Back to Question Center
0

Vai maksāt par klikšķi Amazon reklāma ir vērts ieguldījumiem?

1 answers:

Tirgotājus, kas vēlas palielināt savu tiešsaistes pārdošanu, var gūt labumu no Amazon PPC reklāmas kampaņas izmantošanas. Šī Amazon programma ir pareizi izveidota un spēja nodrošināt tiešsaistes tirgotājiem visas iespējas veikt vairāk darījumu un palielināt jūsu organisko klasifikāciju.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim PPC optimizācijas taktiku, ko varat izmantot, lai maksimāli palielinātu jūsu peļņu jūsu produkta kategorijā.

Kā Amazon maksāja meklēšanas darbu?

Sākot no paša sākuma, ļauj mums diskutēt par Amazon apmaksāto meklēšanu.

Amazon katru mēnesi saņem miljonus meklēšanas vaicājumu. Lielākā daļa no tiem ir pirkuma gatavi pircēji, kuri ierodas Amazon ar vienu skaidru plāno iegādāties to, kas tiem nepieciešams. Viņi vienkārši ieraksta savu vēlmi Amazon meklēšanas lodziņā, un meklēšanas sistēma nodrošina viņus ar visatbilstošāko to vaicājuma produktiem, kurus tā uzskata par visticamāk, lai apmierinātu lietotāju vēlmes.Šos rezultātus var uzskatīt par bioloģiskiem. Tomēr ir arī apmaksāti meklēšanas rezultāti, kurus pircēji var redzēt pareizajā slejā vai zem dabiskajiem rezultātiem. Šiem sponsorētajiem Amazon produktiem ir visas iespējas kļūt labi nopirktām, jo ​​tās ir redzamas mērķauditorijai, kuras mērķis ir tos iegādāties.

Saskaņā ar šo kampaņu, jums jāmaksā par katra lietotāja klikšķi uz jūsu reklāmas. Diezgan daudz tāpat kā Google. Maksa par klikšķi var atšķirties no vienas tirgus nišas uz otru. Tomēr, ja jums ir gudra pieeja Amazon maksas kampaņas kampaņas veikšanai, jūs saņemsiet augstu peļņu no ieguldījumiem.

Lai viss būtu precīzi, pirms reklāmas uzsākšanas jums ir jāizstrādā sava reklamēšanas stratēģija un jārisina visas grūtības.

Parasti uzvarētā optimizācijas kampaņa sastāv no šādiem posmiem:

  • veikt tirgus izpēti, lai atrastu mērķtiecīgus meklēšanas vienumus, kas pārvēršos pārdošanas apjomā;
  • sašaurinātu meklēšanas vienumu sarakstu, izslēdzot visus reklāmguvušos atslēgvārdus;
  • palielina cenas meklētājvārdiem, kas labi pārvērš.

Būtiskākie Amazon reklāmas rādītāji

Pārdošanas reklāmas izmaksas - reklāmas iztērētā pārdošanas procenti. Jūs varat aprēķināt reklāmu pārdošanas izmaksas, dalot kopējos reklāmas izdevumus ar saistītajiem pārdošanas apjomiem.

Piešķirtais pārdošanas apjoms - kopējais produktu pārdošanas apjoms, kas radīts vienas nedēļas laikā no klikšķiem uz jūsu reklāmām meklēšanas laikā. Kampaņas veiktspējas pārskatā varat pārbaudīt savus pārdošanas kopsavilkumus par reklamētajiem produktiem un citiem produktiem.

seansi - šī metrika norāda, cik reižu jūsu reklāmas tika rādītas Amazones meklēšanā. Visi klikšķi uz lietotāju par pēdējo periodu var tikt koriģēti klikšķu nederēšanas dēļ.

Klikšķi - cik reizes jūsu reklāmas tika noklikšķinātas. Diezgan grūti noņemt nederīgos klikšķus no sava reklāmas pārskata.

Soli pa solim, kā izveidot Amazon PPC kampaņu

  • Sagatavot savu ierakstu

Pirmā lieta, kas jums jādara pirms Amazon maksas par klikšķi reklāmas kampaņas uzsākšanas, ir optimizēta jūsu sarakstā atbilstoši Amazon pamatprasībām. Nav jēgas radīt datplūsmu zemas kvalitātes creepy meklē sarakstā. Tāpēc jums vajadzētu strādāt pie katra sava saraksta aspekta, aizpildot visus laukus un bagātinot tos ar mērķtiecīgiem meklēšanas nosacījumiem. Pārliecinieties, ka esat izvilcis visus atbilstošos meklēšanas vienumus, kas tiks atlasīti jūsu sarakstā (virsrakstā, aizzīmes, produkta aprakstā utt.)

Jums vajadzētu pievērst īpašu uzmanību jūsu attēlu kvalitātei. Jautājiet profesionālam fotogrāfam, lai uzņemtu fotoattēlus un izstrādātu tos pēc Amazones vadlīnijām (balts fons, 85% attēla ir veltīts produktam, augsta izšķirtspēja, spēja tuvināt).Turklāt, jums vajadzētu izstrādāt lielu produktu aprakstu, būtu jāpievērš uzmanība jūsu produkta priekšrocībām un galvenajām funkcijām. Un, visbeidzot, jums ir jāiegūst pozitīvas atsauksmes. Atsauksmes ir nozīmīgs Amazones ranga faktors, kas palīdz pircējiem pieņemt pirkšanas lēmumus. Amazon tā sauktais "uzticamības faktors", kas var tieši ietekmēt jūsu produktu reklāmguvumu līmeni.

  • Izvēlieties pareizo reklāmu veidu

Amazonā ir divu veidu reklāma - tā, kura nosūta apmeklētājus uz jūsu vietni (Amazon produktu reklāmas ); un viens, kas tos nosūta jūsu produktam Amazon (Amazon Sponsored Products).

Ja jūs vēlaties, lai jūsu produkti būtu redzami Amazon, ir pamatoti izmantot Amazon Sponsored Products reklāmu. Šajā amatā mēs runāsim tikai par šāda veida Amazon reklāmas.

Saskaņā ar šo reklamēšanas kampaņu, jūs varat izcelt savus produktus Amazon iekšējos meklēšanas rezultātos meklēšanas vienumiem, kuru dēļ jūsu stuff var nebūt ranga. Tomēr, ja jums jau ir augsts organisko rindu skaits visiem šiem vārdiem, jūs saņemsiet divreiz ekspozīciju.

Ja esat jauns Amazon platformai, Amazon sponsorēto produktu kampaņa sniegs jums ievērojamu atbalstu, parādot savus produktus jūsu potenciālo klientu priekšā. Bez tam, tas var palīdzēt jums palielināt savu organizēto rangu Amazon SERP, piesaistot vairāk un vairāk mērķtiecīgu trafiku uz jūsu produktu lapām.

  • Izveidojiet savu reklāmas kampaņu

Tagad jūs zināt, kā darbojas Amazon Sponsorētās preces reklāmas kampaņa, ir laiks, lai izveidotu savu pirmo kampaņu Amazon. Šajā sadaļā es paskaidrošu, kā to izdarīt viegli un ātri.

Lai iestatītu savu reklāmas kampaņu, jums jādodas uz Amazon Pārdošanas Centrālā un izvēlieties opciju Kampaņas pārvaldnieks. Šeit jūs atradīsiet pogu "Izveidot kampaņu. "Lai sāktu, jums vajadzētu uzklikšķināt uz tā. Šeit jums vajadzētu izveidot savu reklāmas kampaņas nosaukumu un iestatīt dienas budžetu, ko varat atļauties. Jums jāpievērš īpaša uzmanība jūsu kampaņas nosaukumam, jo ​​vēlāk, kad vienā kontā būs vairākas kampaņas, jūs varat to sajaukt.

Parasti jūsu reklāmguvumi par produktiem sākas ar zemu. Tomēr ar laika plūsmu šī likme pieaug. Kad tas notiks, jūsu maksa par klikšķi kļūs zemāka nekā sākumā. Tieši tāpēc tas ir ļoti mazs lejupvērsts, lai to uzreiz noteiktu.

  • Izvēlieties mērķauditorijas atlases veidu

Amazon reklāmas kampaņā ir divu veidu mērķauditorijas atlase - automātiska un manuāla. Es iesaku jums izmantot manuālu mērķauditorijas atlasi, jo tā nodrošina pilnu kontroli jūsu reklāmas kampaņā un dod iespēju atlasīt atslēgvārdus, kas, jūsuprāt, ir saistīti ar jūsu uzņēmumu.

Automātiska mērķauditorijas atlase ir jēga, ja nevēlaties ieguldīt savu laiku un centienus Amazones reklāmā. Šajā gadījumā jūs varat pilnībā paļauties uz Amazon pētniecības sistēmu. Tas var būt jauks veids, kā atrast jaunus atslēgvārdu ieteikumus, neveicot nekādus papildu rīkus. Šeit jūs varat redzēt dažus meklēšanas vienumus, kurus jūs nekad domājat mērķēt Source .

December 22, 2017