Back to Question Center
0

Kādi ir galvenie faktori, kas nosaka pareizu atslēgvārdu izpēti Amazon?

1 answers:

Uzskatu, ka pilnīgi veiktu atslēgvārdu izpēti Amazonā galvenokārt nosaka atslēgvārdu atbilstības faktori (cik ļoti tas atbilst lietotāja meklēšanas pieprasījumam) un pašreizējais konkursa līmenis (cik grūti būs rindā). Tas var šķist neuzmanīgs, bet galvenais atslēgvārdu pētniecības mērķis Amazonā ir atrast tos potenciāli uzvarētājus, tomēr joprojām nav pārāk populārus produktu meklēšanas vienumus un ilgtermiņa asiņu kombinācijas, ko izmanto dzīvie pircēji, kas pērk tur. Bet kā padarīt viegli ranžētu progresu, lai jūsu produktu saraksts tiešsaistē būtu pamanāms, tāpat kā ellē?

Ir vairāki veidi, kā jūs varat uzzināt:

  • Proaktīva atslēgvārdu izpēte, izmantojot Amazon automātiskās aizpildīšanas opciju. Tādā veidā jūs varat ne tikai uzreiz uzzināt par visefektīvākajām atslēgvārdu kombinācijām, kas saistītas ar produktu kategoriju vai noteiktu priekšmetu, kas tiek ņemti atsevišķi, taču saprot, kādus meklēšanas vietņu pircējus uz meklēšanas mērķiem, visticamāk, veic pēc produktu meklēšanas pēc to parādīšanas Automātiski ieteikt opcijas pēc Amazon algoritma.
  • Vismaz novērtēto atslēgvārdu noteikšana. Es domāju šos meklēšanas nosacījumus ar ievērojami augstu meklēšanas apjomu, tomēr joprojām relatīvi zemu konkurenci. Tāpēc, iespējams, joprojām ir nepietiekams pārdošanai saistīto produktu skaits, kas šobrīd ir indeksēti konkrētajam atslēgvārdam. Rezultātā tie nepietiekami novērtētie meklēšanas vienumi un ilgtermiņa asiņu kombinācijas var pamatoti kļūt par jūsu pirmo prioritāti Amazones atslēgvārdu izpētes jomā.
  • Tūrisma atslēgvārdu izvietošana, kas pašlaik iegūst popularitāti. Kopumā visbiežāk uztvertie atslēgvārdi nav tik ļoti konkurētspējīgi, vismaz uz šo brīdi. Taču to jaunākie ieguvumi meklēšanas apjomā (piemēram, pagājušajā mēnesī) padara tos noteikti apsverami par vienu no pirmajiem mērķtiecīgajiem Amazones atslēgvārdu pētījumu mērķiem.

Līdztekus rentabliem atslēgvārdiem un ilgtermiņa produktu meklēšanas kombinācijām ir svarīgi arī jūsu preču tirgu saraksta kvalitāte un optimizācija.Es domāju, ka jums ir izdevīgs atslēgvārdu kopums. Bet, iegādājoties preces bez pienācīgas produktu sarakstu optimizācijas sistēmas, neizbēgami tiks iznīcināts jūsu e-komercijas bizness laika gaitā. Tāpēc jums jāpārliecinās, ka nekas neierobežo jūsu ieraksta ekspozīciju tiešsaistes meklēšanā. To darot, es ieteiktu dubult pārbaudīt šādus faktorus, kas nosaka veiksmīgu atslēgvārdu indeksāciju Amazon:

  • Produkta apraksts jāraksta kaut kur ap 250 vārdiem, kam jāatbilst piecu aizzīmju punkti, katrs pilnībā aprakstošs, tomēr joprojām ir tīrs un kodolīgs.
  • Arī produktu attēli ir ļoti svarīgi. Un ne tikai, lai virzītu apmeklētājus uz galīgo lēmumu pieņemšanu, lai jūs varētu nopirkt, bet arī par meklēšanas noteikšanas mērķiem. Lieta ir tā, ka Amazon atzīst atbalsta vizuālā satura kopumu kā tikpat spēcīgu faktoru, kas nosaka jūsu produktu sarakstu kvalitāti Source .
December 22, 2017