Back to Question Center
0

Kādas ir neizmantotās backlink avoti, izmantojot Backlinko?

1 answers:

Atpakaļsaišu turpina darboties digitālajā pasaulē, neraugoties uz dažiem rakstiem, kā arī tīmekļa pārziņiem, pastāsta par citām lietām. Patiesībā pēdējie meklētājprogrammu optimizācijas pētījumi liecina, ka atpakaļsaišu veidi ir viens no svarīgākajiem Google un citu meklētājprogrammu ranking faktoriem.

Kad runa ir par ēkas saikni, ir pieejamas daudz izmēģinātu un patiesu metožu. Daži no tiem ievēro Google pamatnostādnes, bet citi pārkāpj tos. Mūsdienās daži no saites veidojošajiem paņēmieniem mūsdienās kļūst mazāk rezultatīvi (f. e. viesa norīkošana vai komentāru atpakaļsaiti). Tomēr joprojām ir daudz mazāk pazīstamu vai pazemīgu veidu, kā nopelnīt augstas kvalitātes bezmaksas atpakaļsaišu.

Šajā rakstā es dalīšos ar jums vairākām pazemes saišu veidošanas metodēm, dažas no tām esmu aizņēmies no Brian Dean Backlinko īpašnieka. Ļaujiet mums tuvāk iepazīties ar katru no tiem.

Atpakaļsaišu iegūšanas veidi, izmantojot Backlink metodi

  • Sociālās saites veidošanas tehnika

lai iegūtu ārējās saites no sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem. Saskaņā ar šo metodi, jums ir jādala attiecīgais saturs un jāatskaņo saturs, kas tika kopīgi izplatīts. Pēc tam jums jāsazinās ar lietotājiem, kuri sākotnēji ir kopīgojuši šo saturu, un sniedz viņiem jaunu vai atjauninātu gabalu.

  • Skyscraper link būvniecības tehnika

Šī debesskrāpja saite ēkas tehniku ​​izstrādāja Brian Dean. Tas palīdzēja viņam palielināt savu bioloģisko satiksmi vairāk nekā par 400%. Saskaņā ar šo metodi jums ir jānosaka zemāka ranga meklēšanas vienumi un jāatrod tāds satura gabals, kas ir populārs lietotāju vidū. Pēc tam jums vajadzētu rakstīt to labāk tiem pašiem meklēšanas nosacījumiem. Pārliecinieties, ka jūsu jaunā satura versija ir unikāla un balstīta uz pētījumiem. Lai pabeigtu šīs saites veidošanas procedūru, jums ir jāveicina šis atjaunināts satura saturs sociālajā medijā, lai sasniegtu mērķi, kas saistīts ar dažiem augstākajiem PR domēniem, kas galu galā piesaista atpakaļ jums.

  • Atbildes saites celtniecības tehnika

Atsauksmes ir ļoti noderīgi visiem uzņēmumiem, jo ​​tie parāda klientu apmierinātību ar produktiem vai pakalpojumiem, ko uzņēmums sniedz. Webmasters meklē tos, jo viņi zina, kādas priekšrocības viņi var dot saviem tiešsaistes veikaliem. Tādējādi, veidojot savu atsauksmi, tiek piedāvātas lieliskas iespējas, lai nopelnītu vienkāršu, bet autoritatīvu ienākošo saiti. Lietotāji labāk piesaista uzņēmumus, kuriem ir īstie klienti, kuri sniedz bioloģiskus ieteikumus, nevis tīmekļa vietnes, kurās tiek parādītas surogātpasta atsauksmes (parasti šādas atsauksmes var viegli atklāt). Jo reālākās atsauksmes, ko iegūst jūsu vietne, jo augstāka tā rangs meklēšanas rezultātu lapā. Turklāt tas šķiet vairāk uzticams citiem uzņēmumiem. Tieši tāpēc viņi saites uz jūsu vietni, pat nejautājot.


Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties produktu, kas jums visvairāk vēlētos, un sazinieties ar pakalpojumu sniedzēju, lai sniegtu savu atsauksmi šim konkrēts produkts. Lielākajai daļai lielo mazumtirdzniecības platformu šim nolūkam ir īpaša atsauksmju lapa. Tāpēc jums būs viegli iesniegt atsauksmi tieši savā tīmekļa vietnē.

Šī saite ēkas tehniku ​​ir arī ieviesusi Backlinko bloga īpašnieks Brian Dean Source .

December 22, 2017