Back to Question Center
0

Vai varat ieteikt man dažas labas vietas, lai dažādotu atpakaļsaišu augstu PR profilu?

1 answers:

Protams, nekad nevajadzētu ignorēt saites no augsta līmeņa autoritātes un spēcīgiem PageRank avotiem, piemēram, valstu avīzēm vai pat globālajām mediju aģentūrām. Tas ir lielisks veids, kā atsvaidzināt jūsu vietnes vai emuāra augstu atpakaļsaišu PR profilu, bet uzdevums ir pazīstams kā noteikti laikietilpīgs un darbietilpīgs darījums. Tomēr, ņemot vērā mazliet radošumu, varat viegli viegli uztvert dažas papildu atpakaļsaišu, lai uzlabotu jau esošo atpakaļrezultātu augsto PR profilu. Vēl vairāk - droši vien jau esat ieguvuši kādu kvalitatīvu satura gabalu vai jau nepieciešamo kontaktu. Zemāk es parādīšu pāris labas vietas un sfēras, kuru vērts apsvērt, lai iegūtu saiti. Galu galā tas būtu lieliska iespēja sazināties ar drošākajām uzticamākajām un autoritatīvākajām izglītības / valsts tīmekļa vietnēm. Jebkurā gadījumā abās sfērās nebūs vajadzīgi ne lieli budžeta izdevumi, ne pārāk daudz laika. Protams, ja izturas pareizi.

Pašvaldību vietnes

Cita starpā vietējās un valsts mēroga tīmekļa vietnes vai atbalstoši emuāri ar dot GOV domēna paplašinājumiem ir tieši tie mazākuma avoti, ar kuriem galu galā augsts DA (domēna institūts) vērtējums sasniedz 100 punktu punktu skaitu pilnībā. Ņemot vērā to, ka diez vai var veiksmīgi uzlabot atpakaļsaišu augsto PR profilu ar galveno valdības domēnu, vietējā līmenī joprojām ir pieejamas iespējas. Es domāju, ka daudzas vietējo pašvaldību tīmekļa vietnes izmanto uzņēmumu katalogus, lai veiktu tiešsaistes reklamēšanu reģionālajām kompānijām to teritorijā. Vietējie valdības katalogi, iespējams, ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā sagrābt dažas jaudīgas atpakaļsaišu, kas norāda uz jūsu vietni vai emuāru. Ir zināms, ka viņu uzticamo izglītības iestāžu lauvas daļa ir apmēram 90-95 punkti (pamatojoties uz par neseno pētījumu). Bet vissarežģītākais ir tas, ka ir jāatrod piemērots informētības līmenis. Vispirms mēģiniet padarīt viņu par labu - atrast pareizos cilvēkus, kurus jūs zināt kā bijušajiem studentiem vai personāla locekļiem. Ņemot vērā, ka augstskolas un koledžas vienmēr vēlas izlikties, izmantojiet to jūsu labā - vienkārši piedāvājiet viņiem reālus veiksmes stāstus, lieliskus karjeras veidus vai karstas intervijas, ko viņi vēlas redzēt, vienlaicīgi atjauninot savu augstu PR saiti ar pāris jaunizveidotās saites pretī. Vēl vairāk - nopelnot šīs vērtīgās atpakaļsaiņas, izmantojot universitāšu vai vidusskolu absolventu lapas, jūs automātiski izmantojat citu iespēju, lai runātu par sava uzņēmuma zīmola nosaukumu vai iegūtu plašāku ekspozīciju jūsu uzņēmuma nozarē un tirgus nišā.

Ja nekas nesniedz labumu, šeit ir vēl viens alternatīvs veids, kā rīkoties ar atbilstošu sadarbību ar universitātēm vai citām izglītības iestādēm - tas patiešām darbojas, lai nopelnītu jums dažas šīs dārgās saites. Viss, kas jums nepieciešams, ir iegūt produktu vai pakalpojumu vietējiem studentiem vai darbiniekiem. Vienkārši mēģiniet piedāvāt, piemēram, ekskluzīvu atlaides kodu. Tajā pašā laikā tas būtu lielisks veids, kā radīt vairāk akciju, potenciālo klientu, abonementu un pieminējumu sociālajos tīklos, izņemot mūsu galvenās saites iegūšanas mērķus. Tomēr ņemiet vērā, ka, lai gūtu panākumus šajā shēmā, jūsu uzņēmums vai uzņēmējdarbības projekts būs nepieciešams, lai piedāvātu kaut ko tādu, ko var iegādāties vai pasūtīt tiešsaistē Source .

December 22, 2017