Back to Question Center
0

Kāpēc man vajadzētu izmantot Amazon atslēgvārdu ģeneratoru produktu sarakstu optimizācijai?

1 answers:

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku, kas lieto e-komercijas uzņēmējdarbību Amazon, arvien biežāk konkurē tirgū ar jūsu produktiem, pārdodot tos. Un ļoti svarīgi ir padarīt jūsu produktu lapas redzamākas produkta meklēšanā. Tāpēc gandrīz neiespējami izdzīvot kā veiksmīgs pārdevējs, neizvēloties labu Amazon atslēgvārdu ģeneratoru un izpētes rīku (vai tiešsaistes sistēmu). Bet pirms kaut kas cits es iesaku sākt ar mācību. Kāpēc jūsu galvenie mērķa atslēgvārdi ir svarīgi? Nu, redzēsim.

Kas ir Amazones atslēgvārdi?

Līdzīgi kā lielākajām meklētājprogrammām (piemēram, Google pati, kā arī Yahoo, Bing uc). ), jums ir jābūt uzticamam Amazon atslēgvārdu ģenerēšanas rīks, lai noteiktu tos ļoti specifiskus vārdus, frāzes vai teikumus, kurus dzīvajiem pircējiem visticamāk izmantos, pārdodot produktus, kas tiek pārdoti tur.Tādā veidā vidējais meklēšanas apjoms, šķiet, ir viens no primārajiem metriku rādīšanai (protams, aptuvens aprēķins), cik daudz cilvēku faktiski izmanto noteiktu atslēgvārdu vai meklēšanas vaicājumu ar garu asti, lai atrastu to, ko viņi meklē.

Kāpēc izmantot Amazon atslēgvārdu ģeneratoru?

Šeit ir daži iemesli, kāpēc jūs saprotat, cik liela nozīme ir faktiski Amazones atslēgvārdu ģeneratora un pētījumu rīku atlasei. Visbeidzot, ir jāizvēlas pareizie atslēgvārdi, kas ir sagaidāmi:

  • Padariet savu produktu pieejamākus ikvienam potenciālajam klientu pirkumam Amazon. Vienkāršāk sakot, ar precīziem atslēgvārdiem, kas iekļauti jūsu produktu sarakstā, lietotājiem būs ērtāk atrast jūsu produktus, lai uzlabotu mērķauditorijas atlasi tiešsaistē konkrētā preču / produktu kategoriju meklēšanā.
  • Pump vairāk mērķtiecīgu bioloģiskās tīmekļa satiksmes - tieši uz jūsu produktu lapu / galveno mājas lapā. Es domāju, ka laba ranga noteikšana konkrētai atslēgvārdam vai ilgtermiņa meklēšanas kombinācijai atvieglo A9 algoritma meklēšanu. Tādā veidā lielāka datplūsma, iespējams, dos jums lielākas iespējas pārdot vairāk produktu arvien pieaugošajam skaitam cilvēku, kuri meklē atbilstīgo priekšmetu vai meklē vienu un to pašu produktu kategoriju.

Kur iekļaut atslēgvārdus?

Būtībā jūsu galvenie mērķa atslēgvārdi ir paredzēti izmantošanai kopējā produktu kopu optimizācijas kampaņā. Un pieņemsimies pret to - jūsu produktu lapas optimizācija ir nepārtraukta, laikietilpīga un ļoti darbietilpīga darīšana. Bet, ja jūs esat gatavs un gatavs ieguldīt kādu laiku tajā, jums būs iespēja burtiski darīt visu tiešsaistes bizness Amazon. Tātad, kad jūs nopelnījāt labu Amazon atslēgvārdu ģeneratoru - kur izmantot labākos atslēgvārdus ar pārējām vērtīgajām astoņu kombinācijām un atslēgvārdu ieteikumiem? Tālāk ir norādītas jūsu produktu lapu galvenās sadaļas, kas optimizētas jūsu mērķa atslēgvārdiem:

  • Produkta lapas nosaukums (labākā vieta, kur galvenie atslēgvārdi ievietot to samazināšanas secībā).
  • Produkta apraksta sadaļa (ir paredzēta, lai iekļautu galvenokārt jūsu ilgtermiņa asiņu atslēgvārdu kombinācijas).
  • Aizmugurējo punktu saraksts (patiesībā tā ir jūsu produkta apraksta īsāka versija, taču pārliecinieties, ka jūsu nosaukumā un lodes sarakstā nav iekļauti vairāki atslēgvārdi) Source .
December 22, 2017