Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: API vai vislabākais veids, kā attīrīt datus no tīmekļa vietnes

1 answers:

Lietojumprogrammu saskarne vai API ļauj jūsu programmatūrai un rīkiem sazināties vienam ar otru. Mēs dzīvojam strauji attīstītā pasaulē, kur viss strauji mainās, un mēs vēlamies ietaupīt laiku un enerģiju. Parastie datu ieguves rīki var patērēt daudz laika un apgrūtina tiešsaistes uzņēmumu vadīšanu, taču API darbojas kā visu sociālo platformu dzinējspēks.Tas ne tikai palīdz iegūt netraucētos datus no vietnes, bet arī rediģē iegūtos datus un padara lietotājus lasāmus un pielāgojamiem. Tātad, ir droši teikt, ka API ir labs veids, kā programmētāji un kodētāji var sazināties ar savām lietojumprogrammām.

API nodarbojas ar tehniskajām lapām:

Eksperti uzskata, ka API ir precīzs datu zinātnieku ievadīts kods, kas ļauj mums viegli iegūt datus no daudzām tīmekļa lapām. Tas var tikt galā ar tehniskajām lapām un nokrāsot viņu informāciju. Piemēram, Facebook Graph API izmanto, lai iegūtu un nokopētu datus no Facebook lapām, kopienām un citiem līdzīgiem tīkliem.

API - vieglākais datu nokasīšanas veids

Katru reizi, kad mēs vēlamies piekļūt konkrētas vietnes datiem, mums ir jāizmanto API. Atšķirībā no citām parastām datu ieguves programmām un paņēmieniem API nekavējoties izpilda savu funkciju un var nokasīt savus datus vairāk nekā 120 valodās. Tātad, vai vēlaties noķert informāciju no Ķīnas tīmekļa vietnes vai vēlaties iegūt informāciju no japāņu emuāra, API nekavējoties ekstrakts vai nokasīs to saskaņā ar jūsu norādījumiem.

Kāpēc uzņēmums API ir svarīgs uzņēmumiem?

Ja jums ir liels skaits tīmekļa lapu un vēlaties iegūt datus no visām no tām stundas vai divas reizes, API ir lielisks veids, kā to izdarīt. Jums vienkārši jāatver API, lai iegūtu precīzus datus. Tas dod priekšrocības uzņēmumiem šādos trīs veidos:

1. Uzņēmumi var izveidot lietotnes ar API

Uzņēmums var izveidot dažādas lietojumprogrammas ar API, nekaitējot kvalitātei. Daži tiešsaistes uzņēmumi pārdod rīkus un programmatūru un paļaujas uz informācijas pavairošanu no atvērtajām API, lai palīdzētu racionalizēt viņu biznesa procesu. Patiesībā, bez API, uzņēmums nevar augt un klientiem nevar radīt noderīgas lietotnes.

2. Atslēgvārdu izpēte

Uzņēmumiem ir svarīga API, jo tā ļauj programmētājiem veidot pārsteidzošus tīmekļa nokasīšanas rīkus . Šie rīki palīdz mums labāk izpildīt savus uzdevumus. Piemēram, uz atslēgvārdiem balstītas API ļauj mums viegli atrast atslēgvārdus un frāzes mūsu vietnēs. Kaut arī datu nokārtošana, API rūpējas par mūsu mērķa atslēgvārdiem un neizmaina un neizmaina tos produkcijā.

3. API ir piemērots izstrādātājiem un programmētājiem

Gan izstrādātāji, gan programmētāji var gūt labumu no API un var nodrošināt saviem klientiem vislabākās iespējamās iespējas. Piemēram, Reddit tika palaists kā mobilā lietojumprogramma, un tā izmantoja vairākus rīkus un datu ieguves pakalpojumus, lai gūtu peļņu no sevis. Tagad Reddit ir viens no labākajiem interneta satiksmes avotiem. Izmantojot API, varat izveidot Reddit līdzīgus forumus un pēc dažām dienām var iesaistīties vairāk un vairāk cilvēku Source .

December 22, 2017