Back to Question Center
0

Kā padarīt jūsu produktus redzamus, kad kāds meklē jūsu Amazon atlasītos atslēgvārdus?

1 answers:

Saskaņā ar nesenajiem nozares rādītājiem 55% no visiem tiešsaistes produktu meklējumiem sākas Amazon. Amazon kļuva arvien populārāka meklēšanas platforma nekā Google par produktu izpēti. Pagājušajā gadā šī pasaules populārā mazumtirdzniecības platforma pārsniedza 107 miljardus ASV dolāru kopējā pārdošanas apjomā. Tas nozīmē, ka pārdošanas apjoms katru stundu pārsniedz 12 000 000 USD. Vai jūs domājat, ka šie skaitļi skaņu iespaidīgi? Es uzskatu, ka šī statistika ir diezgan pārliecinoša un mudina attīstīt uzņēmējdarbību Amazon.

Tomēr daudzi tiešsaistes tirgotāji uztraucas, ka Amazon gatavojas samazināt savas peļņas normas un ierobežot savu uzņēmējdarbības izaugsmi. Šīs bailes nav nepamatotas, un tas var būt taisnība atkarībā no jūsu biznesa modeļa. Tomēr šis risks ir vērts. Amazon dominējošais stāvoklis nodrošina daudzus e-komercijas profesionāļus, kas palīdz tirgoņiem padarīt viņu laimi. Amazon ļauj izmantot savas priekšrocības jūsu biznesam. Viss, kas jums nepieciešams, ir ievērot Amazones spēles noteikumus.

Padomi, kā palielināt redzamību Amazon meklēšanā

  • Saņemiet vairāk atsauksmes

Novietojiet sevi savā klientu vietā. Kad jūs iegādājaties no Amazon, ko jūs parasti pārbaudāt vispirms? Protams, jaunāko klientu atsauksmes. Jums ir jāpārliecinās, ka citi cilvēki ir apmierināti ar priekšmetu, kuru plānojat iegādāties. Citiem vārdiem sakot, lielākajai daļai klientu ir nepieciešami sociālie pierādījumi, lai veiktu pirkšanas lēmumu.

Tātad, jums ir nepieciešams meklēt iespējas, lai iegūtu vairāk pozitīvas atsauksmes par jūsu nesenajiem klientiem. Jūs varat atdot savus produktus vai nodrošināt klientus ar atlaidēm, lai saņemtu taisnīgas un godīgas atsauksmes. Pārskati, kuros ir attēli un videoklipi, tiek uzskatīti par visvērtīgākajiem jūsu potenciālajiem klientiem. Jums efektīvi jāpiedalās pārskatīšanai un jāpopularizē klienti pēc iegādes. Ir arī saprātīgi ieguldīt saraksta optimizācijā un klientu apkalpošanas uzlabošanā, lai iegūtu vairāk bioloģisko pārskatu. Un, visbeidzot, jums ir jāsaprot Amazon cenu struktūra un jāpielāgo jūsu cenu noteikšana. Piemēram, jūs varat nodrošināt saviem klientiem atlaides un veikt ikdienas darījumus, lai tie būtu lojāli jūsu zīmolam. Šī mārketinga stratēģija kopā ar lieliskām atsauksmēm un labi optimizētu sarakstu var radīt labāko Amazon optimizācijas stratēģiju.

Turklāt varētu būt jaudīga iespēja saņemt pārskatus par citām platformām, piemēram, pārskatīšanas avotiem, attiecīgajiem emuāriem un iecienītākajiem sociālo mediju kanāliem. Veicot šo kanālu atsauksmju veicināšanu, jūs saņemsiet visuresošu efektu, ievērojami palielinot jūsu zīmola atpazīstamību.

  • Optimizējiet savu produktu sarakstu Amazon SEO

Amazon meklētājprogrammu optimizācija ir nozīmīga loma kļūst Jūsu produktu saraksts jūsu mērķauditorijas priekšā. Amazon ir dažādi ranga faktori, lai noteiktu, kurus produktus atsevišķam lietotājam rādīt, ņemot vērā viņa preferences un meklēšanas vēsturi. Tātad, jums ir jāanalizē primārie Amazon SEO faktori un jāizveido saraksts atbilstoši tiem.

Īpaša uzmanība jāpievērš jūsu produkta nosaukumam. Tajā jāiekļauj būtiski produkta raksturlielumi un mērķtiecīgi liela apjoma meklēšanas vienumi. Pēc tam pārbaudiet, vai aizpilda visus aizzīmju punktus vai ne. Tiem arī jāietver jūsu mērķtiecīgie meklēšanas vienumi un drīzumā jānorāda produkta būtiskākās īpašības un īpašības. Jūsu aprakstam jābūt pilnīgam un atslēgvārdu bagātam. Pārliecinieties, vai aprakstā ir uzskaitīti visi produkta priekšrocības.

Pievērsiet uzmanību meklēšanas nosacījumiem, kurus jūsu potenciālie klienti izmantos, lai atrastu jūsu produktus, un apskatīt, kādus atslēgvārdus izmanto jūsu tirgus nišas konkurenti. Vairumā gadījumu ir saprātīgi izmantot ilgtermiņa meklēšanas vārdus, kurus lietotāji var izmantot, lai atrastu konkrētus vienumus. Šie meklēšanas nosacījumi dos jums lielākas iespējas paaugstināt savu rangu SERP.

Lai gan vienmēr ir svarīgi realizēt meklēšanas rezultātu optimizēšanas vērtību, pirmajam iespaidam vienmēr vajadzētu būt pirmajam. Tieši tāpēc jums ir jāiegulda savs laiks un pūles augstas kvalitātes vizuālās izteiksmēs, lai sniegtu kvalitatīvu pirmo iespaidu. Pārliecinieties, vai jūsu ierakstā ir kvalitatīvi attēli un video saturs.

  • Meklējiet iespējas vadīt vairāk pārdošanas no Amazon meklēšanas

Neierobežojiet savas uzņēmējdarbības iespējas, reklamējot savus produktus tikai Amazon. Jums jādomā par lielāku. Amazonā ir daudz reklāmas iespēju. Jūs saņemat savus produktus presē, izmantojat emuāra publicēšanu un sadarbojieties ar domāšanas ietekmētājiem savā nišā. Turklāt jūs varat būt stipra klātbūtne nišas forumos un emuāros, sociālo mediju grupās un citos kanālos.

Amazon veiksmes atslēga ir dziļa izpratne par tirgu, kurā jūs pārdodat. Tātad, jums vajadzētu zināt, kā pareizi pozicionēt savu zīmolu Amazon meklēšanas laikā, lai izcelties no pūļa. Padarīt visu ar klientu prātā, un jūs redzēsiet rezultātu. Nodrošiniet klientiem augstas kvalitātes produktus un vislabāko klientu atbalstu. Tādējādi jūs uzlabosiet savu pārdošanas vēsturi un piesaistīsiet vairāk klientu saviem produktiem.

  • Nodrošiniet konkurētspējīgu cenu Amazon

Ja esat Amazones pārdevējs, jums jāpiedalās cenu karos, vai jums tas patīk vai nē. Konkurētspējīga cena ir ievērojams Amazones ranga faktors, kas palīdz tirgotājiem iegūt Buy Box. Visveiksmīgākie Amazon pārdevēji izmanto īpašus cenu noteikšanas instrumentus, lai uzraudzītu tirgus cenas un saglabātu konkurētspēju.

Tomēr ir arī citi veidi, kā jūs varat palikt uz Amazon e-komercijas spēles TOP. Jūs varat koncentrēties uz savu reitingu uzlabošanu, atbildot uz visiem svarīgajiem ziņojumiem. Jums ir jāuzņemas sevi kā labu pārdevēju un jāsniedz saviem klientiem iemesli, kāpēc jūs izvēlēties par savām niša konkurentiem.

Turklāt jums vienmēr vajadzētu veikt savu naudu par pirkumu. Tādējādi papildu pārdošanas vadīšana ļaus jums nopirkt vairāk un samazināt jūsu iegādes izmaksas galu galā.

Ņemiet vērā, ka vēlīnās piegādes un krājumu izslēgšana var negatīvi ietekmēt jūsu zīmola reputāciju un samazināt savu produktu klāstu Amazon. Tāpēc jums ir jākoncentrējas uz inventāra kļūdu samazināšanu, piemēram, nepareiziem kuģiem, bojātām paketēm un ārpus krājumiem. Ir svarīgi, lai jūsu produkti vienmēr būtu pieejami, jo tas kalpo kā noteicošais faktors, lai iegūtu Buy Box un lielu Amazon rangu. Ja jūs varat nosūtīt savus materiālus ātri un precīzi, Amazon atlīdzinās jūs ar galvenajām pārdevēja priekšrocībām.

  • Meklējiet partnerus un jaunas iespējas Amazon

Ir vairākas iespējas, kā palielināt pārdošanas apjomu Amazon. Pārliecinieties, vai jūs tās izmantojat, lai palielinātu savus vispārējos uzņēmējdarbības ieņēmumus. Jūs varat mēģināt sadarboties ar citiem Amazon zīmoliem, lai attīstītu savu zīmola jaudu un iegūtu jaunus biznesa piedāvājumus Source .

December 22, 2017