Back to Question Center
0

Kā vislabāk uzlabot Amazon produktu saraksta struktūru?

1 answers:

Ņemot vērā, ka Amazon būtībā ir milzīgs meklētājprogramma, kas nodarbojas galvenokārt ar produktiem, kas tiek pārdoti, jums jāzina, kā uzlabot Amazon produktu lapu ar pareizo optimizāciju jūsu galvenajiem mērķa atslēgvārdiem.Un turpmāk es rādīšu, kā uzlabot Amazon produktu sarakstu ar tā galvenajām sadaļām, piemēram, produkta nosaukumu, lodi, produktu aprakstu, kā arī produktu attēlus. Galu galā, lai atrastu sev svarīgāko meklēšanas rezultātu tur. Tātad, redzēsim, kā uzlabot Amazon optimizāciju atslēgvārdiem, kā vislabāk iespējams.

Kā uzlabot Amazon produktu sarakstu

Vispirms sākam ar dažiem pamata izpratni par atslēgvārdiem un to pareizo izmantošanu kopējā optimizācijas procesā. tur. Tātad, ja jūs vēlaties redzēt lielāku interneta datplūsmu, kas tiek piesaistīta jūsu produktu sarakstam, jums būs jāuzlabo Amazones profils un tā galvenās sadaļas - lai visbeidzot izbaudītu augstāko klasifikāciju, kas tika rādīta starp vislabākajiem pārdevējiem, kuri jau ieņēma vadību tur. No vienas puses, jūsu pašreizējā meklēšanas klasifikācija būs veiksmīga - tāpat kā jūsu piegādes veikala faktiskais pārdošanas rādītājs. No otras puses, tomēr jūs varat dominēt tirgū ar dažiem tiešām pārliecinošiem aprakstiem, kas ir labi optimizēti jūsu galvenajiem mērķa atslēgvārdiem un ilgtermiņa asti meklēšanas frāzes, ko izmanto reālie pircēji. Nu, tas ir sava veida paradokss - ja jūs vērtējat augstāku, jūs atradīsit ātrāk un pārdosit vairāk. Vai otrādi - kad jūs atradīsiet ātrāk, jūs pārdosit vairāk un visaugstāk novērtēsit. Zemāk es gatavojas noskaidrot noslēpumu un parādīs, kā uzlabot Amazon produktu sarakstu ar galvenajām sadaļām.

Produkta nosaukuma izveide

Katrs jūsu produkta nosaukumā atrastais atslēgvārds tiek meklēts atsevišķi. Tas nozīmē, ka, izmantojot jebkuru atslēgvārdu vai ilgtermiņa meklēšanu frāzes atkārtoti - gan jūsu produkta nosaukumā, gan citur visā produkta lapā - ir ļoti ieteicams izvairīties par katru cenu. Veidojot produkta nosaukumu, atcerieties turēt savus galvenos atslēgvārdus to samazinājuma secībā. Tādējādi, protams, nekad nepārliecināt to, ja vien jūs to nevēlaties pārspēt ar atslēgvārdiem un dariet sev vairāk nekā labums.

Bullet punktu un produktu apraksta optimizēšana

Pirmkārt, izvairieties no šādām visbiežāk sastopamajām kļūdām ar aizzīmju punktiem un produktu sarakstu optimizāciju:

  • Izslēdz mērķtiecīgu informāciju, kas nav pilnīgi precīza vai pat maldinoša - piemēram, lai precīzi noteiktu meklēšanas atbilstību zīmola nosaukumam vai jebkurai citai konkurējošai.
  • Izvairieties no pārāk ilga lode vai pārmērīgi ilgstošu produktu aprakstu sastādīšanas, kurā ir daudz nevajadzīgas / dublētas informācijas.
  • Nekad nemēģiniet novirzīt apmeklētājus uz citu vietni (i. e. , nemēģiniet izmantot trešās puses cenu, precīzu ražotāju vai atklāti reklāmas datus tur) Source .
December 22, 2017