Back to Question Center
0

Kā izveidot ienesīgu atpakaļsaistes profilu, izmantojot dofollow atpakaļsaišu ģeneratoru?

1 answers:

Visi vietņu īpašnieki ir apņēmušies padarīt savu tiešsaistes uzņēmumu par pamanāmiem potenciālajiem klientiem. Tieši tāpēc viņi veic izsmalcinātu mārketinga kampaņu, kas ietver meklētājprogrammu optimizāciju, sociālo mediju mārketingu, dofollow atpakaļsaišu paaudzi utt.Ja jums ir kaut ko kopīgot ar plašāku auditoriju, jums noteikti tas jādara.

Link ēka ir viena no vissvarīgākajām meklētājprogrammu optimizācijas daļām. Ienākošajām saitēm ir būtiska nozīme meklēšanas rezultātu lapā un piesaistīt potenciālos klientus. Tie padara jūsu saturu redzamu mērķauditorijai un palielina jūsu uzņēmuma ieguldījumu atdevi.

Ēku ārzemju saites nav raķešu zinātne, bet saišu iegūšana no autoritatīvām augstām PR vietnēm var šķist pārāk sarežģīta jaunpienācējam. Par laimi, tīmekļa vietnēs ir daudz profesionālu dofollow backlink ģeneratoru, kā arī meklētājprogrammu optimizācijas konsultanti un saites veidotāji, kas palīdzēs jums iegūt augstas kvalitātes saišu sulas no augstas PR vietnes.

Šajā rakstā es dalīšos ar jums dažus padomus par to, kā ģenerēt dofollow atpakaļsaišu par brīvu. Turklāt šeit jūs atradīsiet dažas pieejamās dofollow atpakaļsaišu vietnes, kas var padarīt procesu, lai izveidotu ārējās saites ērtāk.

Tīmekļa avoti, kas kalpo kā dofollow atpakaļsaišu ģeneratori

Šeit jūs atradīsit sarakstu ar tīmekļa avotiem, kur jūs varat saņemt bezmaksas dofollow atpakaļsaišu īsā laika periodā. Es runošu par tādiem ievērojamiem interneta avotiem kā Microsoft, Facebook, Google un tā tālāk.

Pirms mēs sākam runāt par šiem avotiem, es gribētu pieminēt, ka pastāv divu veidu atpakaļsaišu - dofollow un nofollow. Dažas no augstām PR vietnēm nodrošina abus šos saišu veidus - Google+, YouTube un citu. Gluži pretēji, tādas populāras sociālās platformas kā LinkedIn un Facebook ļauj veidot tikai nofollow atpakaļsaišu.

Īsi sakot, dofollow atpakaļsaišu ir tie, kas iet saites sula no viena avota uz otru un palīdz paaugstināt vietnes rangu pēc konkrēta atslēgvārda. Dofollow atpakaļsaišu ļauj veidot zīmola autoritāti un parādīt uzņēmumam Google, cik labs ir vietnes avots. Nofollow atpakaļsaišu ir saites, kas nepārsniedz saites sulas un neietekmē jūsu page rank. Tomēr tie joprojām var padarīt jūsu atpakaļsaistes profilu spēcīgākus, ja tie nāk no augsta PR tīmekļa avotiem.


 • Microsoft

kas nodrošina lielu vērtību lietotājiem no visas pasaules. Tāpēc tam ir visaugstākā PageRank. Iegūstot ienākošās saites no šīs vietnes, jūs palielināsiet sava zīmola autoritāti un paaugstināsiet vietnes reputāciju Google skatījumā.

Lai izveidotu Microsoft dofollow atpakaļsaišu, jums ir jāveic šādas darbības:

 1. Izveidot jauno kontu Microsoft.
 2. Piesakieties un apmeklējiet profila sadaļu.
 3. Atveriet saišu sadaļu un pievienojiet saiti uz mērķtiecīgu enkura tekstu.
 4. Lai pabeigtu šo procedūru, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.
 • Google Plus

Google Plus ir sociālais tīkls, kas pieder Google. Jūs varat iegūt kvalitātes atpakaļsaišu no šī avota, veicot šādas darbības:

 1. Piesakieties pakalpojumā Google Plus, izmantojot savu Gmail kontu.
 2. Izveidojiet jaunu emuāra lapu.
 3. Tad pārbaudiet savu lapu.
 4. Visbeidzot, pievienojiet saiti uz sadaļu URL.
 5. Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt Source .
December 22, 2017