Back to Question Center
0

Semalt piedāvā 5 attēla ekstrakcijas rīka versijas

1 answers:

Attēlu noņemšanas rīks palīdz izveidot izlikto vietņu attēlu sarakstus. Šo rīku varat izmantot, lai ekstrahētu attēlus un eksportētu tos uz JSON formātu. Šis rīks ir lietotājam draudzīgs interfeiss un ir viegli lietojams. Jums vienkārši jāievada vietnes URL, kuru vēlaties analizēt, un nospiediet pogu "Iesniegt". Attēlu izvilkšanas rīks uzreiz iegūst saturu un iegūst vēlamos rezultātus. Tālāk ir minētas dažas no jaunākajām versijām.

1. ExtractPDF:

ExtractPDF palīdz izgriezt PDF dokumentus un sadalīt tos atsevišķās sadaļās: attēlus, tekstu, fontus un metadatus.Jūs varat nokasīt tik daudz vietņu, cik vēlaties, neapgrūtinot kvalitāti. Jums vienkārši jāievieto URL un ļaujiet ExtractPDF nokopēt tā datus

2. Konwerter:

Konwerter ir vēl viens lielisks attēlu nosūcējs, kas skrap jūsu attēlus un Word dokumentus ar vieglumu. Šis rīks ir piemērots uzņēmumiem un uzņēmējiem. Izmantojot šo rīku, varat nokasīt BMP, GIF, JPG un PNG failus. Jums vienkārši jāizceļ dati un nospiediet pogu "Ekstrakts", lai sāktu skrāpšanu. Kad Konwerter tiek veikts ar skrāpējumiem, jūs varat lejupielādēt datus vēlamā formātā.

3. SmallPDF:

SmallPDF ir vēl viena attēlu iegūšanas rīka versija. Tas ir lietotājam draudzīgs interfeiss un var nokasīt tik daudz attēlu, cik vēlaties. SmallPDF ne tikai skrāpē JPG un PNG failus, bet arī ekstrakta datus no PDF dokumentiem. Datus varat iegūt lasāmā un mērogojamā formātā, un tie var radīt vairāk potenciālu potenciālu internetā. Kad jūs ievietojat URL vai augšupielādējat attēlu, vienkārši noklikšķiniet uz pogas "Skrāpt" un ļaujiet šim rīkam veikt savu uzdevumu.

4. PDF Online:

PDF Online ir viena no labākajām attēlu iegūšanas rīka versijām. Tas izpaužas jums augstas kvalitātes attēlus un skrambām daudzās tīmekļa lapās ar vieglumu. Vienīgais trūkums ir tāds, ka šis rīks vienā laikā var nokasīt līdz trim attēliem. Tas nozīmē, ka jūs to nevarat izmantot lielapjoma projektiem, un viņiem būs jāpērk prēmijas versija. PDF Online nav nepieciešams lejupielādēt un var apstrādāt jūsu datu izguves uzdevumus tiešsaistē. Tā ir visaptveroša un uzticama programma, kas piemērota uzņēmumiem, programmētājiem, programmētājiem, IT speciālistiem un tīmekļa pārziņiem.

5. PDFMate:

PDFMate ir vēl viena lieliska attēlu iegūšanas rīka versija. Pašlaik tā ir pieejama tikai Windows lietotājiem un ir vislabāk pazīstama ar lietotājam draudzīgu saskarni. Izmantojot PDFMate, jūs varat nokasīt tik daudz attēlu vai PDF failus, cik vēlaties. Šis rīks pat skrāpējis datus no dzeltenajām lapām, baltajām lappusēm, diskusiju forumiem un tiešsaistes katalogiem. Tas skan gan PNG, gan JPG failus un ir uzticama programmatūra.

Lai veiktu pareizu meklētājprogrammu optimizāciju, visiem attēliem jābūt norādītiem ALT atribūtiem. Atribūti informē Google par jūsu attēliem un dod priekšstatu par to, kāda veida saturu jūs publicējat. Iepriekš minētā attēlu iegūšanas rīka versijas ir gan uzticamas, gan precīzas. Viņi dod mums vēlamos rezultātus un nav nepieciešami nekādi kodi. Jūs varat gūt labumu no šīs attēlu ieguves programmatūras kā neprogrammētājs Source .

December 22, 2017