Back to Question Center
0

Vai es varu veidot augstas kvalitātes atpakaļsaišu bez riska, lai kaitētu manai klasifikācijai?

1 answers:

Tikai uzticamās vietnes un emuāri ar augstu PageRank un domēna autoritāti ir pareizās vietas, lai izveidotu augstas kvalitātes atpakaļsaišu ar. Patiesībā meklētājprogrammas analizē šīs atpakaļsaišu, lai "saprastu", cik cienījama ir jūsu vietne, un cik reāli tā lietotājiem tiek piegādāta. Tieši tāpēc vietnes vai emuāra ekoloģiskās kvalitātes saišu profilam ir tik svarīga nozīme, ja vien jūs nevēlaties, lai tā tiktu rādīta kaut kur ļoti tālu no Google meklēšanas rezultātu augšējā meklēšanas rezultātiem.

Ko veic organisko saišu profils

Tajā pašā laikā labs organiskais profils liek domāt, ka jūs veidosiet augstas kvalitātes atpakaļsaišu tikai dabiski un organiski. Piemēram, jebkura sarežģīta, surogātpasta, zemas kvalitātes, manipulatīvas, komerciālas vai apmaiņas operācijas ar saitēm ir Google visvairāk ienīstie. Patiesībā šādas darbības vienkārši nepilda galvenās tīmekļa pārziņa vadlīnijas, kuras ir vispārpieņemtas interneta izstrādei un visai jēdzienam "Search Engine Optimization" mērogā. Tātad, kas padara diezgan "juridisku" saites veidošanas stratēģiju, kas nekad nebūtu atzīta par pārkāpumu? Viss, kas Jums nepieciešams, ir tikai izveidot augstas kvalitātes atpakaļsaišu, nepiemērojot jau minētos grūts vai manipulatīvas shēmas, kuras nav apstiprinājušas lielākās meklētājprogrammas. Vienkārši padarīt lietas notiek dabiski.

Esi labs

Nokosimies līdz punktam. Kāda ir visvairāk neapšaubāmā pieeja kvalitātes saišu veidošanai? Es uzskatu, ka viss, kas jums jādzīvo drošībā, ir tikai turēt sevi prom no "tumšās puses". Nekad neattiecas uz jebkuru pelēkās cepures SEO vai melnā cepura SEO paņēmieniem, kas paredzēti tikai fiktēšanai vai manipulēšanai ar šo izsmalcināto algoritmu, ko izmanto Google, lai noteiktu katras mājas lapas ranga pozīciju SERPs. Tādējādi nebūs vietas, lai attaisnotu jūsu vietnes vai emuāra uzlikšanu ar Google noteikto sodu.

Veicināt kvalitatīvu saikni ar kvalitatīvu saturu

Padariet savu saturu par noderīgu mehānismu, lai pēc iespējas labāk veidotu augstas kvalitātes atpakaļsaišu. Iespējams, tas visticamāk būtu drošākais veids, kā veidot organisko saiti, neradot risku kaitēt jūsu klasifikācijai. Atcerieties - jūs vienmēr varat iegūt daudz vairāk no jūsu parastā lapas satura - viss, kas jums nepieciešams, ir tikai, lai pārliecinātos, ka tas ir unikāls, atbilstošs un nodrošina reālu vērtību. mērķauditorijai. Tādā veidā jūs varēsit turpināt pelnīt atpakaļsaišu, potenciālo pirkumu, abonēšanu, akcijas un pieminēšanu. Tajā pašā laikā jūs izveidojat sevi kā autoritatīvu nozares līderi, kas savās tīmekļa vietnēs vai emuāros iegūst vēl lielāku nozīmi - no jūsu interesējošo apmeklētāju viedokļa, kā arī pašu meklētājprogrammu.

Visbeidzot, šeit ir daži aizzīmju punkti, lai jūs varētu sākt pārvietoties pa pareizo ceļu. Tādā veidā jūs varat veidot augstas kvalitātes atpakaļsaišu SEO vajadzībām un justies droši jau no paša sākuma:

  • Pārliecinieties, ka jūsu saturs ne tikai piedāvā ļoti vērtīgu informāciju pareizajiem cilvēkiem, bet arī piešķir tam zināmu lietotāja brauciena punkts. Ir pienācis laiks atcerēties labas vecā digitālā mārketinga pamati, vai ne?).
  • Esiet gudrs, lai izveidotu spēcīgu tiešsaistes klātbūtni jūsu vietnei. Iegūstiet iesaistīto interešu kopienas un izveidojiet vairākus galvenos biznesa profilus, lai izplatītu savus labākos rakstus par sociālo mediju.
  • Apsveriet pārveidot daļu no vienkāršā teksta satura. Atcerieties, ka viss, kas jums nepieciešams, lai izveidotu tīri dabisku saišu ēku - iegūstiet saturu, kurā ir vērts dalīties, pieminēt un sazināties. Lai tas notiktu gandrīz pašpietiekams, pārveidojiet dažus saistošus un vērtīgus satura gabalus kaut ko, kas noteikti pievilcīgs un pievilcīgs, piemēram, dažādu infographiku, ērtu izklājlapu un jebkuru citu funkcionālo datu vizualizācijas līdzekli.Tas tiešām darbojas saišu izveidei, turklāt drošākajam iespējamam veidam Source .
December 22, 2017