Back to Question Center
0

Ko man vajadzētu zināt par vietnes atpakaļsaistes profilu, lai uzlabotu manu SEO?

1 answers:

Pirms viss pārējais, sāksim ar pamatiem. Ir tikai trīs galvenie saites veidi, kurus jūsu vietnes atpakaļsaistes profilam vajadzētu interesēt, kad runa ir par kopējā SEO progresa paaugstināšanu mērogā. Tāpēc jau pašā sākumā jums vajadzētu saprast, kādus saišu veidus var iekļaut jūsu vietnes saišu profilā - daži no tiem strādā, lai veiktu SEO mērķus, bet pārējie nesniedz šādu izmērāmu ietekmi uz jūsu datplūsmu un labāku pakļautību tiešsaistes meklēšanā, vismaz tieši.

Katrai vietnei ir dublējošais profils, kas izveidots ar:

  • Iekšējās saites - vienā tīmekļa vietnē vai emuārā savieno dažādas lapas un sadaļas. No vienas puses, iekšējās saites ir vajadzīgas, lai izveidotu labu vietnes arhitektūras loģiku, kas labu veiks ne tikai labāku lietotāju pārlūkošanai, bet arī būs labvēlīga ātrākai un kvalitatīvākai indeksācijai, izmantojot meklēšanas pārmeklēšanas robotus. No otras puses, tomēr pati stingra veidošanas kārtība, iespējams, ir daļēji neatkarīga īpašība, kas var dot pozitīvu rangu signālu, ka ir vērts to parādīt plašākai aktīvo meklētāju auditorijai. Piezīme: iekšējās saites, kas atrodamas katrā vietnes aizmugures profilā, patiesībā nav izmērāmas ietekmes uz tīmekļa trafiku, kā arī par kopējo SEO. Tas ir tikai spēles likums - un pēc sekojošiem noteikumiem var atlīdzināt, vismaz reizi pa laikam, vai ne?
  • Ārējās saites - kopumā ņemti vērā, šis saites veids tiek izmantots tieši SEO vajadzībām. Starp galvenajiem meklētājprogrammām, piemēram, Google pati, kā arī Yahoo un Bing, ir viens no visnežēlīgākajiem rangu faktoriem, ārējās saites savieno jūsu vietnes vai emuāra lasītājus ar pārējo tīmeklī esošo internetu tīmeklī. Un šeit ir vissvarīgāko saišu metriku kopums (piemēram, PageRank, Domēna iestāde, Lietotāju uzticība, Lapas autoritāte utt.). Tādēļ katrs vietnes atbilžu profils vēlas, lai visi tos sasniegtu pēc maksimālajiem rezultātiem - viņi var radīt spēcīgu iespaidu par meklētājprogrammām, ka šāda tīmekļa vietne vai emuārs ir vērts rādīt augšpusē SERPs.


Kvalitātes saites var dominēt pasaulē

Nopietni, jūsu emuāra vai vietnes dublējuma profils patiesībā ir pat svarīgāka nekā jūs varat domāt. Es domāju, ka kvalitatīvas saiknes ar spēcīgu rādītāju PageRank un Domēna pārvaldē nozīmē, ka jūs ne tikai uzticama un droša iestāde visā internetā, bet arī, ka jūsu lapas saturs ir tik unikāls un nodrošina tik daudz vērtību - ka citi cilvēki visā Web nevar palīdzēt, bet pārceļ un novirza izmērāmu savas trafika daļu - tieši uz jūsu vietni vai emuāra lapām.

SEO laba saite

1. Īsts raksturs - tas nozīmē, ka katra jūsu profila saite ir uzcelta droši un organiski, nepiedaloties nevienā saistītās ēkas maksātajās, grūto vai skaidri saistītās shēmās.

2. Pareiza atbilstība - apzīmē to spēju saskaņot galveno tēmu vai diskusiju tematu, lai vienīgi precīzi mērķētu organisko interneta trafiku abās darījuma pusēs.

3. Iestāde un uzticība - ir pašsaprotamu raksturlielums, jo katrai izpildes atzveltnei, kas spēj pārnest daļu no šīs noslēpumainas saites sulas, ir jābūt jaudīgam, es. e. , tai vajadzētu būt no pienācīgi pamanāmām vietām, kas labi atbilstu tiešo lietotāju vajadzībām Source .

December 22, 2017