Back to Question Center
0

Kā izmantot Amazon Marketing Services, lai dubultotu peļņu?

1 answers:

Ja jūs pārdodat savus produktus Amazon, jūsu primārais mērķis, iespējams, ir jūsu priekšmeta prezentācija lielākajā daļā potenciālo klientu un, visbeidzot, palielinās ieņēmumus. Visa Amazon klasifikācijas algoritma mērķis ir nodrošināt pircējiem visprecīzākos meklēšanas rezultātus, pamatojoties uz viņu vēlmēm un meklēšanas vēsturi. Tātad, viss, kas jums nepieciešams, ir sekot Amazon vadlīnijām, lai parādītu savus produktus mērķauditorijas priekšā.

Neatkarīgi no jūsu pašreizējām stratēģijām, tas nekad neiesaka ņemt vērā jūsu iespējas. Par laimi, Amazon piedāvā tirgotājiem dažādus pakalpojumus, kas var racionalizēt savus pārdošanas procesus un pēc tam palielināt Amazon ieņēmumus. Amazon Marketing Services programma ir ideāla izvēle Amazon pārdevējiem, kas meklē iespējas palielināt savu pārdošanas apjomu un palielināt kopējos biznesa ieņēmumus.

Tomēr rodas jautājums, vai jums ir jāizmēģina jaunie mārketinga pakalpojumi vai jāturpina lietot jūsu pārbaudītās metodes. Bet vai jaunā tirdzniecības taktika parādīsies vēl labāk? Tātad, es domāju, ka ir vērts izmēģināt Amazon mārketinga pakalpojumus, lai paliktu uz Amazon e-komercijas spēles TOP. Tātad, diskutējiet par AMS plusi un mīnusi, lai saprastu, vai ir vērts ieguldīt vai nē.

Amazon mārketinga pakalpojumi: darba princips

Amazon Marketing Services (AMS) ir reklāmas platforma, kas ļauj maksāt par klikšķi, kur pārdevēji var iegūt savus produktus mērķauditorijas priekšpuse, pamatojoties uz mērķtiecīgiem meklēšanas nosacījumiem, produktiem, preferencēm un iepirkšanās vēsturi.

Amazon Marketing Services programma piedāvā šādas iespējas uzņēmumiem:

  • Amazon lapas;
  • Produktu attēla reklāmas;
  • Virsraksta meklēšanas reklāmas;
  • Sponsorētās produkcijas reklāmas.

Pirmā AMS programma bija pieejama tikai Amazon pārdevējiem. Tomēr noteikumi ir mainīti, un mūsdienās tas ir pieejams arī, lai tieši publicētu kontu īpašniekus un pārdevēju pārstāvjus. Tomēr jāatzīmē, ka tirgotājiem, kuri interesējas par Amazon Marketing Services, ir jābūt Amazon Vendor Central platformas dalībniekiem. Šie reklāmas pakalpojumi tika izveidoti, lai Amazones pārdevējiem piedāvātu mērķtiecīgas un atslēgvārdu vadītas kampaņas. Amazon izmanto milzīgu datubāzi, lai atbilstu pircējiem ar reklāmām, kuras, viņuprāt, pircējs atsauktos. Amazon apkopo iepriekšējo pircēju pieredzi ar Amazon un atrod ceļu, kurā pircēji kaut ko meklē platformā. Tātad, ņemot vērā visus šos aspektus, jūs varat saņemt reklāmas saviem potenciālajiem klientiem, kuri ir ieinteresēti tādos produktos kā jūs.

Jūs varat pārvaldīt savu reklāmas kampaņu, izmantojot Amazon Marketing Services lietotāja saskarni. Šī saskarne ļauj jums izsekot savus ieņēmumus un maksu par klikšķi, lai jūs varētu viegli novērtēt savu ieguldījumu atdevi. Turklāt jūs varat izsekot reklāmas pārdošanas izmaksām un pārbaudīt, vai jūsu reklāmas kampaņa ir rentabla vai nē.

Tomēr šai Amazones programmai ir arī trūkumi. AMS interfeiss nav lietotājam draudzīgs. Jūs pat nevarat dzēst izbeigtās reklāmas. Turklāt pārskatu atjauninājumi parasti darbojas ļoti lēni Source .

December 22, 2017