Back to Question Center
0

Semalt Expert dalās Web ieguves rīku sarakstā

1 answers:

Neatkarīgi no tā, vai jums ir jāveido vietne vai ir nepieciešams ielādēt RSS plūsmas ar precīziem, noderīgiem un autentiskiem datiem jūs varat izmantot virkni ekrāna skrāpšanas un datu ieguves programmas.

Ja vēlaties regulāri uzņemt produkta datus no vietnes, jums jāizvēlas Mozenda. Un, ja jums ir nepieciešams nokasīt dažādus ceļojumu portālus, sociālo mediju vietnes un ziņu izlaidumus, tad Uipath un Kimono jums vislabāk būs.

Izmantojot šos 3 rīkus, jūs varat automatizēt veidlapu aizpildīšanas projektus un veikt pētījumus internetā.

1. Kimono

Kimono ir slavens tīmekļa datu ieguves un ekrāna skrāpšanas pieteikums. Tas ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas aktivizēt savu biznesu ar dzīviem datiem, un jums nav nepieciešamas nekādas kodēšanas prasmes, lai gūtu labumu no Kimono. Tas var ietaupīt jūsu laiku un aizpildīt jūsu vietni ar smashing datiem. Jums vienkārši ir jālejupielādē un jāinstalē šis rīks, izceliet savus lapas elementus un sniedziet dažus piemērus, lai Kimono pareizi varētu veikt savas funkcijas. Tā ir bezmaksas programma ar dažādām funkcijām un ir piemērota uzņēmumiem un ārštata darbiniekiem. Kimono marķē savus datus JSON un CSV formātos un izveido API jūsu tīmekļa lapām, glabājot tos savā datubāzē vēlākai lietošanai. Tas neprasa lapu navigāciju un paātrina datu ieguves darbu.

2. Mozenda

Mozenda ir bezmaksas darbvirsmas lietojumprogramma un ekrāna skrāpšanas programma. Tas palīdz mums nokasīt visus datus no neierobežotām tīmekļa lapām. Šis pakalpojums uzskatīs visas tīmekļa lapas par potenciālo datu avotu, un jums nav nepieciešamas nekādas programmēšanas iemaņas, lai gūtu labumu no Mozenda.To ieteica liels skaits programmētāju un SEO ekspertu. Jums vienkārši ir jāiesniedz savas tīmekļa lapas un jāļauj Mozenda izpildīt savus uzdevumus. Jūs varat viegli piekļūt Mozendi API un iegūt precīzu informāciju. Tas palīdzēs mums caur ekrāna sagrābšanas procesu, izmantojot savus ekrānuzņēmumus, un stundu var apstrādāt simtiem tūkstošiem tīmekļa lapu. Šī programma ir viegli izmantot, un tai vispār nav nepieciešamas nekādas tehniskās prasmes. Dažreiz Mozenda var nokopēt datus un apstrādāt tīmekļa lapu lapas līdz 24 stundām, un tas ir vienīgais šī rīka trūkums.

3. Uipath

Uipath specializējas dažādu tīmekļa lapu veidošanā un lietotāju vietņu apstrādē. Tas ir viens no visticamākajiem un labākajiem ekrāna skrāpējumiem un datu ieguves programmām. Tā ir ideāli piemērota gan coders un web izstrādātājiem, un to var viegli pārvarēt visus datu ieguves problēmas, piemēram, lapas navigāciju. Tas skandina ne tikai jūsu tīmekļa lapas, bet arī dažādus PDF failus. Jums vienkārši jāatver šis web scraping vednis un jāizceļ informācija, kas jums ir nepieciešama, lai nokasītu. Uipath vienu stundu sagrieza tūkstošiem tīmekļa lapu, sniedzot precīzus un atjauninātus datus attiecīgajās slejās Source .

December 22, 2017