Back to Question Center
0

Vai varat parādīt man vislabākās pieejas, lai iegūtu jaunas atpakaļsaišu par SEO?

1 answers:

Nav nepieciešams teikt, ka saite ēka ir nesen kļuvusi vēl svarīgāka Search Engine Optimization (SEO) nekā jebkad agrāk. Tāpēc, lai iegūtu jaunus atpakaļsaiņus - dabiski un organiski - ir jābūt katram tīmekļa pārziņa un vietnes īpašniekam, kurš vēlas gūt lielu progresu SEO jomā, jo viņu tiešsaistes projekti ir redzami vislabākajos meklēšanas rezultātos. Pieņemsimies, ka jaunu saišu iegūšana, kas tiešām darbojas, lai veicinātu tiešsaistes reklamēšanu, ir ne tikai viņu uzticība vai popularitāte. Es domāju, ka dabiskās saites veidošana patiešām nozīmē sniegt patiesu vērtību ar jūsu vietni vai emuāru - galu galā, uzņemties vadību pār niša konkurentiem un padarīt savu projektu vērts dalīties, minot un saistot ar. Tātad, nav nepieciešams tikai steigties, mēģinot greifers maksimālo daudzumu jauno atpakaļsaišu. Būtu daudz labāk uzsvērt to kvalitāti un dabisko dabu - pirmām kārtām. To darot, ļaujiet man jums parādīt dažus lietošanai pārbaudītas pieejas jauno atpakaļsaišu apgūšanai vislabākajā iespējamajā veidā - ar jūsu saturu.

Unikāls saturs, kas sniedz lielāku vērtību

Pirms jebkura cita satura katrai vietnei vai emuāram ir jābūt drošam lapas saturam, kas sniedz lielu vērtību ieinteresētajai auditorijai. potenciālo klientu potenciālo klientu nišu, ko paredzēts pārveidot par reāliem klientiem. Tādā veidā, jo īpaši jūsu tīmekļa lapas var atpazīt Google kā vēlams plašāku tiešsaistes ekspozīciju, nevis jebkuru citu tīmekļa vietni vai emuārus, kas saistīti ar tēmu diskusiju vai to pašu uzņēmējdarbības nozari.Vēl vairāk - nopelnot jaunas atpakaļsaišu ar unikālu un kvalitatīvu saturu, jūs iegūsiet labumu, proti, no konteksta saitēm, kas arī pazīstami kā visspēcīgākie White-Hat SEO.

Satura optimizācija un vizualizācija

Apsveriet daļu tekstu (vai vismaz vissliktāko garlaicīgāko) pārveidot par dažiem labi optimizētiem un noteikti pievilcīgākiem vizuālā satura līdzekļiem. Es domāju šeit, ka jums ir ieteicams ieguldīt savu laiku, veidojot vispopulārākās populārās satura formas, no kurām pamatoti var sagaidīt lielāku interneta datplūsmu un vienlaikus piesaistīt visvairāk atpakaļsaišu - gandrīz pašpietiekama veidā. Tādā veidā jūs labāk koncentrētos uz vizuāli pievilcīgu informācijas grafiku, izklājlapu un grafikas izveidi ar pievienoto vērtību, kas turpinātu veidot vairāk atpakaļsaišu ar vidēja termiņa perspektīvu.

Viesu emuāri, kas veido jūsu iestādi

Dažu tautu emuāru autori, kas darbojas jūsu niša vai top-ietekmētāji, kas saistīti ar jūsu biznesa nozari, joprojām ir lielisks veids ne tikai nopelnīt pāris jaunus atpakaļsaišu ar ļoti spēcīgu PageRank, bet arī veidot savu autoritāti un uzticību starp lietotājiem. Galu galā - kļūt par vadošo ekspertu zināšanu avotu šajā jomā, tādēļ uzņemoties vadību un padarot jūsu vietni vai emuāru izceltu no meklēšanas konkursa. Vienlaikus tomēr neaizmirstiet, ka katru reizi, kad jūs piegādājat kvalitatīvu viesa ziņojumu saviem kolēģiem, emuāru autori - jūs nopelnat, ka pelnījuši atpakaļsaišu, lai novestu vēl lojālākus apmeklētājus uz savām lapām Source . Vienkārši pārliecinieties, ka jūs rakstāt labi pieprasītos viesu rakstus un tikai pārliecinošas bloga ziņas pareizajam mērķim - un jūs esat pabeidzis!

December 22, 2017