Back to Question Center
0

Kā mēs izveidosim atpakaļsaiņus 2018. gadā?

1 answers:

Digitālais tirgus ir nepārtraukti mainīga sfēra, kur jaunie algoritmi var mainīt visus spēles noteikumus. Kā potenciālajam vietnes īpašniekam jums vajadzētu zināt, kā jums vajadzēs veidot atpakaļsaiņus nākamajā 2018. gada gadā. Šie raksti, kurus mēs apspriedīsim šajā rakstā, var palīdzēt sasniegt augstāku klasifikāciju, nesniedzot potenciālajiem vietņu īpašniekiem cerības iegūt vēl vienu kvalitātes atzveltni.

backlinks 2018

Nofollow atpakaļsaišu

Šķiet, ka vecums, kad atpakaļsaiti tika uzcelti vienkāršā veidā, beidzas. Mūsdienās, lai iegūtu saiti, kas jums nepieciešama, lai nodrošinātu kvalitatīvu saturu, atrodiet tīmekļa avotu, kurā varat ievietot savas saites un veidot biznesa attiecības ar vietnes īpašnieku.Šādas autoritatīvas tīmekļa vietnes, piemēram, Huffington Post, Forbes un citi, izmanto triku stratēģiju, saskaņā ar kuru visām jūsu saitēm nebūs sekojošu signālu. Tas nozīmē, ka jūsu saites nesniegs nekādu vērtību, jo tās kodētas kā nofollow. Tomēr realitātē nofollow atpakaļsaišu rīcībā ir kāda vērtība no VKS viedokļa. Tas joprojām nepalielinās vietnes rangu, jo neviena saite no jūsu vietnes nav pieejama.

Dofollow atpakaļsaišu

Ir dažas būtiskas metodes, lai izveidotu atpakaļsaišu, kas dofollow un piemīt ievērojama vērtība jūsu vietnes meklētājprogrammas optimizācija.

  • Celtniecība atpakaļsaišu, izmantojot Google dokumentus

Šķiet, ka Google dokumenti var būt vērtīga un vienkārša metode, lai iegūtu atpakaļsaišu. Vienīgais, kas jums jāpārliecinās, ir koplietot savu īpašumu ar sabiedrību. Google produktu meklēšanas rezultātos piešķir īpašu prioritāti. Tieši tāpēc, izveidojot Google dokumentu ar atpakaļejošu saiti uz jūsu tīmekļa lapām vai saturu, jūs varēsiet iegūt saišu sulu no ļoti autoritatīvas tīmekļa vietnes, proti, Google. Jūsu tekstā jābūt vismaz 300 vārdiem. Iekļaujiet atbilstošos liela apjoma meklēšanas vienumus, kurus cenšaties rādīt jūsu saturam. Kad jūsu dokuments ir izveidots, jums jāiesniedz sava URL Google un Bing.

  • Celtniecība atpakaļsaišu, izmantojot Google vietnes

Vēl viens Google produkts, kas var jums piešķirt vērtību, ir Google vietnes. Tas dod jums iespēju izveidot vietni ar Google zīmola nosaukumu, piemēram, Google dokumenti. Atšķirībā no Google dokumentiem, Google vietnes dod jums iespēju pielāgot jūsu atpakaļsaiņojumus. Kā nesen veiktie pētījumi parāda Google vietnes, tīmekļa vietnes, kas ievietotas ne pārāk konkurētspējīgās nišās, var rādīt TOP-20 meklēšanas rezultātos. Tas nozīmē, ka Google TOP rezultātos varētu būt daudz saraksti, pamatojoties uz konkrētu meklēšanas vienumu. Otrās Google SERP lapas izvietošana joprojām var piesaistīt jūsu potenciālos klientus un radīt vērtīgu datplūsmu uz jūsu vietni.

backlinks seo

  • Celtniecība atpakaļsaišu ar LinkedIn

Tas ir jauns veids, kā piesaistīt saites sulu uz jūsu vietni, un mēs, iespējams, ir pirmais, kas tev to pateiks. Šī metode dod jums iespēju uzlabot savu zīmola izpratni, mērķējot uz liela apjoma atslēgvārdu frāzēm. Tiklīdz jūs piesakāties pakalpojumā LinkedIn, tas nodrošina iespēju izveidot uzņēmuma kontu. Veidojot sava uzņēmuma kontu, jums tas jākontrolē tā, lai tas atbilstu jūsu liela apjoma atslēgvārdiem. Tā kā LinkedIn lapas ir labi Google, jums ir lieliska iespēja ievietot pirmajās piecās SERP pozīcijās Source .

December 22, 2017