Back to Question Center
0

Kādi ir veidi, kā noteikt atpakaļsaišu rezultātu?

1 answers:

Šis raksts ir veltīts saites kvalitātes tēmai. Mēs runāsim par to, kā Google novērtē ienākošo saišu kvalitāti un to, kā jūs varat novērtēt saišu kvalitāti jūsu saišu izveides kampaņā. Šie meklētājprogrammu optimizācijas aspekti ir būtiski, lai izveidotu kvalitātes saišu profilu. Ir daudzas priekšrocības, iegūstot kvalitatīvu saišu sulu jūsu vietnei. Pirmkārt, jūs paaugstināsit savu zīmola autoritāti savā tirgus nišā un internetā kopumā. Turklāt dofollow atpakaļsaišu saikne ar saiti uz jūsu vietni. Ja tie nāk no augstiem autoritatīviem tīmekļa avotiem, tie var paaugstināt jūsu mājas lapas līmeni un piesaistīt daudz jaunu klientu.

Ir būtiski zināt saites kvalitāti, kas norāda uz jūsu vietni, jo šīs atpakaļsaišu kalpo par rangu faktoru un var vai nu uzlabot jūsu vietnes rangu meklēšanas rezultātu lapā vai iznīcināt visus jūsu SEO centienus. Mūsdienās ne visas atpakaļsaišu tiek pielīdzinātas. Ir daudz surogātpasta izplatītāju un krāpnieku, kas mēģina spēlēt meklētājprogrammas un iegūt saites dažādos ne organiskos veidos. Ne tikai aprēķināt ārējo saišu skaitu, kas norāda uz tīmekļa lapu, bet arī Google novērtē ienākošo saišu kvalitāti. Precīzāk, Google ņem vērā visas saites, kas norāda uz jūsu vietni, autoritāti, atbilstību, pozīciju un redakcionālo raksturu.

Tieši tāpēc jums ir nepieciešams rūpīgi pārbaudīt saišu perspektīvas, jo sliktas saites var kaitēt jūsu zīmola reputācijai un izraisīt klasifikāciju kritumu. Google sodīt tīmekļa avotus, kas pārkāpj Webmastera vadlīnijas, ar zemas kvalitātes surogātpastu saitēm. Tāpēc, ja esat pamanījuši dažas sliktas kvalitātes ienākošās saites, kas norāda uz jūsu vietni, jums ir jāievieš Google disavow rīks, lai padarītu tos pieejamus gan meklēšanas meklētājiem, gan lietotājiem.

Apspriedīsim dažas metodes, ko Google izmanto, lai noteiktu atpakaļsaišu rezultātu.

aspekti, kurus Google ņem vērā, nosakot atpakaļsaišu rezultātu.

Domēnu autoritāte, lapas autoritāte un PageRank

Viens no svarīgākajiem faktoriem ienākošo saišu kvalitātes noteikšanā ir tīmekļa avota kas viņiem nāk. PageRank modelis ir balstīts uz saišu pašu kapitāla un saišu plūsmu. Augstāka vietnes autoritāte, jo vērtīgākā saites sula jums tiks iegūta, izmantojot atpakaļsaišu.

Lai aprēķinātu mājas lapas vai tīmekļa avota autoritāti, varat izmantot Semalt Web Analyzer vai Moz Tool. Izmantojot šos rīkus, varat noteikt tīmekļa avota domēnu iestādi un lapu autoritāti. Par katru konkrēto URL jūs saņemsiet rezultātu no 1 līdz 100. Jo augstāka ir šī metrika, jo vērtīgāka ir saite.

Turklāt jūs varat pārbaudīt ienākošo saišu autoritāti, izmantojot Majestic SEO programmatūru. Šī programmatūra sniegs jums tādas metrikas kā "Uzticības plūsma" un "Citation Flow". "Kompleksā šie parametri parādīs URL saišu autoritāti. Jo augstāka ir abas šīs metrika, jo vērtīgāka būs saite no šīs vietnes.

Satura daļas vai tīmekļa avota nozīmīgums

Šajās dienās Google kļūst saprātīgāka un var viegli noteikt, cik svarīgs ir tīmekļa avota saturs ienākošajā saiti, kas ir ievietots tajā. To var izskaidrot ar Google primāro mērķi nodrošināt ne tikai augstas kvalitātes, bet arī maksimāli atbilstošu lietotāja vaicājuma meklēšanas rezultātiem.

Google novērtē tīmekļa avota aktuālo nozīmi, izmantojot tā ienākošās saites un šo saišu enkura tekstu.Tāpēc jums jāpievērš īpaša uzmanība jūsu enkura teksta nozīmīgumam. Izmantojiet savu zīmola nosaukumu vai liela apjoma atslēgvārdu kā saites piesaistes tekstu.

Saņemiet atpakaļsaišu no atbilstošiem tīmekļa avotiem, kas ir cieši saistīti ar jūsu domēna priekšmetu, uzlabos jūsu vietnes rangu pozīciju konkrētiem meklēšanas nosacījumiem Source .

December 22, 2017