Back to Question Center
0

Iepazīstieties ar slavenākajiem satura izrakteņiem un tīmekļa datu nokasīšanas rīkiem, kas ietaupīs mūsu laiku - Semalt pārskatīšana

1 answers:

Web tīrīšanas rīki ir paredzēti, lai apkopotu nozīmīgu informāciju no vietnēm. Viņi izpilda savas funkcijas Java, C ++, Python, Ruby, kā arī citas programmēšanas valodas. Daži no tīmekļa nokasīšanas un satura ieguves pakalpojumiem ir pietiekami atdzist, lai pēc dažām sekundēm iegūtu precīzus un bez kļūdām datus. Daži no neticamākajiem lietojumiem ir apspriesti zemāk:

1. Screen Scraper

Tas ir viens no labākajiem un slavenākajiem satura ieguves rīkus tīklā. Ekrāna skrāpis risina daudzus uzdevumus, kas saistīti ar precīzu datu ieguvi un navigāciju. Jūs varat izmantot šo rīku tikai tad, ja jums ir pietiekami daudz tokenizācijas vai programmēšanas iemaņu. Programmatūras palaišana pati par sevi ir vienkāršība. Jums vienkārši ir jālejupielādē un jāaktivizē, pievienojiet savu starpniekserveri un sāciet ierakstīt savu darbību sarakstu. Izmantojot kodu, šis rīks izveidos dažādus ekstrakcijas modeļus un darbosies gan ar JavaScript, gan ar HTML. Screen Scraper vislabākā iezīme ir tā, ka tā ir viegli lietojama un to ērti varat testēt ar jūsu Citrix platformu. Būtībā šis pakalpojums palīdz mums rakstīt vienkāršus skriptus un ļauj mums lejupielādēt iegūto informāciju teksta, Excel un CSV formātos.

2. Importēt. io

Tas ir viens no visnoderīgākajiem un neticamiem datu iegūšanas pakalpojumiem, kas ietaupīs mūsu laiku. Importēt. io ir visaptveroša bezmaksas darbvirsmas lietojumprogramma, kas palīdz noķert noderīgus datus no neierobežota skaita vietņu un emuāru. Šis pakalpojums parāda mūsu tīmekļa lapas kā potenciālo datu avotu, no kuras tiek ģenerētas API. Tādējādi tas ietaupa mūsu laiku un ir piemērots uzņēmumiem un lieliem uzņēmumiem. Importēt. io neapstrādā iepriekš apstrādātās lapas. Vienīgais trūkums Import. io ir tas, ka tā nevar pārvietoties no vienas vietnes uz otru. Tas nozīmē, ka jums būs jāievieto vietrāži URL, kurus vēlaties iegūt manuāli.

3. Uipath

Tas ir atjaunots datu nokasīšanas pakalpojums. Uipath specializējas datu noklusēšanai un ieguves saturam saviem lietotājiem. Tas var veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi un ir piemērots gan kodētājiem, gan bez kodētājiem. Turklāt šai programmai ir lieliskas lapu navigācijas funkcijas un tās var nokasīt savus PDF failus, iegūt vēlamos rezultātus un ietaupīt laiku datu izguves procesā.Jums vienkārši jāatver vednis, jānorāda URL, uz kuru vēlaties noskrāpēt datus, un Uipath sāks pildīt savu funkciju. Šī lietojumprogramma viegli izrauj zibspuldzi un pēc dažām minūtēm saņem lasāmus un mērogojamus datus. Jūs varat saņemt izsmeļošus CSV un Excel dokumentus. Kā prēmiju programma, Uipath nebūs piemērots starta uzņēmumiem, jo ​​tas ir mazliet dārgs.

4. Kimono Labs

Kimono Labs ir pirmā izvēle programmētājiem, žurnālistiem, ārštata tulkotājiem, tīmekļa pārziņiem, uzņēmumiem un ne-tehniskām personām. Vienlaikus tā veic vairāku datu nokasīšanu un satura ieguves uzdevumus. Šis rīks ir aprīkots ar tiešās datu ekstrakcijas funkciju, kas ļauj jums apskatīt vai kontrolēt datu kvalitāti, kamēr tiek nokasītas. Arī Kimono Labs ir saderīgs ar gandrīz visām tīmekļa pārlūkprogrammām un operētājsistēmām. Tas nepiedāvā nevienu lapu navigācijas iekārtu, un jums būs jāpavada laiks, lai apmācītu Kimono Labs, pirms dati tiek izvilkti vēlamajā formātā Source .

December 22, 2017