Back to Question Center
0

Semalt paskaidro, kā izvilkt nepieciešamos datus no HTML vietnēm

1 answers:

Daudz informācijas, kas sniegta tīklā, tiek uzskatīta par "nestrukturētu", jo tas nav pareizi organizēts. HTML vietnes ir atšķirīgas, jo tajās ir ietverti organizēti dokumenti, un dokumentos uzrādītais teksts ir strukturēts zem HTML koda.

No HTML tīmekļa vietnēm ir trīs galvenie datu iegūšanas paņēmieni:

  • Mājas lapā esošā teksta saglabāšana jūsu datorā;
  • Datu ieguves koda rakstīšana;
  • Izmantojot īpašus izvilkšanas instrumentus;

1. Kā izvilkt HTML no vietnes bez kodēšanas

Varat nokopēt tīmekļa lapas saturu, izmantojot turpmāk aprakstītās darbības:

Izvilkšana Tikai teksts

Pēc tīmekļa lapas atvēršanas, kurā ir vēlamais teksts, ar peles labo pogu noklikšķiniet un izvēlieties iespēju "Saglabāt lapu kā" vai "Saglabāt kā".Laukā "Faila nosaukums" ievadiet faila nosaukumu un nolaižamajā izvēlnē "Saglabāt kā veidu" izvēlieties "Web lapa, tikai HTML. "Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt un pagaidiet dažas sekundes.

Viss šajā lapā esošais teksts tiek iegūts un saglabāts kā HTML fails. Sākotnējās lapas formatēšanas iespējas paliek neskartas, un jūs varat rediģēt saturu šādos teksta redaktoros kā Notepad.

Visa lapas noņemšana

Izvēlnē "File" izvēlieties iespēju "Saglabāt kā" vai "Saglabāt lapu kā".Pēc tam nolaižamajā izvēlnē "Saglabāt kā veidu" noklikšķiniet uz "Web lapa, pabeigta". Pēc noklikšķināšanas uz Saglabāt, teksts un attēli tiks izņemti no lapas un saglabāti, kur vien vēlaties. Teksts tiek ievietots HTML failā, kamēr attēli tiek saglabāti mapē.

2. HTML izvilkšana no vietnes, izmantojot kodu

Jūs varat strādāt tieši ar HTML failiem, izmantojot īpašus rīkus. Jūs varat arī izveidot kodu, lai noņemtu visus HTML tagus un saglabātu tekstu HTML failos, izmantojot XPath vai regulāro izteiksmi. Dažas no populārākajām programmēšanas valodām šim uzdevumam ir Python, Java, JS, Go, PHP un NodeJs.

3. Tīmekļa datu izguves rīku izmantošana

Ja jūs vienkārši vēlaties iegūt HTML failus no tīmekļa vietnes, neuzrakstot vienu koda rindiņu vai izvairoties no kopēšanas un ielīmēšanas metodes spiediena, izmantojiet tīmekļa nolīdzināšanas rīkus. Patiesībā ir daudz noderīgi rīki, kas no mājas lapas var iegūt nepieciešamo informāciju un pēc tam pārveidot to strukturētā formātā. Vienkārši pamēģiniet dažus skrāpšanas rīkus , un jūs noteikti atradīsiet to, kas ir vispiemērotākais jūsu lūžņu vajadzībām Source .

December 22, 2017