Back to Question Center
0

Top astoņas priekšrocības, izmantojot GitHub - Semalt Expert

1 answers:

Ja esat programmatūras izstrādātājs vai programmētājs, tad jums ir dzirdējuši par GitHub. Šim hostinga pakalpojumam ir ārkārtas funkcijas, piemēram, uzdevumu pārvaldības rīki un tīmekļa grafiskais interfeiss.

Tas vada pirmkoda projektus vairākās programmēšanas valodās un sekmē izmaiņas iterācijās. Tam ir arī kopīgas funkcijas, piemēram, wikis un kļūdu izsekošana. Galvenās GitHub lietošanas priekšrocības ir aprakstītas tālāk.

1. Atšķirīgi plāni:

GitHub piedāvā gan pamata, gan uzlabotus plānus, un tas ir piemērots lietošanai profesionāļiem un neprofesionāļiem. Jūs varat izvēlēties plānu atbilstoši jūsu prasībām un ērti uzņemt dažādus atklātā pirmkoda programmatūras projektus. GitHub apgalvo, ka visā pasaulē ir vairāk nekā 15 miljoni aktīvo lietotāju un vairāk nekā 55 miljoni krātuves, padarot to par vienu no lielākajām platformām.

2. Dokumentācija:

Izmantojot GitHub, jūs varat veikt dažādus atklātā pirmkoda projektus, piemēram, padziļinātu dokumentāciju un saņemt ekspertu atsauksmes. Šī programma ļauj jums viegli analizēt nokrāsotā satura kvalitāti.

3. Iepazīstieties ar savu darbu:

Vai vēlaties demonstrēt savu darbu un piesaistīt vairāk klientu? GitHub ir visuzticamākais un labākais instruments šajā sakarā; ar to izstrādātāji var demonstrēt savu darbu un iesaistīties arvien vairāk darba devēju vai klientu no visām pasaules daļām.

4. Izveidojiet savu kontu viegli:

Ja vēlaties gūt labumu no GitHub, jums vajadzētu izveidot kontu. Tomēr publiskos repozitorijus var lejupielādēt un pārlūkot bez konta. Kā reģistrēts lietotājs varēs pārvaldīt, diskutēt un izveidot dažādus krātuves, iesniegt savus komentārus un pārskatīt kodu izmaiņas.

5. Sociālo tīklu funkcijas:

GitHub nodrošina lieliskas sociālo tīklu funkcijas, piemēram, wikis, sekotāji, patīk, kopīgošanas, komentāri un plūsmas. Tās īpašais sociālā tīkla grafs palīdz jums parādīt savu darbu un atjaunina jūs interesējošās tēmas.

6. Markdown:

Markdown ļauj mums izmantot vienkāršu teksta redaktoru, lai rediģētu vai rakstītu dažādus dokumentus. Atšķirībā no citiem parastajiem rīkiem, tas ne tikai formatē jūsu saturu organizētā formā, bet arī saglabā to savā datubāzē bezsaistes lietojumos.

7. Dziesmu izmaiņas dažādās versijās:

Ja dažādi cilvēki sadarbojas ar projektu, var nebūt viegli sekot līdzi visam. Bet ar GitHub varat izsekot izmaiņām un saglabāt pārskatus par pārskatīšanu. Šī programmatūra darbojas tieši tāpat kā Google disks un Microsoft Word; ar GitHub varat piekļūt dažādām faila versijām un vispār nav jāapgūst programmēšanas valodas.

8. Savietojams ar dažādām platformām:

Viena no visizteiktākajām GitHub iezīmēm ir tā, ka tā ir saderīga ar Google Cloud un Amazon. Arī šī programmatūra izceļ sintaksi vairāk nekā 150 programmēšanas valodās un vienkāršo jūsu darbu Source .

December 22, 2017