Back to Question Center
0

Vai es varu saņemt padomu no Amazon saraksta eksperta?

1 answers:

Lielākā daļa no mums (ne katrs Amazon sarakstā eksperts) zina, ka šī patiešām pārpildītā tiešsaistes tirgus būtībā ir milzu produktu meklētājprogramma. Un lieta ir tā, ka Amazon, iespējams, ir lielākā šī īpašā veida vieta, kāda jebkad atrodama tīmeklī. Tas nozīmē, ka kopējais tirgus konkurences līmenis ir patiešām smags un pat vardarbīgs. Tātad, kā izdzīvot saskaņā ar tādu nedraudzīgu situāciju, kas ir valdošā Amazones tiešsaistes tirgū? Nu, es uzskatu, ka Amazones komerciālo panākumu atslēga ir tieši jūsu produktu saraksta optimizācija pareizajiem mērķa atslēgvārdiem, lai jums varētu būt labāka tiešsaistes ekspozīcija, meklējot objektus tur.Tālāk ir minēti daži saprātīgi paziņojumi un smalkas idejas no Amazon saraksta eksperta, kas ļauj vadīt lapas optimizāciju jaunā līmenī.

Optimizācijas padomi un triki no Amazon Listing Expert

Pirmkārt, pieņemsim sejas tā - jūsu produktu sarakstu optimizācija ir nepārtraukts process, kas, iespējams, nekad nav uz beigām. Es domāju, ka Amazon Best Sellers un tā kopējā produkta rangu aprēķināšana faktiski ir balstīta uz vispārējo tirdzniecības veiktspēju, kopā ar pareizo produktu produktu sarakstu optimizāciju, lai veiktu vienumu meklēšanu. Un lieta ir tāda, ka šis sākotnējais rangu aprēķins tiek pastāvīgi pārskatīts, lai tas tiktu atjaunināts katru stundu, un tas atspoguļo katru neseno pārdošanas vēsturi katram pārdotajam produktam tur. Un šeit ir daži būtiski padomi un viltības, kas jāzina ne tikai katram Amazon saraksta ekspertam, bet katram vērienīgam tiešsaistes tirgotājam, kurš piedāvā jebkura veida preces. Tātad, šeit ir tas, ko jums vajadzētu zināt par Amazon produktu sarakstu optimizāciju, īsumā.

Ņemot vispār, jums ir kaut kas aptuveni 50 rakstzīmes, lai aizpildītu katru no pieciem meklēšanas laukiem. Un vissarežģītākais ir tas, ka gudri lieto šos rakstzīmju ierobežojumus un dara visu iespējamo, lai izveidotu tik daudz unikālu, ilgstošu meklēšanu, cik vien iespējams.

Atsevišķi meklēšanas vārdi (nav frāzes)

Atbilstība ir viens no galvenajiem meklēšanas ranking faktoriem, ko pazīst katra Amazon, iekļaujot ekspertu. Tomēr ņemiet vērā, ka precīzas teksta atbilstības pakāpe ir arī spēcīgs rangu faktors (pamatojoties uz oficiālajām Amazon rangu vadlīnijām).

Šeit ir citi spēcīgi faktori (izņemot precīzu teksta vaicājumu atbilstību), kas ņemti vērā ar A9 meklēšanas rangu algoritmu:

1. kopējā pārdošanas vēsture;

2. visjaunākais pārdošanas progress (mēnesī, nedēļā utt. );

3. konkurētspējīga produkta cena un atlase;

4. pašreizējā pieejamība.

Long-tail Search Terms

  • Nejauciet savu laiku un pūles, lai atkārtoti izmantotu visus jūsu produkta nosaukumā jau iekļautos vārdus vai atsevišķus meklēšanas vienumus, kā arī sarakstu no jūsu produktu lapas aizzīmju punktiem.
  • Jūtieties brīvi apsvērt jebkādus atbilstošus sinonīmus un dažādas LSI atslēgvārdu kombinācijas, kuras potenciāli var izmantot daudzi dzīvi pircēji, kas meklē vienu un to pašu produktu.
  • Vislabāk izvairieties no pēdiņām, jo ​​parasti tas samazina jūsu jau ierobežoto garumu katram produkta lapas sadaļai.
  • Neuztraucieties pret sevi ar jebkādām pieturzīmēm, vienciparu / daudzskaitļa formu, kā arī ar visām līdzīgām saistītām formulējumu variācijām. Amazon apgalvo, ka šādi centieni būtu neapšaubāmi bezjēdzīgi, jo tā meklētājprogramma parasti pielīdzina šīm kombinācijām vienādi Source .

December 22, 2017