Back to Question Center
0

Semalt apskats: spēcīgs Web datu iegūšanas rīks

1 answers:

Connotate ir pārsteidzoša ekstraktora programmatūra, kas ļauj lietotājiem iegūt lielu informācijas apjoms no tīmekļa lapām. Tā nodrošina automatizētu tīmekļa nokasīšanas platformu, kas var palīdzēt atrast visus nepieciešamos datus uzreiz. Tas apvieno unikālu ātrumu ar augstas kvalitātes un atbilstošu saturu. Vadītājiem un tīmekļa meklētājiem, kas izmanto šo ekstrakcijas risinājumu programmu, var būt šādi priekšrocības.

Efektīva Web datu iegūšanas rīks

Connotate piedāvā vienkāršu saskarni, kurā lietotāji var iegūt visus nepieciešamos datus bez daudzu stundu tērēšanas. Faktiski šīs platformas speciālisti rūpējas par visu, tādēļ tīmekļa meklētājiem nav daudz laika vākt visu informāciju, ko viņi vēlas, un viņiem nav daudz tērēt programmētājiem darīt darbs viņiem. Neizmantojot šo platformu, lietotājiem vajadzētu darīt visu darbu manuāli. Satraucoša satura izvilkšana patiešām var būt sarežģīts uzdevums. Connotate izmanto uzlabotas sistēmas un automatizētus tīmekļa datus, lai sniegtu saviem lietotājiem vislabākos tīmekļa atkritumu risinājumus.

Analizē saturu

Datu apkopošana no dažādām tīmekļa vietnēm nav viegls uzdevums. Connotate izmanto spēcīgu tehnoloģiju un precīzi zina, kā atbloķēt tīmekļa satura reālo potenciālu. Tās mērķis ir dot iespēju lietotājiem apmierināt viņu informācijas vajadzības. Tajā pašā laikā tas palielina vērtību saturam, ko uzņēmums piegādā saviem lietotājiem. Piemēram, tas piedāvā viņiem lielisku analīzi, vizualizāciju, vienkāršas informācijas panetes un daudz ko citu. Lietotājiem ir jāpieprasa konsultācija, sniedzot konkrētus piemērus par to tīmekļa informācijas veidu, kuru viņi vēlas nokasīt.

Piedāvā pieredzējušus aģenti

Lietotājiem ir nepieciešams izveidot Connotate aģentu ar vienu klikšķi. Turklāt datu ieguves programmatūra var automātiski saistīt saturu ar datiem. Tas padara visu darbu daudz vienkāršāku, jo tas atrisina vairākas vienības, pārvalda satura tiesības un apvieno datus no vairākiem avotiem. Connotate ekspertu pārstāvji izprot problēmas. Viņi ir strādājuši ar lietotņu izstrādātājiem, jaunizveidotajiem uzņēmumiem un citiem uzņēmējdarbības sniedzējiem, lai tos pārvarētu.

Automatizē simtiem tīmekļa datu

Connotate datu nokasīšanas programmatūra automatizē visu jūsu datu piegādes ķēdi, ieskaitot ekstrakciju, pārveidošanu, normalizēšanu un satura piegādi. Mūsu jaudīgās plānošanas iespējas ļauj ieplānot atsevišķus aģentus un līdzīgu aģentu grupas, dodot jums smalku kontroli pār tīmekļa datu iegūšanu un piegādi. Mūsu datu iegūšanas rīki ļauj jums iegūt, pamatojoties uz to, cik bieži vietne tiek atjaunināta un cik svarīgi ir dati, vienlaikus saglabājot līdzsvarotu satura plūsmu jūsu pakārtotās sistēmās.

Vienkāršo pētījumus

Connotate izmanto ekstrakcijas rīkus, kurus ir viegli īstenot, un tā lietotājiem nav jāzina īpašas kodēšanas iespējas. Arī šī tīmekļa ieguves programmatūra piedāvā iespēju nokopēt dažādu informāciju par produktu, kā arī vairākus pārskatus par saviem konkurentiem un cenas no daudziem avotiem visā tīmeklī.Tas var iegūt vietnes, kas automātiski izmanto Ajax un JavaScript.

Uzlabotā tehnoloģija, ko izmanto Connotate, palīdz gan vadītājiem, gan tīmekļa meklētājiem ātri un veiksmīgi izveidot datu kopas un satura produktus.Izmantojot šo platformu, klientiem ir stratēģiskas priekšrocības, lieliski dati un samazinātas izmaksas Source .

December 22, 2017