Back to Question Center
0

Vai ir kādi ārkārtas Amazon atslēgvārdu programmatūras rīki iesācējiem?

1 answers:

Jau ir labi zināms, ka atbilstoša atslēgvārdu izpēte ir viena no galvenajām meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) sastāvdaļām un mūsdienu digitālā mārketinga koncepcija un visa e-komercijas uzņēmējdarbība, faktiski ignorējot to, kur jūs to darāt. Daži eksperti SEO saka: "saturs ir karalis. "Un tas ir jēgas ne tikai par oriģinālu meklēšanas optimizāciju lielākajos dzinējos, piemēram, Google pati, bet gan par kuģniecības uzņēmumiem un praktiski jebkuru tiešsaistes projektu, kas nodarbojas ar mazumtirdzniecību tiešsaistē, piemēram, Amazon. Un pieņemsim sejas tā - tas būtu no jautājuma, ka īpaši iesācējiem pārdevējiem Amazon nepieciešama atslēgvārdu programmatūras lielākoties.

Un ne tikai palikt ārpus niša pretiniekiem un sākt veidot savu reputāciju un autoritāti kā veiksmīgi tirgotāji, kuriem ir vērts iegādāties. Lieta ir tāda, ka neviens nevar izdzīvot, jo tas patiešām samazina tirgus konkurences līmeni, ja vien tas netiek atbalstīts ar pareizo Amazon atslēgvārdu programmatūru, izsekošanas palīdzības sniedzējiem un cenu noteikšanas instrumentiem, lai atjauninātu produktu sarakstu.Galu galā - lai uzvarētu pirkumu kastē un paliktu tajā pašā topā piedāvātajos priekšmetos, kas tiek piedāvāti pārdošanai tur.

Tātad, ņemot vērā, ka pati atslēgvārdu izpēte, kā arī tās vērtīgie ilgtermiņa konkurences ieteikumi, patiesībā ir ārkārtīgi nepieciešama, nevis jebkura veida greznība, šeit ir daži ārkārtas veidi, kā izvēlēties viegli, bet patiešām darbojas Amazon atslēgvārdu programmatūras rīkus iesācējiem. Cerams, ka jūs saņemsiet jauku kickstart ar tiem, protams, nepieļaujot naudu, jo katrs no šiem Amazon atslēgvārdu programmatūras instrumentiem ir pieejams atklātā pieejā tīmeklī vai vismaz to pamatversijā.

Google AdWords atslēgvārdu plānotājs

Tas var šķist neuzmanīgs, bet šis pamata instrumentu komplekts, ko izmanto lauvas daļa šajos vecās skolas SEOs, var arī kalpot pat jaunajiem pārdevējiem Amazon kā atslēgvārdu programmatūra, kas patiešām darbojas. Lieta ir tāda, ka šis pamata risinājums ir tik liels, jo īpaši iesācējiem. Galvenokārt tāpēc, ka šis pasaules meklēšanas giganta noklusējuma rīkkopa ir diezgan labs, lai sniegtu jums lielu attēlu, kurā parādīti visi potenciāli uzvarētie meklēšanas vienumi un ilgtermiņa asiņu kombinācijas, to pašreizējais konkurences līmenis (citādi, cik grūti šiem atslēgvārdiem rast) , kā arī vidējo meklēšanas apjomu jūsu galvenajiem mērķa atslēgvārdiem. Nevajag teikt, ka Google sniegtajiem datiem jābūt visplašākajam un, iespējams, visdziļākajam, to nedrīkstot izvilkt ne tikai no viena tirgus (piemēram, Amazon, eBay, Walmart uc).), bet apkopoja no visa organiskās meklēšanas indeksa, kas pieejama internetā.

Šeit ir īss saraksts ar galvenajiem priekšrocībām, ko sniedz Google Atslēgvārdu plānotājs, ja to izmanto kā Amazon atslēgvārdu pētniecības programmatūru:

  • Apsveriet lai jūsu produktu saraksts tiktu ierindots pēc jauna atslēgvārda vai ilgtermiņa meklēšanas kombinācijas. Vienkārši ievadiet relatīvo nišu, jebkuru kontekstuālo frāzi, produktu kategoriju, vietni vai ražotāju - un jūs esat pabeidzis.
  • Iegūsti lielu priekšstatu par jebkuru modernu, ar produktu saistītiem atslēgvārdiem vai potenciāli uzvarošām meklēšanas kombinācijām, kuras izmanto tiešie lietotāji visā pasaulē.
  • Sakārtojiet galvenos svarīgāko un jau mērķtiecīgu atslēgvārdu galvenos sarakstus, iegūstot patiesi vērtīgu ieskatu un tūlītējus atslēgvārdu ieteikumus. Un neaizmirstiet, ka Google Atslēgvārdu plānotājs ir īsta zelta stieņa iespēja, lai ātri identificētu savus perspektīvākos ar reģionu saistītus atslēgvārdus, kas atlasīti pēc atrašanās vietas (i. e. , pilsēta, valsts un valsts).

Atslēgvārds Spy Research Tool

Atšķirībā no citiem populāriem Amazon atslēgvārdu programmatūras rīkiem šis visaptverošais rīkkopa galvenokārt ir paredzēts, lai sniegtu precīzu atslēgvārdu ieskatu - satvert tieši no jūsu niša pretiniekiem , vai savākti no visveiksmīgākajiem, kuri pārdod citur tīmeklī. Izmantojot atslēgvārdu spiegu, kas ir gan bezmaksas bezmaksas, gan apmaksāta pilna tauku versija, iesācēju tirgotājiem ir patiešām jauks risinājums, lai ātri novērtētu jebkura atslēgvārda meklēšanas apjomu, sniedzot jums lielu iesaiņojumu ar saistītām meklēšanas kombinācijām un iesakot visas garās asis kombinācijas (ar iespējamām LSI atslēgvārdu opcijām), jūs ieteicams ranžēt.

SEMrush Keyword Tool

Šī sākotnējā SEO sistēma ir savs pakalpojumu rīku komplekts, kas var kļūt par vēl vienu lielisku alternatīvu risinājumu, kad runa ir par pareizo izvēli Amazon atslēgvārdu programmatūra. Starp visspēcīgākajām pusēm šādas visaptverošas atslēgvārdu izpētes funkcijas parādījās diezgan veiksmīgas: jebkura atslēgvārda novērtēšanas grūtības novērtējums, pielāgota ikmēneša meklēšanas apjoma novērtēšana, PPC reklāmu pārvaldība, konkurences pētījumi un jūsu tirgus pretinieku vietējās datplūsmas analīze.

Atslēgvārdu rīks

Šis pašsaprotinošais virsraksts ir ļoti lietderīgas Amazon atslēgvārdu programmatūras platformas nosaukums. Jā, atslēgvārdu rīks nav viens atslēgvārdu palīgs, bet visa tiešsaistes platforma, kas piedāvā bezmaksas pamata versiju, kas pieejama Amazon iesācēju pārdevējiem, lai atrastu vislabāk racionālos atslēgvārdus un ilgtermiņa meklēšanu frāzes saviem produktu sarakstiem.Tomēr ņemiet vērā, ka, lai atklātu dažas patiešām progresīvas un grūts šīs platformas funkcijas, vairāk pieredzējušiem lielo laiku tirgotājiem, kas pārdod Amazon, būs jāmaksā par tā uzlaboto versiju, kas pazīstama kā atslēgvārdu rīks Pro.

KwFinder Research Tool

KwFinder ir pēdējais Amazon atslēgvārdu programmatūras rīks, kuru šodien vēlos parādīt. Šī opcija vislabāk atbilstu jums, ja runa ir par tādu potenciāli uzvarošu ilgtermiņa asiņu atslēgvārdu un produktu meklēšanas frāžu popularizēšanu, kas līdz šim ir ieguvēji starp tiešajiem pircējiem.KwFinder ir vienlīdz noderīgs ne tikai Amazon, bet arī pārējās populārākās e-komercijas platformas (piemēram, eBay, Walmart, Alibaba veikals uc. ), kā arī dažas citas, pat nepārdodamās vietas, piemēram, YouTube video mitināšanas pakalpojumi, otrā visbiežāk apmeklēta tīmekļa vietne pasaulē. Galu galā, es atklāju KwFinder vēl vairāk, jo īpaši attiecībā uz vairākām lietderīgām funkcijām, piemēram, vienkāršu kopiju atlasīšanas procedūru, lai ātri pārvietotu savus sarakstus, ar alternatīviem, nevis pārāk plaši izmantotiem latentās semantiskās indeksēšanas ieteikumiem, ar noderīgām saistītām jautājumi par katru atslēgvārdu, kas nepieciešams, kā arī iespējamās grūtības, kas saistītas ar rangu Source .

December 22, 2017