Back to Question Center
0

Kā es varu izmantot konkurentu atpakaļsaišu pašu labā?

1 answers:

Protams, pasaules meklēšanas gigants turpina stāstīt mums, ka tā galvenie algoritmi galvenokārt ir vērsti uz augstas kvalitātes saturu, kas lietotājam sniedz reālu vērtību. Nav šaubu, saturs joprojām ir karalis. Tomēr ikviena tīmekļa vietnes organisko saišu profils joprojām ir otrs svarīgākais Google ranga faktors. Tāpēc nav nepieciešams teikt, ka kvalitātes atpakaļsaišu ir viens no galvenajiem komponentiem mūsdienu jēdziens Search Engine Optimization. Es domāju, ka, rīkojoties nepareizi ar jūsu atpakaļsaistes profilu, var ne tikai neizdosies nekādus izmērāmus ieguvumus, bet varētu arī sabojāt jūsu pašreizējo pakāpes progresu. Turklāt, ja Google aizdomas par jūsu vietnes vai emuāra krāpšanos, tas var pat nonākt galējībās, kad viss beidzas ar indeksēšanu no meklēšanas rezultātiem vienreiz un uz visiem laikiem (pretējā gadījumā pastāvīgs meklēšanas aizliegums). Tāpēc, analizējot konkurentu atpakaļsaišu - ar visdaudzsološākajiem ieguvumiem un nopietnām kļūdām - būtu labi izstrādāts lēmums, kas jums vajadzīgs, lai izveidotu drošāko saišu izveides stratēģiju. Un es gatavojas parādīt, kā analizēt jūsu konkurenta atpakaļsaišu. Tātad tālāk ir trīs vienkāršas darbības, lai veiktu atbilstošu pētījumu un maksimāli izmantotu jūsu tirgus konkurentus.

competitor backlinks

Identificējiet jūsu niša pretiniekus

Pirms konkurentu atpakaļsaišu izpēte jums būs jānosaka visveiksmīgākās tīmekļa vietnes, kuras pieder tirgus nišam tuvie pretinieki, vai jūsu galvenā rūpniecības nozare. Un uzdevums faktiski ir daudz vieglāk vadāms, lai jūs varētu domāt. Kas attiecas uz mani, es rīkoties aktīvi un iepriekš pētīju savu konkurentu uzvaru un neveiksmi. Ideālā gadījumā jūsu tirgus pretinieku noteikšana ir jādara ilgi, pirms jūsu vietne vai emuārs nonāk tiešraidē. Jebkurā gadījumā tagad ir pienācis laiks turpināt visaptverošu konkurences analīzi, lai izmantotu labākās konkurentu atpakaļsaišu jūsu labā. Nezinu, no kurienes sākt? Es iesaku izmantot Serpstat, bezmaksas tiešsaistes rīku, kas man ļoti palīdzēja izprast manas galvenās nišas pretiniekus. Ievietojot to vienkāršā angļu valodā, jūs varat izmantot šo rīku, lai atrastu jūsu veiksmīgāko konkurentu vietnes. Ņemot vērā atslēgvārdu skaitu, vietnes vidējo izmēru un to, ka tas ir labi, jūs sapratīsiet, no kurienes sākt.

Zini savus galvenos mērķus

Visbiežāk katras vietnes aizmugures profila galvenās īpašības ir PA (lapas autoritāte), DA (domēna iestāde), kā arī PR. Acīmredzot, jūsu mērķis ir iegūt visaugstāko rezultātu tieši šajās trīs metrikās. Tādējādi jums vajadzētu zināt arī šādus datus: jūsu konkurentu atpakaļsaišu skaits pēc apjoma (ar atsaucamām lapām un domēniem) un liela priekšstatu par enkura tekstiem, kas optimizēti SEO (to skaits, izplatīšana un atslēgvārdu daudzveidība, zīmols , un pārējās kritiskās īpašības).

backlinks for seo

Analizējiet jūsu konkurentu atpakaļsaišu

Protams, nav universāla panākumu formula. Tomēr analītisko rīku izmantošana, lai iegūtu padziļinātu izpratni par jūsu konkurenta atpakaļsaišu, iespējams, ir labākais veids, kā izvairīties no tirgus konkurences. Tātad, jums būs nepieciešama konkurences analīze katrai vietnei ar cienīgu saišu profilu, kas ir atrodams attiecīgā meklēšanas vaicājuma augšdaļā. Tādā veidā es iesaku izmēģināt vienu no šiem atpakaļsaistes analīzes rīkiem - Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer, Screaming Frog vai Ahrefs - es to visu izmēģināju. Tomēr manas galvenās funkciju kopas ir pilnībā salīdzināmas, pat neraugoties uz vairākām pielāgotajām funkcijām un pāris uzlabotiem filtriem, kurus nodrošina Analyzer (Semalt) un Open Site Explorer (Moz). Tātad, tikai jums ir jāizlemj, kuru jūs mēģināt vispirms izmēģināt. Kad esat saņēmis pareizo ieskatu, viss, kas jums nepieciešams, ir atkārtot visspēcīgākos pretinieku atpakaļsaiņojumus vai vismaz iegūt pilnīgu izpratni par saišu veidošanas procesu jūsu nišā Source .

December 22, 2017