Back to Question Center
0

Kādi ir veidi, kā iegūt atpakaļsaišu manai vietnei?

1 answers:

Atpakaļsaišu kalpo kā tīkla optimizācija un spēlē galvenās lomas meklētājprogrammu optimizācijas spēlē. Tāpēc SEO speciālisti iegulda dažos saites veidošanas veidos, neatkarīgi no tā, vai tie ievēro Google vadlīnijas, vai ne. Saites veidošanas izplatīšanas veidi ietver viesa ziņas, sociālo kopīgošanu, emuāra ziņas, informatīvās kampaņas un maksas saites.

Šie saites veidošanas paņēmieni var vai nu sekmēt jūsu SEO centienus, vai arī iznīcināt tos vispār. Lielākā daļa vietņu īpašnieku ņem vārdus "SEO ieguldījumu", jo viņu interneta avoti ranga uzlabojumus. Tomēr skumji patiesību par to ir tas, ka pat tad, ja izveidojat augstas kvalitātes saišu profilu, nav garantijas, ka jūs saņemsiet augstu meklētājprogrammu ranga pozīcijas.

how to get backlinks to my website

Šajā rakstā ir daži iemesli, kāpēc ārējās saites nevar tieši ietekmēt jūsu rangu pozīciju meklēšanas rezultātu lapā.

Kāpēc saites atpakaļ uz jūsu vietni ne vienmēr ir rezultatīvi?

Ja jūs saņemat ārējās saites uz jūsu vietni, izmantojot krāpnieciskus surogātpasta veidus, tas nedos jums daudz laba. Vairāku zemas kvalitātes atpakaļsaišu no trešo pušu vietnēm netiks sniegts jums spiediens uz SERP. Ne tikai jūsu vietne nekad netiks iekļauta TOP rezultātos Google, bet arī jūs riskēs to panākt.

Mūsdienās tīmekļa pārziņi apzinās surogātpasta atpakaļsaišu briesmas, piemēram, ārējās saites no saišu saimniecībām, surogātpasta komentāri par emuāru, reklāmas ziņas un vērptas raksti. Tomēr daži vietņu īpašnieki, it īpaši tie, kas šajā jomā jauni, var nokļūt vienkāršos veidos, kā īsā laikā iegūt daudz saišu sulas saviem tīmekļa avotiem. Es noteikti iesaku izvairīties no jebkādām krāpnieciskām saišu veidošanas metodēm, jo ​​pašlaik Google kļūst gudrākas un var ātri atklāt visus noteikumu pārkāpumus un sodīt tos. Jūs nekad nevarat zināt, kā Google interpretēs šo vai tā atpakaļsaišu. Dažreiz meklēšanas robotprogrammatūras vienkārši ignorē saites no surogātpasta tīmekļa vietnēm un neskaitē datplūsmu no tām.

Lai saņemtu redzamu rezultātu no jūsu saites veidošanas kampaņas, jums jābūt pārliecinātai, ka jūs veidojat saites no vietnēm, kas ir autoritatīvas, atbilstošas ​​jūsu tirgus nišai, uzticamas, labi indeksētas un saistītas ar citiem autoritatīviem, uzticamas un reputācijas vietnes.

Vēl viens kopīgs uzskats šajā jomā ir tas, ka peļņas atgūšana no viena no TOP tiešsaistes tīmekļa avotiem, piemēram, Uzņēmējs, Forbes vai New York Times, var ātri piespiest tīmekļa vietni SERP. Tas ne vienmēr patiesībā darbojas vienādi. Šī saite var vai nu palīdzēt jūsu vietnei paaugstināt rangu, vai arī radīt daudz reklāmguvējas datplūsmas vai neietekmē jūsu rādītājus vispār.

how to get backlinks

Ko mēs nekad nevar zināt, vai saite ir laba vai slikta meklēšanas redzamībai, jo Google var viegli interpretēt šo ne 100% atbilstošo, bet gan dabiski iegūto saiti kā samaksāto.

Tāda pati situācija ir vērojama ar emuāra komentāriem. Dažos gadījumos šīs saites rada lielu vērtību jūsu vietnei, taču dažkārt tās tiek apzīmētas kā jūsu uzņēmuma surogātpasta atsauces. Visi jūsu emuāra komentāri var radīt atšķirīgus rezultātus jūsu vietnē Source .

December 22, 2017