Back to Question Center
0

Vai varat man palīdzēt ar vislabākajām tīmekļa vietnēm, lai izveidotu atpakaļsaišu sociālajā medijos?

1 answers:

Jā, ir daudz dažādu sociālo mediju vietņu un populāru tiešsaistes platformu ar augstu PageRank un DA (domēna autoritāte), kas var kļūt par labu vietām, kas saistītas ar. Pirms labāko tīmekļa vietņu pārskatīšanas par sociālo saišu atpakaļsaiņām, ņemiet vērā, ka zemāk es rādīšu tikai svarīgākos - tā kā jūs, iespējams, jau esat iepazinies ar šajos pārpildītajos tīklos lauvas daļu. Tātad, ieskatīsimies, kā izveidot savu tiešsaistes klātbūtni un kā jums vajadzētu sūtīt galvenos satura ziņojumus. Patiesībā viss, kas jums nepieciešams, ir nodrošināt jūsu ziņām reālāku vērtību. Atcerieties, ka jūsu saturam ir jānodrošina papildu vērtība. Lieta ir tā, ka katram jūsu rakstiem par sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem jābūt tīri vērtīgam un jāatbilst jūsu nišas interesēm. Bez tam, es uzskatu, ka, padarot visu, kas ir kopīgi un pēc iespējas vairāk sazināties, ir vienīgais veids, kā izdzīvot un palikt ārpus konkurences, kas ved uz sociālo mediju moderno valstību. Šajā punktā, ieskatieties labākajās vietnēs, kurās notiek atpakaļsaišu.

LinkedIn

Šis tautas tīkls, iespējams, ir viens no labākajiem tīmekļa vietnēm par sociālo saišu atpakaļsaiņām. Faktiski LinkedIn ir daudz dažādu vietu, atstājot durvis atvērtas, lai radītu virkni saites vērtību. Šeit jūs varat pievienot profila saites, kā arī saites uz regulārajām īsajām ziņām un detalizētākām ziņām jūsu galvenajā vietnē.

Pinterest

Pinterest parāda visspēcīgākās puses, kad runa ir par precīzu nišu mērķtiecīgu saturu, piemēram, DIY. Šī platforma arī ir piemērota, lai daļēji no vienkāršā teksta satura pārveidotu par kaut ko vairāk vizuālu un uzkrītošā, tomēr vēl informatīvos datus.e. , infographics, izklājlapas un tā tālāk. Padoms. Izmantojot Pinterest, lai izveidotu saiknes, kas saistītas ar jūsu galvenās saites veidošanas stratēģiju, būtu kumulatīva ietekme, tāpēc nevilcinieties apvienot šo ar citām labākajām tīmekļa vietnēm atpakaļsaišu gadījumā.

Instagram

It īpaši šī platforma bieži tiek ignorēta. Tādējādi tas reti tiek minēts starp labākajām tīmekļa vietnēm sociālo saišu saišu saites. Un lieta ir tāda, ka Instagram patiešām var kļūt par īstu zelta lapu - ņemot vērā to, ka jums ir lieliski attēli un gudras, radošas idejas vizuālā satura pārveidošanai. Tomēr ņemiet vērā, ka digitālās mārketinga speciālisti, kas to izstājās, padarīja vietu, kas noteikti bija izaicinošs, spēcīgā konkurence tirgū.

Google Plus

Dažus profila saites, kā arī tie, kas atrodas pakalpojumā Google+, var būt nedaudz vairāk svara, nekā parasti izmanto saites. Protams, šī nelīdzsvarotība ir veiksmīgi noņemta ar jaunāko Panda algoritmu atjauninājumu. Tomēr pasaules meklēšanas giganta sociālajai platformai joprojām ir vērts samazināt dažas vērtīgas saites jebkuros apstākļos. Tikai atceraties - saite uz pakalpojumu Google+ ir praktiski pierādīts veids, kā iespējami ātrāk un efektīvāk indeksēt.

Tumblr

Tas ir viss! Mēs beidzot esam saskārušies ar šo patiesi gudru veidu, kā izveidot atpakaļsaišu. Ņemot vērā, ka, izmantojot Tumblr, lai radītu saites, noteikti ir grūts uzdevums. Tomēr ir vērts izmēģināt sevi šajā ļoti populārajā resursā - ja jums ir laba muguras saite un tā ir izplatīta, jūs varat iegūt potenciāli neierobežotas saišu izveides iespējas gadu gaitā - pateicoties neskaitāmiem apakšdomēniem Tumblr Source .

December 22, 2017