Back to Question Center
0

Kā izveidot labāko atpakaļsaistes stratēģiju jūsu vietnei?

1 answers:

Šis raksts ir izstrādāts, lai atrastu atbildi uz vienu no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem: "Kā izveidot vietnes saiti?" Daudzas saišu izveides stratēģijas ļauj mums izveidot saiti uz citām nišas vietnēm. Tomēr ne visus no tiem var saukt par organiskiem. Patiesībā nav vienotas, galvenās saiknes veidošanas stratēģijas, kuras pamatā ir tikai bioloģiskās metodes. Dažām vietnēm viena stratēģija var dot pozitīvus rezultātus SEO jomā un nodrošināt labas saiknes veidošanas iespējas. Tāda pati pieeja citiem var izrādīties nederīga vai pat izmaksu zīmola reputācija.

Laika gaitā dažādas saišu veidošanas stratēģijas mēdz būt mazāk vai mazāk efektīvas. Dažas saites veidojošas metodes dažkārt var darboties labi, un pēc tam lietotāju attieksme sāk mainīties, tādēļ jūsu stratēģijai ir jāmaina.

Kā plānot saites veidošanas stratēģiju?

Lai izveidotu saites veidošanas stratēģiju, jums ir jāaplūko dažāda stratēģija, jo īpaši jūsu tirgus nišā. Pārbaudiet visus no tiem, lai saprastu, kuri no tiem vislabāk darbojas jūsu tiešsaistes biznesā. Iet ar to, kas darbojas, un izmēģiniet arī jaunas idejas. Vienmēr ēdienam ir daudz laimīgu saiknes veidošanas stratēģiju, jo tas dod iespēju izveidot dabiskāku saišu profilu. Tā kā digitālais tirgus ir pastāvīgi mainīga sfēra, būs pamatoti turpināt izmēģināt jaunas metodes.

Kāpēc ir bīstami izmantot saišu izveides programmas?

Mūsdienās ir daudzas saišu veidošanas programmas, kas ir domātas tikai jūsu naudas izņemšanai. Viņi apsola tīmekļa pārziņiem, lai īsā laikā izveidotu simtiem tūkstošu atpakaļsaišu no augsti autoritatīvām vietnēm. Cilvēki, kuriem ir pieredze meklētājprogrammu optimizācijas nozarē, zina, ka tas vienkārši nav iespējams un izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība. Patiesībā saites veidošanas process aizņem mēnešus un prasa daudz smaga darba. Pat ja surogātpasta saišu izveides shēma darbosies, tagad Google visticamāk to atklās un devalvēs vai pat sliktāk sodīs jūsu vietni ar smagām sankcijām. Tāpēc jums jāizvairās no šādām shēmām un jākoncentrējas uz bioloģiskās saiknes veidošanas stratēģijām.

Ir jābūt dabiskiem atpakaļsaišu veidiem!

Dabas atpakaļsaišu ir saites, kuras jūs saņemat, neprasot, lai kāds ievietotu saiti uz jūsu vietni. Kā parasti, šādas saites tiek iegūtas bez jūsu zināšanām. Tas kalpo ļoti viegli. Piemēram, jūs atradīsit rakstu, kas jums patīk, un uz to saites savā vietnē. Jums jāapzinās, ka Google mīl dabiskās saites un atlīdzina vietnes, kas tās rada augstu rangu meklēšanas rezultātu lapā. Tieši tāpēc šāda veida saites ir visdrošākās. Jūs varat būt diezgan pārliecināts, ka Google to nekad nenovērtēs.

Saikne ar ēku, kas darbojas pati

Katrs vietnes īpašnieks meklē saites veidošanas stratēģiju, kas var strādāt bez viņa īpašas uzmanības. Ja jūs vēlaties atrast stratēģiju, kas nepieprasa jūsu pastāvīgo darbu, lai iegūtu katru saiti, blogošana ir labākā iespēja jums. Viss, kas jums nepieciešams, ir izveidot emuāru, kas balstīts uz jūsu nozares tēmu, un pastāvīgi publicē tos saistošus rakstus, kas lietotājiem noderēs. Ja jūs varat nodrošināt lietotājus ar izdevīgu saturu, viņi piesaistīs jūsu rakstus un izveidos arvien vairāk unikālākas saites uz jūsu vietni Source .

December 22, 2017