Back to Question Center
0

Kādi ir veidi, kā palielināt Amazon UK pārdošanas apjomus?

1 answers:

Amazones īpašnieki sāka šo biznesu kā tiešsaistes grāmatu veikalā. Šogad Amazon svin savu 20. gadadienu kā lielākais interneta mazumtirgotājs. Tas ir spilgts piemērs tam, kā pacietība un smags darbs var kļūt par mazu vietējo biznesu pasaulē izcilākajā biznesa platformā.

Šīs platformas popularitāte pieaug ar pārdevējiem. Saskaņā ar statistikas datiem šajā tirdzniecības platformā katru mēnesi tiek iztērēti 88 000 ASV dolāru. Tāpēc pārdevējiem ir lieliska iespēja attīstīt savu uzņēmējdarbību un palielināt kopējos ieņēmumus.

Tomēr tas nav tik vienkārši, kā tas bija agrāk, lai veicinātu pārdošanu Amazon. Katru dienu tūkstošiem jaunu tiešsaistes tirgotāju izmēģina veiksmi šajā platformā, un pēc tam konkurence pieaug ar ģeometrisko progresu. Tāpēc, lai kļūtu redzama šajā platformā; jums jāzina daži sarežģīti veidi, kā palielināt Amazon UK pārdošanas apjomu un spēt tos pārvērst praksē.

Šis raksts ir paredzēts, lai parādītu, kā uzlabot Amazon uzņēmējdarbības kontu, lai tas būtu redzams jūsu potenciālajiem klientiem no visas pasaules. Tāpēc ļaujiet mums apspriest dažus no šiem Amazon optimizācijas trikiem.

Praktiskas metodes, kā palielināt pārdošanas apjomu Amazon Lielbritānijā

  • Saņemt atsauksmes

Organisko atsauksmju spēku nevar pārāk zemu novērtēt. Tās ir svarīgas jūsu biznesa veicināšanai, jo lietotāji izveido pirkšanas lēmumu, pamatojoties uz jūsu produktu pārskatiem. Kopumā pircēja lēmums ir potenciālo klientu lēmumu pieņemšanas process attiecībā uz iepriekšējiem tirgus darījumiem, iegādājoties produktu vai pakalpojumu. Jo labāks produktu pārskats jums ir, jo augstāks rādītājs būs Amazon meklēšanas rezultātu lapā. Saskaņā ar statistikas datiem, vairāk nekā 88% klientu pārbauda atsauksmes par produktu pirms tā iegādes.

Kā potenciāls tiešsaistes tirgotājs, jums ir jādomā par acīmredzamiem un jāmeklē izcili veidi, kā radīt atgriezenisko saiti. Piemēram, atrodiet pārskatus par saviem produktiem, kas ietver multividi. Visas atsauksmes ar produktu attēliem vai atkopšanas videoklipiem var būt noderīgas, lai uzlabotu jūsu zīmola izpratni. Jūs varat mudināt savus klientus veikt tādas radošas atsauksmes par atlaidi vai dāvanu. Ja jūs zināt vietējos lietotājus, kuriem patika jūsu produkts, lūdziet viņus atstāt atsauksmi savā Amazones lapā.

Turklāt jūs varat izmantot dažādas atgriezeniskās saites programmas, lai palielinātu iesniegto atsauksmju apjomu un neitrālu vai negatīvu atsauksmju pārvēršanu par pozitīviem.

  • Ieguvumi no piedāvajumiem

Kā es teicu iepriekš, pozitīvas atsauksmes var būtiski ietekmēt jūsu biznesa lapu līmeni Amazon. Lai radītu jaunas kvalitātes atsauksmes, jūs varat piedāvāt saviem klientiem atlaides kodus apmaiņā pret atsauksmi. Rezultātā tas var uzreiz uzlabot jūsu Amazon meklēšanas rangu un palīdzēs jums palielināt jūsu pārdošanas apjomu.

Turklāt ir ieteicams regulāri veidot dāvanas. Tas palīdzēs jums izveidot pozitīvu tēlu jūsu zīmolam un radīt nemateriālo vērtību. Ja lietotāji paliek, lai apmierinātu jūsu produktu kvalitāti, viņi nākamreiz nāk pie jums Source .

December 22, 2017