Back to Question Center
0

Saraksts ar Chrome Scraper spraudņiem, kas paredzēti Web tīrīšanai, ko nodrošina Semalt Expert

1 answers:

Datu iegūšana no vietnēm vai tīmekļa lapām uz izklājlapām un komatu atdalītajām vērtībām (CSV) ir atvieglota. Tīmekļa datu iegūšana, ko parasti sauc par tīmekļa nokasīšanu , ir lielu datu apjomu no vietnēm iegūšana.

Kā lietot Chrome Web scraper

Ja jums nav programmēšanas zināšanu, jums ir izstrādāta tīmekļa nokasīšanas programmatūra. Nesen tika ieviesta vēl viena vienkāršā tīmekļa skrāpēšanas tehnoloģija. Izmantojot Google Chrome pārlūka paplašinājumus, kas tiek veikti bez maksas Google interneta veikalā, tagad varat veikt tīmekļa nokasīšanu. Tālāk ir aprakstīts Chrome paplašinājumu saraksts.

Ekrāna skrēperis

Ekrāna skrāpis ir viens no visizbaužu Chrome pārlūka spraudņiem, ko parasti izmanto ekrāna skrāpēšanai. Iesācējiem ekrāna skrāpēšana ir tehnika, kas ļauj izvilkt un izvilkt informāciju no tīmekļa lapām un vietnēm. Ja jums nav nekādas kodēšanas pieredzes, apsveriet ekrāna uzskrūvēšanu, jo process ir automatizēts.

Datus, kas iegūti no vietnēm, izmantojot Chrome skenera ekrāna skrāpi, var lejupielādēt kā JSON vai CSV failu. Šis spraudnis atbalsta gan XPath, gan Element Selectors modeli. Ekrāna skrāpis ir vienkārši un ērti lietojams paplašinājums, kas ir viegli pieejams Chrome interneta veikalā.

Web skrāpis

Web skrāpis ir Google Chrome paplašinājums, kas izraksta datus no vietnēm, izmantojot vietnes karti. Dati, kas iegūti no mājas lapas, izmantojot šo pagarinājumu tiek glabāti CSV failā vai CouchDB. Izmantojot lappusi, varat efektīvi izmantot tīmekļa skrāpi, lai nokopētu vairākas vietnes vai lapas. Vairumā gadījumu šis Chrome pārlūka paplašinājums tiek izmantots, lai iegūtu informāciju, piemēram, saites, tekstu un tabulas.

Imacro Web skrāpis

iMacro ir Chrome pārlūka spraudnis, ko izmanto tīmekļa testēšanai un datu iegūšanai. iMacro darbojas, reģistrējot gala lietotāju darbības apmeklējumu laikā. Šis Chrome pārlūka paplašinājums ieraksta mājas lapas uzdevumus, kas tiks izmantoti turpmākai atsaucei. Ja jūsu pašreizējais projekts ir veiktspējas testēšanā vai tīmekļa vietnes regresijas pārbaudē, tas ir spraudnis, lai sniegtu attēlu.

Kā lietot Chrome Web skrāpi

Ar iMacro jūs varat viegli lejupielādēt failus un atcerēties paroli. IMacro paplašinājums ir pieejams bez maksas interneta pārlūkprogrammā Firefox, pārlūkprogrammā Internet Explorer un Chrome interneta veikalā.

Datu meklētājs

Mūsdienās nav tik vienkārši atrast labi dokumentētu informāciju tīmekļa vietnēs.Šajā vietā ir iekraušanas programmatūra. Data Miner ir hronisks pārlūka paplašinājums, ko izmanto, lai iegūtu noderīgu informāciju no vietnēm. Izmantojot šo pārlūkprogrammas spraudni, varat iegūt datus no vietnēm un eksportēt datus uz Google izklājlapām vai Excel lapām.

Data Miner paplašinājums tiek izmantots arī HTML galdu nokaušanai un informācijas eksportēšanai uz Microsoft Excel vai CSV failu. Ja esat eksperts, izmantojot XPath selektorus, tas ir pārlūkprogrammas spraudnis jums.

Pēdējo gadu laikā datu iegūšana no dinamiskām vietnēm, kas izstrādātas, izmantojot tādas tehnoloģijas kā AJAX un JavaScript, nebija tik vienkārši. Ar tehnoloģiju maiņu, no šīm vietnēm noderīga noderīga informācija ir tikai viena klikšķa attālumā. Izmantojiet iepriekš norādītos Chrome pārlūka paplašinājumus, lai iegūtu reālos datus un eksportētu uz CSV failu un izklājlapām Source .

December 22, 2017