Back to Question Center
0

Vai varat man palīdzēt izprast galvenās priekšrocības, ko nodrošina augstas kvalitātes PR tīmekļa vietnes atpakaļsaišu gadījumā?

1 answers:

Protams, ja jūs vēlaties izbaudīt reālu, izmērāmu progresu SEO, ir svarīgi izveidot kvalitatīvu saišu profilu uz jūsu vietni vai emuāru. Mūsdienās ir trīs galvenie faktori, kas veido "atpakaļsaišu" "ideālo" profilu - to atbilstību, daudzveidību un kvalitāti. Acīmredzot visas kvalitātes saites tiek veidotas dabiski un nāk no tikai uzticamiem avotiem ar augstu PageRank, domēna autoritāti, lapu autoritāti utt.Bet vai tas nozīmē, ka jums ir jāizvēlas tikai augstas PR tīmekļa vietnes atpakaļsaišu gadījumā?

Es uzskatu, ka nē tā nav. Kāpēc tā? Tikai tāpēc, ka reālās lietas ir nedaudz sarežģītākas. Es domāju, ka tik tik daudz augstas PR tīmekļa vietņu, cik iespējams, nekad neļaus jums nokļūt jebkur. Nopietni, mēs varam viegli iegūt jaunu PR9 vai varbūt pat PR10 atpakaļsaišu, piemēram, no WordPress. Viss var tikt pabeigts tikai dažu minūšu laikā - un jūs esat pabeidzis. Tātad, vai šāda atkāpe būtu tā, ka jūs gūstat labumu, kā jūs domājat? Faktiski nekas apstiprina nesen ievietoto aizmugurējo saiti. Es domāju, ka katra atsevišėa atgriezeniskā saite būtu gandrīz spēkā neesoša, ja vien tā nesāks kļūt par labi diversificētas saites profila organisko sastāvdaĜu. Tāpēc es iesaku derēt daudzās vietās, lai izveidotu saites ar daudzām vietām, kas atrodas starp pusēm, kurām vajadzētu būt dažādām dažādām metrikas, protams, ietverot arī nevienlīdzīgus PageRank rezultātus.

Tomēr joprojām ir ļoti svarīgi, lai būtu pietiekams skaits augstu PR tīmekļa vietņu par atpakaļsaiņām. Lieta ir tāda, ka lielākās meklētājprogrammas, piemēram, Google pati, izmanto trīs galvenos faktorus (i. e. , atbilstība, daudzveidība un kvalitāte - daļēji veicināja ar PR īpašumu), lai noteiktu katra jūsu tīmekļa vietnes profila reāllaika svaru un derīgumu. Apsveriet šādus galvenos priekšrocības, izmantojot augstas kvalitātes PR tīmekļa vietnes atpakaļsaiņām. Tomēr ņemiet vērā, ka jūs tos varēsiet baudīt tikai tad, ja jums būs pieejams kvalitatīvs un tīri atbilstošs saturs.

Galveno ieguvumu no High PR atgriezenisko saiti:

  • Diezgan autoritatīvu izskatu jūsu mājas lapā vai emuārā, no viedokļa lielākajām meklētājprogrammām, piemēram, Google pati, kā arī Yahoo un Bing.
  • Potenciāli nozīmīgāka satiksme jūsu tīmekļa vietnēm, protams, ņemot vērā to, ka jūsu visaugstākās kvalitātes un tīri atbilstošais saturs ir pietiekams, lai piesaistītu interesi no reāliem lietotājiem, kas galu galā apmeklē jūsu vietni vai emuāru.
  • Google kā nozīmīgs pozitīvs ranga signāls pastiprina citu autoritatīvu avotu ciešāku autoritāti un uzticību, kas saistīta ar tīmekļa avotiem ar augstu PageRank, tādēļ jūsu vietnei vai emuāram ir jāpiešķir augstākas pozīcijas SERPs.
  • Paaugstināta meklētājierīču pozīcija pati par sevi sniedz labu potenciālu palielināt interneta datplūsmu, tādējādi parāda zaļo gaismu plašākai ekspozīcijai tiešsaistes meklēšanā, vienlaikus pārvēršot potenciālos klientus reālajās, galu galā rezultātā lielākos pārdošanas apjomos.
  • Izveidot labāku sabiedrības izpratni, parasti uzlabojot jūsu klātbūtni tiešsaistē un veicinot jūsu firmas slavenāko zīmolu Source .
December 22, 2017