Back to Question Center
0

Kā es varu izmantot Yahoo par atpakaļsaiņām?

1 answers:

Visbiežāk cilvēki izmanto alternatīvās meklētājprogrammas, piemēram, Yahoo, lai saņemtu atpakaļsaišu, ja nav citu veidu, kā iesniegt savu tīmekļa vietni vai emuāru lielākajām, piemēram, Google pati. Tātad, tālāk, es gatavojas parādīs, kā izmantot Yahoo atpakaļsaišu. Vienkārši sakot, mēs gatavojamies saņemt Yahoo atbildes, kas sniegtu jums šīs vērtīgās atpakaļsaišu. Tomēr ņemiet vērā, ka lieta ir padarīt šīs atbildes pēc iespējas dabiskākas, lai pārliecinātos, ka tās netiks identificētas kā mēstules. Un ir daži citi veidi, kā izmantot Yahoo atpakaļkartes - zemāk es esmu gatavojas parādīs jums pilnu sarakstu, kas aptver visas iespējamās iespējas, lai pabeigtu uzdevumu. Šeit ir galvenie punkti, kas jums jāpatur prātā, pirmkārt:

  • Pirms jebkas cits, jūs varat vienkārši izmantot Bing Webmaster Tools, lai iesniegtu savu vietni vai emuāru Yahoo. Paturiet prātā, ka pašlaik Yahoo pašlaik pieder Bing. Tādēļ, lai pabeigtu iesniegšanas procedūru, jūs tiksiet novirzīts tieši uz Bing tīmekļa pārziņa rīkjoslu.
  • Galu galā jūs varat vienkārši mēģināt iesniegt savas vietnes vai emuāra vietrāžus URL tieši Bing meklētājprogrammā. Tādējādi nebūs nepieciešams pavadīt laiku, mēģinot pareizi izmantot Bing Webmaster Tools.

  • Jūs varat pieteikties uz dažām ar rūpniecību saistītām vai nišas diskusijām, lai apstrādātu daļu no jūsu saites veidošanas pūlēm. Gadījumā, ja vēlaties izmantot Yahoo atpakaļsaišu, viss, kas jums nepieciešams, ir ievietot dažas lieliskas ziņas Yahoo atbildes pakalpojumā. Tādā veidā jūs ne tikai iegūsit vērtīgu saiti, bet arī iegūtu papildus satiksmi.
  • Un jūs, iespējams, arī meklējat visbiežāk uzdotos jautājumus par Yahoo atbildēm (a. k. a. Bieži uzdotie jautājumi), lai saprastu uzgriežņus un bultskrūves - un sniedziet dažas papildu ziņas, kas saistītas ar populāriem jautājumiem, kas saistīti ar jūsu mērķauditorijas vai tirgus nišas interesēm.

Turklāt jūs varat iekļūt jautājumā vēl dziļāk. Mēģiniet domāt par katru gadījumu mērogā - es domāju, ka jūs varētu arī ņemt to lēni, atbildot tikai pēc iespējas labāk, un ne vienmēr publicējot saiti katrai jūsu noderīgai atbildei. Protams, tas prasīs daudz laika, un faktiski bez daudz izmērāmu rezultātu redzēt uzreiz. Tomēr jums ir ieteicams labi strādāt, veidojot spēcīgu un uzticamu zīmola nosaukumu galvenajam uzņēmuma vietnei vai emuāram. Tādā veidā jums vajadzētu lēnām pāriet uz galveno mērķi izveidot spēcīgu atzveltnes profilu - un jums ir labi!

Apakšējā rinda

Darbs tikai pilnīgi pietiekami daudz atbildes Yahoo atpakaļlīniju - šeit ir tas, kas jums vajadzētu atcerēties. Jā, tas prasīs daudz laika, tādēļ jums labāk būtu rūpīgi ar katru atbildi. Tādējādi izvairieties no īsu vai pārāk vienkāršu atbilžu ievietošanas - ja vien jūs nevēlaties, lai tie izskatās kā mēstules. Visbeidzot, šeit ir tas, kas jums vajadzētu atcerēties - jo vairāk cilvēku uzzina par jūsu vietni vai emuāru par Yahoo atbildēm (pat ja pēc jūsu ziņojuma nav saites) - labākas lietas nāks Source . Galvenais šeit ir maksāt savu laiku, un jūs esat pabeidzis!

December 22, 2017