Back to Question Center
0

Kā tuvplānotie atpakaļsaišu veidi izskatīsies 2018. gadā?

1 answers:

Tā kā meklētājprogrammas nepārtraukti maina savus rangu algoritmus un nodrošina jaunus rangu atjauninājumus, daudzas tīmekļa pārziņiem rodas jautājums, vai viņiem ir jāiegulda ēku dofollow atpakaļsaišu veidā vai ne. Ņemot vērā pēdējos Google Penguin un Panda atjauninājumus, vietņu īpašniekiem ir zināmas šaubas par to, ka ienākošās saites būs pieejamas 2018. gadā.Šis raksts ir izstrādāts, lai kliedētu visus maldīgus priekšstatus par atpakaļsaišu spēku un iemācītu jums izveidot kvalitātes atpakaļsaišu šajā un nākamajā gadā.

Atpakaļsaišu meklētājprogrammu acīs

Kopš paša sākuma meklētājprogrammu vēsture, atpakaļsaišu ir neatņemama to algoritmu sastāvdaļa. Pirmkārt, tie palīdzēja atklāt jaunu saturu un aprēķināt dokumenta autoritāti. Tomēr vispirms Google novērtēja tikai atpakaļsaišu skaitu, nepievēršot uzmanību to avotu kvalitātei, no kuriem tie nāk. Jo vairāk atsauces uz tīmekļa avotu ir iegūtas, jo augstāka tā autoritāte būs meklētājprogrammu acīs. Pašlaik atpakaļsaišu tiek izmantoti, lai atklātu jauno vai atjaunināto saturu, kā arī indeksēšanu par prioritātēm.

Lai novērstu visas surogātpastu aktivitātes un meklētājprogrammu noteikumu pārkāpumus, Google izveidoja Tīmekļa pārziņa vadlīnijas, iekļaujot labāko saišu veidošanas praksi. Šie noteikumi daudz laika nav mainījušies. Tomēr jebkura tīmekļa pārziņa darbība, kuras mērķis ir manipulēt ar vietnes klasifikāciju, ir pelnījis par to, ka ar to tiek sodīts Google ar stingriem sodiem.

Pieaugot meklētājprogrammu optimizācijai, arvien vairāk uzņēmumu meklēja dažādus atpakaļsaišu iegūšanas veidus. Webmasters mēģināja atrast īsus uzvaras, lai iegūtu augstākas pozīcijas Google SERP. Tā rezultātā tīmekļa vietnes, kuras nav pelnījušas ieņemt augstu TOP TOP Google pozīciju, iesaistoties Google tīmekļa pārziņa vadlīniju pārkāpumos. Tas uzsāka lielas saites kampaņas pārdošanu un iegādi digitālajā tirgū. Rezultātā meklētājprogrammu optimizācijas nozare ir sadalījusi dažas efektīvas saiknes veidošanas metodes, piemēram, viesa norīkošanu, preses relīzes, rakstu tirdzniecību, emuāru komentārus, sociālo mediju ziņas, foruma ziņas utt.


Pašlaik Google joprojām pieprasa, lai vietnes īpašniekam piešķirtu atpakaļsaišu, vai arī nepiepildītu PageRank.

2012. gadā Google izveidoja savu Penguins algoritmu, saskaņā ar kuru tika noraidīti visi surogātpasta atpakaļsaišu veidi, un tās izveidojušas tīmekļa vietnes tika sodītas. Tajā pašā gadā Google izveidoja Google Apps konsolei atspējošanas rīku, lai tīmekļa vietņu īpašniekiem ļautu ar vienu klikšķi noņemt sliktas kvalitātes surogātpasta saites.

Kā jūs varat redzēt no paša sākuma, Google viedoklis bija, lai izvairītos no veidošanas saites, lai palielinātu rangu meklētājprogrammās. Daudzi nepieredzējuši tīmekļa pārziņi ir nepareizi interpretējuši šo politiku, un saites sodi, kas izriet no šīs politikas kā "Google ir pret saite ēkas vai saite ēka nav vērts ieguldījumiem vairs". Lai kārtotu lietas, Google nav pret atpakaļsaišu. Gluži pretēji, Google izmanto atpakaļsaišu kā vērtēšanas kritēriju jebkuram citam 200 kritērijam. Tomēr Google smagi strādā, lai uzlabotu lietotāju meklēšanas pieredzi. Tāpēc Google nepārtraukti cīnās pret ranžēšanas manipulācijām, lai meklētu tikai vērtīgas vietnes, kas atbilst viņu vaicājumu saturam Source .

December 22, 2017