Back to Question Center
0

Kādi rīki var izmantot, lai veiktu Amazon atslēgvārdu pētniecību?

1 answers:

Atslēgvārdu izpēte ir nozīmīgs jūsu Amazon meklētājprogrammu optimizācijas kampaņas posms. Pareiza piekļuve mērķētajiem Amazon meklēšanas atslēgvārdiem var palielināt jūsu ieņēmumus un uzlabot savu produktu pozīcijas pozīciju.

Jūs, iespējams, esat redzējis pārlieku optimizētus produktu nosaukumus, kuros ir daudz neatbilstošas ​​ar atslēgvārdiem saistītas informācijas par Amazon. Tomēr mums jāatzīst, ka šiem produktiem ir augsta ranga Amazones meklēšanas rezultātu lapā. Jūs varētu brīnīties, kāpēc lietotāji noklikšķina uz tik ilgi surogātpasta meklējošiem nosaukumiem un iegādājas šos produktus. Patiesībā lietotājiem, protams, patīk tādi nosaukumi, bet Amazon algoritms uzskata tos par atbilstošiem un aprakstošiem. Tāpēc jūs varat saskarties ar šādiem nosaukumiem Amazon meklēšanas rezultātu lapas TOP. Tiešsaistes tirgotāji, kas izmanto šos garos nosaukumus, zina, kā darbojas Amazon A9 algoritms. Lai izveidotu labi optimizētus nosaukumus, tiešsaistes tirgotāji veic atslēgvārdu izpēti, lai noteiktu precīzus meklēšanas vienumus, kurus viņi vēlas atlasīt. Izmantojot unikālo Amazon atslēgvārdu izpētes rīku, tie nosaka meklējamo potenciālo atslēgvārdu meklēšanas apjomu un ietver atbilstošas ​​variācijas produkta nosaukumā, aprakstā, lodi, biežāk uzdotos jautājumus, atsauksmes, pat attēlus.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kurus rīkus var izmantot, lai atrastu visatbilstošākos jūsu produkta meklēšanas nosacījumus un kā tas var palīdzēt uzlabot jūsu klasifikāciju un pārdošanu. Tāpēc ļaujiet mums tuvāk iepazīties ar profesionāliem rīkiem un praktiskām stratēģijām, lai atrastu ideālus atslēgvārdus jūsu tiešsaistes biznesam.

Amazones atslēgvārdu izpētes rīki

  • Google atslēgvārdu plānotājs

Google atslēgvārdu plānotājs ir profesionāls atslēgvārdu pētniecības rīks ir pieejami plašai auditorijai. Tas ir bezmaksas un lietotājam draudzīgs. Turklāt tas sniedz visprecīzākos datus. Šis rīks var palīdzēt jums novērtēt atslēgvārdu un galveno frāžu meklēšanas apjomu. Turklāt tas dod jums iespēju atrast citas saistītās frāzes. Katru minūti Google apkopo terabaitus datus, tādēļ Google atslēgvārdu plānotājs ir tas, kur varat iegūt precīzu statistiku par to, cik meklēšanas vaicājumus saņem attiecīgais atslēgvārds vai frāze.Jūs varat sašaurināt meklēšanu pēc ģeogrāfiskās un auditorijas funkcijām (vecums, dzimums utt. ). Tas ir īpaši noderīgi, ja vēlaties reklamēt savus produktus Amazon vai citās tirdzniecības platformās.


Lai sāktu lietot Google atslēgvārdu plānotāju, jums ir nepieciešams izveidot bezmaksas AdWords kontu. Kad esat izveidojis savu kontu, jūs atradīsit atslēgvārdu plānotāju cilnē Rīki. Šeit jūs varat sākt meklēšanu ar dažiem galvenajiem atslēgvārdiem un pamazām pāriet uz precīzākiem meklēšanas kritērijiem, kuru lietotāji meklē. Lai veiktu šo uzdevumu, jums jāatver sadaļa "Atrodiet jaunus atslēgvārdus un meklēšanas apjoma datus" un ievietojiet mērķauditorijas atlases atslēgvārdu cilnē "Jūsu produkts vai pakalpojums".Visbeidzot, noklikšķiniet uz pogas "Iegūt idejas". Rezultātā jūs saņemsiet saistītu atslēgvārdu sarakstu. Tomēr jums ir jāpārliecinās, ka meklējat pēc atslēgvārdu idejām, nevis reklāmu kopu idejām.

Google atslēgvārdu plānotājs nodrošinās jums saistīto atslēgvārdu vidējo meklēšanu mēnesī. Faktiskais Amazon meklēšanas apjoms var atšķirties no datiem, kurus jūs iegūsit GKP. Tomēr šie dati būs salīdzinoši tādi paši, kas palīdzēs jums noteikt, kuri atslēgvārdi dos jums lielāko daļu satiksmes Amazon.

Detalizēts citu Amazon atslēgvārdu izpētes rīku apraksts Semalt Jautājumi un atbildes lapa Source .

December 22, 2017