Back to Question Center
0

Semalt Expert apraksta izcilu Web tīrīšanas servisu

1 answers:

Ar sasniegumiem zinātnē un tehnoloģijā, kā bizness plaukst visā pasaulē, ir milzīgs. Katru dienu tiek ieviesti jauni datu nokasīšanas paņēmieni, kas būtiski ietekmē uzņēmumus un vāc precīzu informāciju gan no pamata, gan progresīvām tīmekļa lapām. Datu mijiedarbība vai satura noņemšana palīdz palielināt mūsu biznesa izredzes. Mēs varam viegli prognozēt tirgus tendences ar labi organizētiem un labi strukturētiem datiem.

Kas ir SiteScraper?

SiteScraper ir lielisks datu nokasīšanas vai satura ieguves rīks, kas piemērots digitālajiem tirgotājiem, sociālo mediju ekspertiem un labi izveidotiem uzņēmumiem. Izmantojot šo rīku, jūs varat izprast preces un resursus, kas ir pieprasīti, un var ievērojami palielināt jūsu biznesu. SiteScraper ir pieejams gan bezmaksas, gan premium versijās. Freeware ir ierobežots skaits iespēju, bet piemaksu plāns atraisīs dažādas funkcijas, kuras jūs nevarat atrast nevienā citā satura ieguves pakalpojumā. Tālāk ir apskatītas dažas svarīgākās iezīmes, kas padara SiteScraper labāko izvēli.

1. Tas palīdz identificēt datu modeļus

Atšķirībā no citiem parastiem datu nokasīšanas vai satura iegūšanas pakalpojumiem, SiteScraper inteliģenti identificē jūsu datu modeļus un iegūst jums labi iegūto informāciju no dažādām tīmekļa lapām. Viens no galvenajiem SiteScraper izstrādes mērķiem ir tas, ka jūs varat nokasīt datus no jūsu iecienītākajām vietnēm bez mijiedarbības, jo šis rīks automātiski izpilda savus uzdevumus un neprasa, lai jums būtu dažas programmēšanas iemaņas.

2. Tas skrāpina daudzlīmeņu kategoriju sarakstus

SiteScraper ir viens no tiem nedaudzajiem datu nokasīšanas un satura ieguves instrumentiem, kas nokasītu daudzlīmeņu kategorijas un vietņu sarakstus ērti. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot šo rīku un nokasīt vajadzīgos datus no eBay un Amazon līdzīgiem tiešsaistes veikaliem. Jūs varat arī mērķēt uz ceļojumu portāliem un ziņu vietnēm, izmantojot SiteScraper, un var bez saraksta izveidot sarakstus un jūsu nokratīto datu kategorijas.Tās kategorijas skrāpšanas funkcija ir izdevīga, lai iegūtu informāciju no produktiem, kas pieder dažādām tiešsaistes iepirkšanās veikalu kategorijām.

3. Atslēgvārdu meklēšana

SiteScraper atslēgvārdu meklēšanas funkcija ļauj viegli veikt meklēšanu un atrast piemērotus atslēgvārdus, kamēr jūsu dati tiek nokasīti. Tas nozīmē, ka iegūtajiem datiem būs daudz atslēgvārdu un frāžu, kas var palīdzēt rangēt vai indeksēt jūsu vietni labākā veidā.

4. Spēcīga kodēšanas funkcija

Lai gan SiteScraper ir viegli lietojams un lietotājam draudzīgs interfeiss, tā unikālā un pārsteidzošā iezīme ir regulārās izteiksmes. Ir dažādas iespējas, kā iegūt datus no HTML kodiem, JavaScript kodiem un SiteScraper mīnām, atbilstoši jūsu prasībām. Varat arī piemērot regulārās izteiksmes vēlamajās tīmekļa lapās, pirms SiteScraper sāk minēšanu vai nokasīšanu datus jums.

5. Darbojas anonīmi caur starpniekserveri

Ar SiteScraper jūs varat nokasīt savus datus, neļaujot pasaulei atpazīt vai identificēt jūsu IP adresi. Šis rīks var darboties anonīmi, izmantojot proxy serveri, un paslēpj savu HIP adresi, nodrošinot pilnīgu drošību un privātumu, kamēr dati tiek nokasīti.Jūs varat izvēlēties no virknes serveru, lai paslēptu savu IP adresi un nodrošinātu tiešsaistes drošību un aizsardzību Source .

December 22, 2017