Back to Question Center
0

Kādi ir top Amazon atslēgvārdu plānotāji, kas var uzlabot jūsu rangu Amazon?

1 answers:

Runājot par sava biznesa uzsākšanu Amazon mazumtirdzniecības platformā, sākumā jums ir jāiziet daži posmi. Vispirms jums ir jāizvēlas tirgus niša, kurā jūs vēlētos sākt savu biznesu. Jums ir jāizlemj, kādi produkti dos vislabāko peļņu un atradīs piegādātājus. Turklāt jums ir jāizlemj par Amazones pārdevēju programmu, kuru vēlaties izmantot (atkarībā no jūsu biznesa vajadzībām un mērķiem). Kad visi jautājumi ir atrisināti, jums ir jāturpina Amazones uzņēmējdarbības uzsākšanas vissvarīgākā daļa - atslēgvārdu izpēte.

Ir noteikts ceļš, kas jums jāievēro, veicot atslēgvārdu izpēti jūsu Amazon produktu sarakstam. Pēc šīm darbībām jūs varēsiet atklāt liela apjoma meklēšanas vienumus un šos ilgi nemanītos unikālos vārdus, kas var palielināt jūsu produktu lapu Amazones meklēšanas rezultātu lapas TOP par niša noteikumiem.

Šajā rakstā mēs izvērsīsim jūsu Amazon atslēgvārdu pētniecības kampaņas būtiskos soļus un uzzināsim, kā Amazones atslēgvārdu plānotāji izstrādes procesā var kļūt par jūsu uzticamiem asistentiem.

Amazon atslēgvārdu pētniecības posmi

Mūsdienās Amazon konkurencei ir samazinājums. Tāpēc var būt diezgan grūti izstumt no pūļa. Jūs varat ne tikai ievietot savus produktus Amazon un gaidīt pārdošanas. Iespējamiem pārdevējiem ir jādara viss iespējamais, lai sasniegtu savus potenciālos klientus. Primārais panākumu atslēga Amazonā ir izvēlēties pareizos vārdus savai saraksta optimizācijai. Lai veiktu pietiekamu pētījumu, jums jāpatur prātā jūsu klientu vajadzības un prasības. Tas palīdzēs jums atrast visatbilstošākos un maksimāli precīzos meklēšanas vienumus, kurus pircēji izmanto, lai atrastu savus produktus Amazon.

Jūs varat sākt savu ierakstu ar meklēšanas nosacījumiem, kurus jūs varētu izmantot, lai meklētu kā pircēju.Tas palīdzēs jums noteikt pareizo virzienu jūsu pētniecības kampaņai. Lai atrastu jaunās atslēgvārdu idejas, varat apskatīt produkta funkcijas.

  • Novērtējiet primāros ieguvumus

Papildus fiziskajām īpašībām varat apsvērt kā arī katra no iepriekš minētajām funkcijām. Jums ir jāuzskaita visi iespējamie produktu, kurus jūs pārdosit, priekšrocības, lai atrastu piemērotus meklēšanas kritērijus jūsu sarakstam. Pēc tam varat pārbaudīt atlasītos meklēšanas vienumus par to atbilstību un meklēšanas potenciālu. To var izdarīt manuāli vai ar Amazon atslēgvārdu plānotāju palīdzību.

  • Meklē sinonīmus un saistītus terminus

Kā prakse rāda, cilvēki ne vienmēr izmanto tos pašus vārdus un frāzes, lai aprakstītu viņu meklēšanu par Amazonu. Tāpēc ir saprātīgi atrast vismaz divus vai trīs sinonīmus katram jūsu izvēlētajam atslēgvārdam. Vienkārši lietojami instrumenti attiecīgo sinonīmu meklēšanai ir Tēzaurs. com. Lai atrastu citus terminus sava produkta aprakstam, varat vērsties pie Amazon. com. Vienkārši ievietojiet mērķa atslēgvārda pirmos burtus Amazon meklēšanas lodziņā, un jums tiks sniegts saraksts ar saistītajiem apzīmējumiem, kas apraksta jūsu produktu Source .

December 22, 2017