Back to Question Center
0

Vai ir iespējams veidot pastāvīgas atpakaļsaišu bez maksas?

1 answers:

Ja jūs lasāt šo rakstu, tad, visticamāk, jūs vēlaties ģenerēt vairāk satiksmes uz savu tīmekļa avotu, emuāru, rakstu un tā tālāk.Šis raksts ir īpaši izstrādāts tiem, kas vēlas saņemt pastāvīgas atpakaļsaišu bez izdevumiem. Tomēr jums vajadzētu zināt, ka bez maksas saņemt augstu PR atpakaļsaišu, būs pacietība un smags darbs. Ja jūs bez jebkādām pūlēm varētu iegūt atbilstošas ​​un augstas PR atgriezeniskās saites, tad jums nebūtu nepieciešams šis satura gabals, vai jūs?

Ļaujiet mums vispirms teikt dažus vārdus par atpakaļsaišu un to nozīmi satiksmes radīšanu. Vispārīgi runājot, atpakaļsaišu ir tas, kas notiek, ja viens interneta avots saista citu. Tas darbojas diezgan vienkārši. Pirmkārt, Google robotprogrammatūras parsē avotu, kurā tiek ievietota ienākošā saite. Viņi novērtē satura atbilstību un kvalitāti, pamatojoties uz šo avotu. Turklāt meklētājprogrammas pievērš uzmanību vietnes PageAuthority un PageRank, kā arī ienākošo satiksmes apjomu un kvalitāti. Kad šis pētījums ir pabeigts, meklēšanas rāpuļprogrammas ātri apskata saistīto tīmekļa avotu, lai nodrošinātu, ka saite ir atbilstoša un uzticama. Pieņemot šos datus, Google izveido piezīmi, lai palielinātu saistīto vietnes rangu nākamreiz, kad tā pārmeklē to.

Tieši tāpēc vairāk atpakaļsaišu nozīmē lielāku datplūsmu un vēlāk augstāku vietnes rangu. Tajā termins "satiksme" nozīmē jaunus klientus, kas veiks jūsu tiešsaistes biznesu. Tātad, mēs varam teikt, ka atpakaļsaišu rezultātā jūs saņemsiet naudu un lielu ieguldījumu atdevi.

Vai ir pamatoti iegādāties pastāvīgas atpakaļsaišu?

Daudzi tīmekļa pārziņi nolemj iegādāties atpakaļsaišu, lai paātrinātu zīmola uzlabošanas procesu. Tomēr jums ir jābūt ekspertam, lai iegādātos tieši tos atpakaļsaiņus, kas jūsu vietni var sniegt vērtību. Pretējā gadījumā jūs nevarat atgriezties vai pat pasliktināt.

Tīklā ir daudz krāpniecisku SEO speciālistu, kuri sola veidot tā saucamās "augsta PR" vai "augstas vērtības" atpakaļsaišu. Iegādājoties šādas saites, jūs vienkārši iztērējat savu naudu. Tā kā pat tad, ja atpakaļsaišu ir no tīmekļa avota ar augstu lapas līmeni, tas nozīmē, ka nekas, ja tie nav saistīti ar jūsu vietni. Turklāt Google var viegli noteikt pirktās saites un sodīt gan pircēju, gan pārdevēju.

Nav šaubu, ka daži no pakalpojumiem saņems jūsu saites no ir ļoti augsta kvalitāte. Viņi var veidot tik daudz atpakaļsaišu jūsu kā jūs atļauties maksāt. Tomēr ir viena interesanta parādība, tiklīdz jūs pārtrauksiet maksāt par saviem pakalpojumiem, jūsu vietnei izveidotās saites tiks noņemtas.Tieši tāpēc maksas atpakaļsaišu nav labākais veids, kā iegūt datplūsmu no meklētājprogrammām.

Kādi ir citi veidi, kā iegūt pastāvīgas saiknes?

Jūs varat izveidot atpakaļsaišu pats par sevi, nodibināt labas biznesa attiecības ar niša saistītiem interneta avotiem. Vai arī, ja esat steidzies, jūs varat nolīgt pilna laika SEO darbiniekus, lai izveidotu atpakaļsaišu pareizajā veidā. Tas sāks maksāt jums daudz vairāk nekā šīs lētas atpakaļsaišu, kuras jūs varat novērot citās vietnēs, taču tās saglabās jūsu vietni pirmajā SERP lapā daudz ilgāk Source .

December 22, 2017