Back to Question Center
0

Semalt prezentē GitHub: vadošais tīmekļa skrāpis ar daudzām funkcijām

1 answers:

GitHub ir viens no slavenākajiem datu iegūšanas pakalpojumiem. Šis rīks var nokopēt lielu skaitu tīmekļa lapu lasāmā un mērogojamā formātā. Tas ir vislabāk pazīstams ar savu mašīnu mācību tehnoloģiju un ir piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem. GitHub visizteiktākās iezīmes tiek apskatītas zemāk:

Mērogojamība

Izmantojot GitHub, jūs varat iegūt tik daudz tīmekļa lapas, kā vēlaties, un pārveidot datus mērogojamu formātā piemēram, CSV un JSON. Jūs varat arī uzraudzīt datu kvalitāti, kamēr tiek nokasītas; GitHub apiet nevajadzīgas saites un ātri iegūst labi strukturētus datus.

Minimizētas kļūdas

Atšķirībā no citiem tradicionālajiem datu nokasīšanas pakalpojumiem, GitHub skrāpē jūsu datus un automātiski novērš visas nelielās un lielās kļūdas. Tas mums nodrošina precīzu un bez kļūdām informāciju un uzrauga datu kvalitāti pati. Ar šo rīku varat arī nokasīt PDF failus un HTML dokumentus.

Noturība

GitHub vislabāk pazīstama ar lietotājdraudzīgu saskarni un vienmēr uzticamu servisu. Tas neprasa uzturēšanu un to var izmantot mēnešus pēc mēnešiem. Jūs varat izvēlēties no dažādiem formātiem un ļaut GitHub nokasīt un eksportēt datus vēlamā formātā. Tas ir piemērots iesācējiem, studentiem, skolotājiem un ārštata darbiniekiem.

Dziļo tīmekļa vietņu informācija

Izmantojot GitHub, jūs varat nokopēt informāciju no vienkāršām un dinamiskām vietnēm. Šis rīks arī neapdraud datus no sociālo mediju vietnēm, ceļojumu portāliem un e-komercijas vietnēm bez problēmām. Turklāt tas maina pamatā esošos HTML kodus un automātiski novērš visas nelielās kļūdas.

Spēja vadīt vai veidot skriptus un aģentus

Viena no GitHub visizteiktākajām iezīmēm ir tā, ka tā var pārvaldīt un veidot gan aģenti, gan skriptus. Šis rīks viegli pielieto masas pielāgošanas darbības un dažu minūšu laikā var nokasīt līdz desmit tūkstošiem tīmekļa lapu. Izmantojot GitHub, aģentu migrācija un datu lietotāju abonēšana starp sistēmām tiek veikta bez problēmām.

Pārveido nestrukturētos datus strukturētiem un izmantojamiem datiem

Atšķirībā no importa. io un Scrapy, GitHub pārveido nestrukturētos datus par organizētiem, izmantojamiem un strukturētiem datiem pēc dažām sekundēm.Šis rīks ir īpaši piemērots programmētājiem un neprogrammētājiem. Tas ne tikai skrāpē jūsu tīmekļa lapas, bet arī indeksē jūsu vietni un palīdz jums radīt vairāk potenciālu potenciālu internetā. Datus var eksportēt XLS, XML, CSV un JSON formātā, tādējādi atvieglojot uzņēmēju un uzņēmumu darbu.

Inteliģentie aģenti

GitHub var radīt aģitācijas dažu minūšu laikā un tai nav nepieciešamas nekādas programmēšanas vai kodēšanas prasmes. Pamatojoties uz mašīnas mācību tehnoloģiju, šis rīks automātiski atzīmē rezultātus un saskrāpējo vairākus URL vienlaikus. Turklāt tas ir spējīgs nokasīt visu vietni dažu sekunžu laikā un ir īpaši noderīgs ziņu vietās, piemēram, CNN, BBC, New York Times un The Washington Post.

Varbūt ir pienācis laiks novērtēt jūsu datu nokasīšanas paņēmienus un izmantot GitHub, lai attīstītu savu biznesu Source .

December 22, 2017