Back to Question Center
0

Semalt: vislabākā datu apkopošanas datu kopēšana

1 answers:

Postgres ir datu bāze, ko izmanto, lai uzglabātu lielu datu kopumu no tīmekļa ieguves un skrāpēšana. Nesen Postgres izlaida inbuilt funkciju, kas pazīstama kā JSONB, kur "B" apzīmē bināro. Ja jūs iesniedzat strukturētus datus, kurus var attēlot kā JSON (JavaScript Object Notation), Postgres analizē datus un saglabā datu kopas bināros formātos. Ja jūsu uzskrūvēšanas kampaņa ir balstīta uz JSON, Postgres ir labākais datu kopums, kas jāapsver.

Vai Postgres rīkojas ar ķīniešu tekstu?

Daži tīmekļa pārziņi ir radījuši jautājumus par to, vai Postgres apstrādā ķīniešu tekstu. Atbilde uz šo jautājumu ir liela jā. Veidojot datubāzi, jūsu lietotne un datu bāzes draiveris ir divi faktori, kas ir ļoti svarīgi. Postgres ir tīmekļa nokopēšanas datu bāze, kas darbojas ar Unicode atbalstu. Lai izveidotu Postgres datubāzi, apsveriet iespēju norādīt UTF-8 kodējumu.

Postgres JSONB vs. NoSQL datubāze

NOSQL ir bezmaksas un viegli lietojama datu bāze, kas uzglabā datus atklātā formā. Piemēram, ja iegūstat datus par finanšu tirgiem, jums ir jābūt uzmanīgiem, kā jūsu dati tiek glabāti. Šeit ir problēma. NoSQL datubāze neietver datu struktūras pārbaudes. Ja jūs pamanāt šo soli, jūs galu galā iegūstat datus nesalasāmos formātos.

Postgres, no otras puses, ļauj emuāru autoriem un tirgotājiem izmantot datu integritātes iespēju. Postgres, datu noņemšanas datubāzes veikali, izvilktie dati bināros formātos. Šī datu bāze atbalsta gan HSTORE, gan JSON versijas.

Postgres veiktspēja

Postgres ir visaugstākās veiktspējas datu bāze, ko izmanto, lai uzglabātu lielu daudzumu datu, kas iegūti dažādās valodās. Šī datu bāze ir paredzēta gan rezultātu meklēšanai, gan filtrēšanai. Postgres JSONB ir zināms arī par dažu valodas rakstzīmju, piemēram, ķīniešu, pārvaldību. Citas Postgres funkcijas ir šādas:

  • Datu ieguve ar pilnīgi rakstzīmju atbalstu;
  • Ātra filtra un meklēšanas uzdevumu izpilde;
  • labi strukturētu datu saglabāšana no HTML tagiem;
  • datu iegūšana no izvilkšanas vietām un glabāšana lasāmā formātā;

Kāpēc Postgres JSONB?

Lietderīgai datubāzei būtu jāuzlabo indeksi un jāapkopo dati vairākās datu kopās reālā laikā. Neļaujiet kavējumiem un taimautiem ietekmēt skrāpšanas projektu. Postgres izmanto ģenētiskos klasterus, lai sadalītu datus dažādās datu bāzēs, lai tos varētu viegli izgūt.

Datu uzglabāšana nav viss par reakcijas laiku un taimautiem. Atjaunināšanas aspekts to visu dara. Izmantojiet kopas, lai ielādētu apakšposteņus un atspējotu indeksēšanu, līdz esat pabeidzis savu datu iesaiņošanu. Tas palīdz klientiem vienlaikus ielādēt vairākas datu kopas.

Parasta vienuma indeksēšana nekad nav bijusi tik vienkārša. Izmantojot Postgres tīmekļa nokopēšanas datubāzi, varat ātri indeksēt kopīgu lieta, klasificējot tēmu citā rindā, un saistot ierakstu, izmantojot ārējā svešā atslēga. Norādiet ārējā atslēga, lai iegūtu rezultātus.

Vai jūs sajaucat gan dokumentus, gan tradicionālās galdu struktūras, uzglabājot lielu datu kopumu? Nav jāuztraucas par to. Ļaujiet Postgres JSON B izdarīt darbu pie jums. Izmantojot Postgres tīmekļa nokasīšanas datubāzi, nav jāveic atkārtotā parsēšana Source .

December 22, 2017