Back to Question Center
0

Kā iegūt augstas PR ārējās saites, izmantojot backlink pētījumu?

1 answers:

Šis raksts ir veltīts tēmai, kā pārbaudīt jūsu tirgus niša konkurentu saišu klātbūtni un kā šī atpakaļsaišu pētniecība var paaugstināt jūsu vietnes pozīciju SERP. Pastāv viena sakne, kas perfekti apraksta konkurenci digitālajā tirgū: "Saglabājiet draugus un tuviniet savus ienaidniekus. "

Jebkuras uzvaras optimizācijas kampaņa, kuru galvenokārt veic profesionāli SEO speciālisti, sākas ar konkurētspējīgu backlink pētījumu un tirgus nišu analīzi. Nisha konkurentu atpakaļsaišu izpēte ļauj jums tieši pārmeklēt jūsu konkurenta tīmekļa avotus un atklāt vērtīgu jūsu tiešsaistes uzņēmējdarbības atzveltnes iespēju iespējām, kuras var izmantot, lai pārspīlētu jūs bioloģiski.

backlink research

Tiešsaistes saites joprojām ir tīmekļa vietņu optimizācijas pamatā, un to iegūšana kļūst arvien grūtāka. Lai izveidotu savu organisko atslēgvārdu rangu, vietnei vajadzētu iegūt vairākas saites.

Pēdējo desmit gadu laikā saišu ēka ir krasi mainījusies un kļuvusi daudz grūtāka. Neuzticieties tiem "speciālistiem", kuri apgalvo, ka saikne ar ēku ir zaudēta māksla. Tā joprojām ir neatņemama tīmekļa vietņu optimizācijas daļa, un tā vēl arvien piešķir vērtību tiešsaistes uzņēmējdarbības veicināšanai. Vienīgais ir tas, ka saiknes veidošanas uzsvars tika mainīts. Mūsdienās resursu, kas norāda uz jūsu vietni, autoritāte ir pirmais atpakaļsaišu kvalitātes kritērijs.

Šajā rakstā mēs parādīsim jums, kā veikt konkurējošu atpakaļsaišu analīzi un to, kā noteikt, kur jūsu tīmekļa avots var viegli iegūt kvalitātes saišu sulas bez maksas.

backlink checker

Veidot domēna varu

Lai identificētu savu konkurenci, jūs varat veikt Google pētījumu par jūsu uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu. Izpētiet TOP10 rezultātus, izmantojot vienu no saviem liela apjoma meklēšanas nosacījumiem un ievadiet tos izklājlapā. Šis saraksts pārstāvēs jūsu TOP niša konkurentus. Turklāt jūs varat veikt Google meklēšanu saistībā ar: "jūsu domēna" vaicājumu. Google sniegs arī sarakstu ar nišām saistītām vietnēm.

Tomēr jūs varat veikt backlink pētījumu vēl vienkāršāk, izmantojot Semalt Web Analyzer. Tas jums dos precīzu sarakstu ar konkurējošo domēnu, parādot to klasifikāciju, reklāmguvumu un citus nozīmīgus statistikas datus, kas palīdzēs jums saprast, kā pārvarēt savu konkurentu.Turklāt jūs varat pārbaudīt konkurējošo tīmekļa vietņu, kā arī "satura atšķirības" starp tām un sacensībām.

Ir pareizi manuāli pārbaudīt katru no jūsu TOP5 konkurentiem, lai redzētu, vai viņi specializējas jūsu niša un darbojas jūsu mērogā.

Izmantojot profesionālos analītiskos rīkus, jūs varat arī iestatīt iknedēļas konkurentu atpakaļsaistes brīdinājumus, kas sniegs pārskatu par visām jaunajām ārējām saitēm, kas iegūtas no konkurējoša URL.

Jums ir jārisina katrs no jūsu konkurenta domēna URL, lai uzzinātu, kādas ir atgriezeniskās saites iespējas no firmas satura, domēniem, kas vairākkārt savieno vienu un to pašu domēnu, kopīgām saitēm starp jūsu konkurentiem un mirušajām saitēm Source .

December 22, 2017