Back to Question Center
0

Kā izveidot efektīvu Amazon meklētājprogrammu optimizācijas stratēģiju?

1 answers:

Mūsdienās Amazon tiek uzskatīta par lielāko un visrentablāko e-komercijas platformu ar gandrīz 80 miljoniem aktīvo lietotāju. Amazon ranking sistēma tiek veidota tā, lai lietotāji varētu iegādāties visus pieejamos produktus platformā. Viņi mēģina nodrošināt pircējiem visaugstākās kvalitātes iepirkšanās pieredzi, lai viņi atgrieztos vairāk. Izmantojot A9 algoritmu, Amazon lietotājiem nodrošina visprecīzākos meklēšanas rezultātus, pamatojoties uz viņu personīgajām preferencēm un meklēšanas vēsturi. Citiem vārdiem sakot, Amazon dara visu iespējamo, lai viņiem būtu vieglāk veikt pirkumu.

Tātad, viss, kas mums jādara, lai gūtu panākumus Amazon, ir optimizēt savu sarakstu atbilstoši Amazon ranga vadlīnijām. Trīs galvenie aspekti, kas ietekmē produkta kategoriju Amazon, ir saistība, reklāmguvumu līmenis un produkta autoritāte. Šajā īsajā amatā jūs atradīsiet, kā izveidot efektīvu Amazon SEO stratēģiju un uzlabot savu produktu rangu šajās trīs jomās.

Palieliniet savas produkta lapas atbilstību

Būtisks elements Amazon ranking algoritms ir saskaņot attiecīgos produktus ar lietotāja vaicājumu. Tas nozīmē, ka produkta lapas atbilstība tieši ietekmēs jūsu produktu rangu. Jūsu produktu sarakstā ir vismaz septiņas būtiskas sadaļas, kuras jāņem vērā:

 • Nosaukums

Amazon nosaukuma optimizācija ir daudz vairāk sarežģītāka nekā Google. Amazon ir savas prasmes titulu optimizēšanai, jo šis faktors var ietekmēt lietotāja pirkuma lēmumu. Tas nozīmē, ka, ja jūsu nosaukums nav pareizi optimizēts, jūs nekad nebūsit augstāks par Amazon SERP. Šeit jums nevajadzētu rūpēties tikai par jūsu atlasītajiem atslēgvārdiem. Jums vajadzētu rūpēties par sava nosaukuma aprakstošo raksturu. Ir saprātīgi rakstīt par jūsu produkta primārajām īpašībām un funkcijām, izslēdzot visu papildu informāciju. Ir vērts pieminēt, ka Amazon ir sākusi labot un standartizēt nosaukumu.

 • Aizzīmes punkti

Šī saraksta sadaļa atrodas tieši virs virsraksta. Šeit jums jāapraksta galvenie produktu punkti, pievēršot uzmanību tā priekšrocībām. Bullet punkti ir īsie teikumi, kas drīzumā apraksta pārdošanas vienību. Lasot šo informāciju, Amazon pircējam vajadzētu saprast, vai viņam ir nepieciešams iegādāties preci vai nē.

 • Apraksts

Produkta apraksts sniedz sīkāku informāciju nekā lodes. Šis lauks palīdz atbildēt uz visiem iespējamiem lietotāja jautājumiem un palīdzēt viņiem izdarīt pareizu lēmumu par pirkumu. Ir saprātīgi optimizēt produkta aprakstu un tajā ievietot visatbilstošākos meklēšanas vienumus. Tas pozitīvi ietekmēs jūsu produktu rangu un palielinās pārdošanas apjomus.

 • Zīmols un ražotājs

Ja jūs pārdodat firmas preces, kas ir labi pazīstamas cilvēkiem, savā nosaukumā ir jāiekļauj ražotāja numurs.

 • Kategorijas

Amazon meklēšanas rezultāti tiek rādīti atkarībā no kategoriju diapazona. Tieši tāpēc jums ir jāievieto preces pareizajā kategorijā.

 • Meklēšanas nosacījumi

Kā jau minēju iepriekš, Amazon ir septiņas galvenās kategorijas. Ir saprātīgi iekļaut jūsu mērķa meklēšanas vienumus katrā, lai jūsu ieraksts būtu redzams Amazon SERP. Ir vērts pieminēt, ka jums ir jāizvairās no atslēgvārdu atkārtojumiem, jo ​​tas var negatīvi ietekmēt jūsu saraksta veicināšanu Amazon.

 • URL

Īpaša uzmanība jāpievērš Amazon URL optimizācijai, jo tas ir ideāls veids, kā noteikt saraksta un meklēšanas nozīmi. Standarta URL shēma izskatās kā "keyword = jūsu produkti + atslēgvārds. "Jūs varat saīsināt to, izmantojot īpašu tiešsaistes programmatūru, un, visbeidzot, vadīt satiksmi uz to. Tā rezultātā Amazon noteiks, ka apmeklētāji meklē jūsu produktus jūsu mērķa atslēgvārdiem.

Padariet savu ierakstu labi pārvērsti

Padariet savu ierakstu labi pārvērsti ir būtiska, lai veiktu augstu Amazones klasifikāciju. Ja jums ir augsts reklāmguvumu līmenis, tas parāda Amazon, ka lietotāji mīl savus produktus, un visticamāk, ka jūsu ieraksts tiks parādīts Amazon meklēšanas TOP. Lai paaugstinātu savu produktu reklāmguvumu līmeni, jāņem vērā šādi punkti.

 • Pārdošana

Visefektīvākais ranga faktors Amazon ir pārdošana. Ja jums ir garš un pozitīvs pārdošanas vēsture, jūs paaugstināsiet augstāk par Amazon SERP. Produkti ar augstāko pārdošanas apjomu vienmēr ir izvietoti uz priekšējās Amazon lapas, jo tie rada lielākus ieņēmumus Amazon.

 • Klientu atsauksmes

Vēl viens būtisks faktors Amazon rangs ir produktu atsauksmju skaits un kvalitāte. Pirms pirkuma veikšanas lietotāji parasti pārbauda iepriekšējās klientu atsauksmes, lai pārbaudītu, ko citi lietotāji saka par to. Jums ir jārada vairāk bioloģisku atsauksmju, it īpaši, ja iesniedzat jaunu sarakstu. Tomēr pārliecinieties, ka jūs neveicat stimulus saviem klientiem uzrakstīt pozitīvas atsauksmes, jo tas var negatīvi ietekmēt jūsu klasifikāciju. Q'A

Es nezinu, kā jautājumu un atbilžu sadaļa ietekmē produktu klasifikāciju, bet tas ir svarīgi, kad tas ir saistīts ar ierakstu jo spēja ietekmēt konversijas likmi. Ja nav skaidru atbildi uz klientu jautājumiem, viņi var uzskatīt, ka neesat pazīstams ar produktu vai ka esat pārāk slinks, lai rūpētos par savām klientu prasībām.

 • Attēli

Jūsu produktu attēlu kvalitāte arī ir būtiska Amazon klasifikācijai. Jums ir jānodrošina lietotājiem iespēja pārbaudīt katra produkta leņķi. Tāpēc ir ieteicams, lai attēla pikseļa izmērs būtu vismaz 1000 px vai lielāks. Turklāt pārliecinieties, ka jums ir papildu attēli jūsu attēlā, lai parādītu visu nepieciešamo informāciju.

 • Cenu politika

Ja esat Amazon mazumtirgotājs, visticamāk, jūs piedalīsities cenu karā. Lietotāji mēdz iegādāties lētākos produktus tirgū. Tieši tāpēc jums ir jāuztur konkurētspējīgas cenas. Turklāt viens no faktoriem, vai pārdevējs var uzvarēt Buy Box.

 • Samazināt atlēcienu līmeni

Atlēžu līmenis, kā arī laiks, ko lietotājs tērē jūsu produktu lappusē, var ietekmēt jūsu reklāmguvumu līmeni. Ja pircējs jūsu lapā uzturas ilgu laiku, tas pozitīvi ietekmēs jūsu reklāmguvumu līmeni, un, visticamāk, Amazon uzlabos jūsu rangu pozīciju. Tāpēc vienmēr vajadzētu izsekot šādai metrikai, lai varētu savlaicīgi pārdomāt savu stratēģiju Source .

December 22, 2017