Back to Question Center
0

Slavenas tīmekļa vietnes datu iegūšanai - Semalt konsultācijas

1 answers:

Web tīrīšana, pazīstama arī kā interneta vākšana, ir metode, dažādas tīmekļa vietnes. Tīklu noņemšanas rīki piekļūst tīmekļa lapām, izmantojot hiperteksta pārsūtīšanas protokolu, un nokopējiet noderīgu informāciju saskaņā ar jūsu norādījumiem. Šim nolūkam tiek izmantoti robotprogrammatūras vai tīmekļa rāpuļprogrammas. Viņi vispirms apkopo datus un saglabā to centrālajā datu bāzē. Nākamais solis ir nokopēt saprātīgu informāciju lietotājiem un eksportēt failus lietotājam draudzīgos formātos. Pētnieki un tirgotāji izmanto tīmekļa skreperus, lai iegūtu nepieciešamos datus. Tālāk ir minētas dažas no slavenākajām datu iegūšanas vietnēm:

1. Ceļojumu tīmekļa vietnes:

Pēdējos mēnešos tūrisma nozare ir uzplaukusi, un tagad tā ir viena no slavenākajām un izdevīgākajām uzņēmējdarbības nozarēm tīklā.Jūs varat viegli izveidot ceļojumu portālu un piedāvāt lētus vietējos un starptautiskos lidojumus, viesnīcas un transporta pakalpojumus saviem klientiem. Tomēr jums ir jāpārliecinās, ka piedāvātie piedāvājumi ir aktuāli. Šim nolūkam jums var būt nepieciešams iegūt datus no citiem slaveniem portāliem, piemēram, TripAdvisor un Trivago. TripAdvisor dati tika nokasīti vairākas reizes, un jūs varat viegli izveidot savu tīmekļa vietni, pamatojoties uz tā datiem.

2. Darbu plāni:

Darba panelis ļauj mums viegli atrast piemērotas amata vietas, lai tās atbilstu mūsu vēlmēm un izglītības līmenim. Kad uzņēmums publicē darbu, potenciālie kandidāti iesniedz savus atsākumus un profilus. Šī procedūra tiek veikta, līdz attiecīgā kompānija atrod pareizo kandidātu. Vissvarīgākā lieta, ko darba devēja pienākums ir nodrošināt, ir lielākais darbavietu skaits uz displeja. Tādējādi jūs varat iesaistīt daudzus cilvēkus un attīstīt savu biznesu. Izmantojiet Kimono Labs vai Importējiet. io iegūt datus no dažādām darba padomēm un izveidot platformu, kur pieprasījums atbilst piedāvājumam. Kad dati ir iegūti, jums vajadzētu lejupielādēt to uz cietā diska. Pārliecinieties arī, vai dati ir precīzi, un tajā ir īss gan darba meklētāja, gan darba piedāvājuma ievads.

3. Ziņu vietnes:

Ja vēlamies noturēt aktuālos notikumus, ir svarīgi noskaidrot ziņu rakstus. Kāds ir labākais veids, kā iegūt datus? Varat izmantot tīmekļa rāpuļprogrammu vai datu skreperi (vēlams importēt. io) iegūt noderīgu informāciju no dažādiem ziņu portāliem. CNN, BBC un citas ziņu vietnes var tikt atlasītas ar importēšanu. io un Kimono Labs. Kad saturs ir iegūts, to varat publicēt savā tīmekļa vietnē un tādējādi uzlabot meklētājprogrammu klasifikāciju. Piemēram, ja vēlaties saņemt ziņu rakstus par Donaldu Trumpu, jūs atradīsiet noderīgu informāciju pakalpojumā Google ziņas. Viena no galvenajām priekšrocībām, kas saistītas ar ziņu vietņu nokasīšanu, ir tāda, ka to var izdarīt ar jebkuru rīku un vispār programmēšanas iemaņas nav vajadzīgas. Iesācējiem tas ir zelta iespēja paplašināt savu biznesu un nokopēt augstas kvalitātes datus Source .

December 22, 2017