāla ekrāna skrāpi komanda var palīdzēt tīmekļa meklētājiem iegūt vajadzīgos rezultātus. Klientiem vienkārši ir jāsniedz viņiem kāda informācija par saturu, ko viņi vēlas iegūt, un datu formātu, kādu viņi vēlētos iegūt. Ekrāna skrāpi var izmantot no ārējām programmēšanas valodām, piemēram, Java, PHP un vairāk.

Kāpēc lietot ekrāna skrāpi

Tā ir cienījama programmatūra, un daudzi lieli uzņēmumi pasaulē uzticas tam, lai ātri, vienkārši un veiksmīgi iegūtu informāciju, kas nepieciešama tikai dažām sekundēm. Ekrāna skrāpis katru dienu var ģenerēt datus saviem klientiem un var apstrādāt gandrīz jebkura veida vietnes šajā nozarē. Precīzāk, klienti var iesniegt savus pieprasījumus un iegūt vajadzīgos rezultātus īsā laikā.

Ekrāna skrāpju izmantošanas priekšrocības uzņēmumiem

Viena no svarīgākajām ekrāna skrāpju programmatūras priekšrocībām ir tās ātrums. Pēc dažām sekundēm tā var apkopot visus klienta datus. Faktiski ekrāna skrāpis piedāvā lielisku iespēju ikvienam uzņēmumam, kam ātri jāsaņem rezultāti. Piemēram, ja klienti vēlas iegūt cenas dažiem produktiem, kas ir izkliedēti visā tīmeklī, viņi var izmantot šo apbrīnojamo programmatūru. Turklāt, ekrāna skrāpi var izmantot, lai pārsūtītu konkrētus datus no vienas sistēmas uz otru, vai arī tā var savienot sistēmas kopā. Ekrāna skrāpis atbalsta vairākus formātus eksportēto datu, piemēram, XML, HTML, CSV, Access un citu datu eksportēšanai. Turklāt visi dati tiek automātiski eksportēti uz noteiktiem formātiem, kurus iepriekš ir definējuši klienti, kad datu iegūšana ir pabeigta.

Secinājums

Tas ir lielisks programmatūras pārrobežu platforma, kuru var izmantot gandrīz visur. Arī daudzas programmatūras licences ir pieejamas pirkuma formā Professional and Enterprise Edition. Tā piedāvā lieliskus ieguves rezultātus simtiem lietotāju un korporāciju. Tas ir bezmaksas ekrāna skrāpis rīks, kas darbojas ar jebkāda veida datu ieguvi, kā arī dinamiskās lapas. Lietotāji var ātri un ērti lejupielādēt programmu un sākt izmantot šo rīku, lai iegūtu nepieciešamos datus Source .

December 22, 2017