Back to Question Center
0

Skrāpju rīks, kas jums jāapsver - Semalt skaidroja

1 answers:

Google kartes skrāpis ir samērā jauns, viegls, jaudīgs un universāls rīks. Tas izraksta datus no dažādām tīmekļa lapām un Google kartēm un iegūst rezultātus CSV un JSON formātā. Izmantojot šo visaptverošo pakalpojumu, varat efektīvi atlasīt uzņēmējdarbības vietnes, tālruņu numurus un e-pasta adreses. Tālāk ir apskatītas dažas tā īpatnības.

1. Dažādu formu dati:

Izmantojot Google kartes skrāpi, jūs varat ērti iegūt pilsētu, pasta indeksus, reitings, platuma grādus, garumus, atvēršanas stundas un uzņēmumu nosaukumus. Šis ekstrakts palīdz pārveidot neapstrādātus datus organizētā formā un ietaupa jūsu laiku un enerģiju. Ja esat noguris no datu savākšanas un nokasīšanas manuāli un trūkst pietiekamu programmēšanas iemaņu, jums ir jāmēģina Google kartes skrāpis, lai jūsu darbs būtu paveikts.

2. Pieejams divos izdevumos:

Atšķirībā no citiem parastiem skrāpēšanas pakalpojumiem, Google kartes skrāpis ir pieejams divos atšķirīgos izdevumos: standarta izdevums un demo versijas. Demo versijā varat izmēģināt šo programmatūru un baudīt tās pakalpojumus līdz 15 dienām. Tās standarta izdevums tev izmaksās 99 ASV dolārus un atver neparastu priekšrocības un funkcijas.

3. Mērķa tūkstošiem lapu ikdienā:

Viena no Google kartes skrāpju īpašībām ir tā, ka tā mērķis ir līdz 150 000 interneta lapām dienā, un jums par šo pakalpojumu jums nav jāmaksā.Šis rīks ir lieliski gan programmētājiem, gan ne-programmētājiem, un ļauj tiem viegli nokopēt datus no vairākām lapām, pirms viņi pērk maksāto versiju.

4. Atbalsta vairākus formātus:

Šis uzlabotais Web skrāpis vai datu nosūcējs saglabā jūsu informāciju JSON, RSS un CF formātos; jūs varat atvērt vajadzīgos datus Excel lapas vai importēt tieši uz savu Google disku.

5. Saderīgs un uzticams:

Ir liels skaits datu nokasīšanas programmatūras un rīki, kas neatbalsta vairākas pārlūkprogrammas. Atšķirībā no importa. io un Kimono Labs, Google kartes skrāpis ir saderīgs ar Windows 7, Microsoft XP, Windows 8 un Windows 10. Turklāt tas ir saderīgs ar Google Chrome, Firefox un Internet Explorer un ir uzticams pakalpojums.

6. Precīzi rāda rezultātus:

Ja vēlaties nepārtraukti uzraudzīt un uzturēt datu kvalitāti, kamēr tas tiek nokasīts, jums ir jāmēģina izmantot Google kartes skrāpi. Šis pakalpojums ļauj jums skatīt datus un novērst visas nelielās kļūdas pati. Turklāt tajā ir iespējas vienlaikus ievadīt dažādus meklēšanas kritērijus un atslēgvārdus.

7. Darbojas vienkārši un ērti:

Google kartes skrāpis ir viegli lietojams un lietotājam draudzīgs interfeiss. Kad esat izvēlējies kategoriju vai ievadījis atslēgvārdu un atrašanās vietu, jums ir jāsāk meklēšana un jāgaida, lai jūsu izlaide būtu pāris minūtes. Google kartes datu izvilkējs ir piemērots visiem uzņēmējdarbības veidiem un uzreiz izveido gludus un lasāmus CSV failus.

8. Izvilkums jebkurā vietā jebkurā laikā:

Jūs varat izmantot šo rīku viedtālrunī, planšetdatorā vai datorsistēmā un var veikt savus uzdevumus jebkurā vietā jebkurā laikā. Jums nav jāuztraucas par tā rezultātiem. Šis rīks sniegs precīzus datus neatkarīgi no izmantotās ierīces tipa un ir piemērots ārštata darbiniekiem un uzņēmējiem. Ar šo pakalpojumu varat pat nokasīt dzeltenās lapas un baltas lapas Source .

December 22, 2017