Back to Question Center
0

Kurš atzvanīšanas skatītāju rīks var man palīdzēt izveidot ideālu tīmekļa saišu profilu?

1 answers:

Nu, kvalitatīvās atpakaļsaišu pamatā ir liela nozīme, jo tās nodrošina daudz lietotājdraudzīgu pārlūkošanas pieredzi, izmantojot ikviena tīmekļa vietnes vai emuāra lapas saturu.Kas attiecas uz iekšējām saitēm, to strukturēšana pareizi organizēta palīdzēs reāliem apmeklētājiem pārvietoties dziļāk katrā satura sadaļā viegli. Nav nepieciešams teikt, ka ilgāku apmeklējumu maksā katrs apmeklētājs, jo vairāk tiek veikti vidēji, un jo vairāk pilnvaras piešķirs lielākie meklētājprogrammas (piemēram, Google pati, kā arī Yahoo un Bing). Patiesībā, atpakaļsaišu ir viens no top hitters lemj par mūsdienu valstība SEO. Tātad, jūsu tīmekļa saišu profilu ir vērts pētīt vismaz ar pāris lietošanai pārbaudītu atpakaļsaistes skatītāju rīku, vai ne?

backlink viewer

Pārvērst saiti uz ēku pilnīgi kontrolējamā procesā

Bet kā iegūt maksimālo rangu veiktspēju Google SERPs? Kā pareizi izmantot atpakaļsaišu? Ko jūs darīsit, kad kaut kas notiks nepareizi? Un kādi ir visvairāk iespējamie sodi, vai tas tā notiek? Un kāpēc jums vajadzētu palaist šo garlaicīgo backlink pētījumu galu galā? Nu, tas ir, kad sākas jautrība - un tajā ir plaša dažādu atzvanīšanas skatītāju rīku izvēle. Un jā, viņi var palīdzēt jums izveidot ideālu tīmekļa saišu profilu. Kādam atzvanīšanas skatītāja rīklim vajadzētu izvēlēties savu vislabāko palīgu? Sāksim iesākties!

3 vecmodīgi "ideāla" saišu profila veidi

Pirms mēs sākam, pārliecinieties, ka mēs sekojam šīm trim parasto saišu veidošanas metodēm, lai izveidotu tīmekļa saišu "ideālu" profilu - nekāds atzvanīšanas skatītāju rīks vai kāds cits analītiskais satvars var palīdzēt ar pareizo sākumu. Tāpēc papildus tam, lai izvairītos no Black-Hat SEO kā trakuma, jums ir ieteicams koncentrēt savus mēģinājumus uz sekojošo:

  1. Atcerieties, ka saturs vienmēr ir karalis, tāpat kā ar oriģinālu on- vietnes meklēšanas optimizācija. Tas nozīmē, ka vienmēr vajadzētu ievērot kvalitatīvu saturu, kas nodrošina vērtību - pirmkārt un galvenokārt.
  1. Jaunas atpakaļsaišu iestatīšana notiek tikai pēc precīzas verifikācijas un rūpīgas autentifikācijas.
  1. Atteikties no tirdzniecības vai apmaiņas ar atpakaļsaišu par katru cenu, un nekad neattiecas uz PBN (privātiem emuāru tīkliem).

Vai jūs to visu pazināt?

Kas varētu būt pārsteidzoši daudziem iesācēju vietņu īpašniekiem, ka ne visas saites tiek radītas vienādas pēc būtības. Vai tiešām jūs to veidojat pareizi? Galu galā, vai jūsu pašreizējais tīmekļa saišu profils varētu nodrošināt atbilstošas ​​SEO cerības? Atzīmēsim atšķirību - lieta ir tāda, ka daži atpakaļsaišu mērķis ir sniegt diezgan nozīmīgus un pilnībā izmērāmus ieguvumus SEO. Kamēr pārējiem nav faktiskā svara, galvenie meklētājprogrammas to uzskata par pilnīgi spēkā neesošu. Kas ir vairāk - šeit mēs ieejam noteikti delikāts krustojumu - patiesībā, atpakaļsaišu varētu arī būt pat kaitīgs, jo īpaši tad, ja tiek ņemti vērā tādi nepareiza izmantošana par tāliem.

Backlink tools

Katram aromātam ir atšķirīga garša

Ievietojot to vienkāršā angļu valodā, dažādas saites ir paredzētas dažādiem aromātiem - tas ir tāpēc, ka ne visas saites ir Pārsūtot (vai plānojot to) caur atpakaļsaišu vārteju uz SEO. Es domāju, ka meklēšanas optimizēšanas atsaukšanas atslēga ir PageRank (a. k. a. TrustRank) ārkārtīgi svarīga kvalitātes rādītāju sistēma no 0 līdz 10. Šīs galvenās definīcijas izmantošana ir vispārpieņemta, lai katru tīmekļa lapas nozīmi, uzticamību un autoritāti pārvērstu par diezgan precīzu etalonu.

Tātad, izdzēsīsim to vēlreiz - pirms jebkas cits, jūsu "ideāls" tīmekļa saišu profils ir jāsaņem tikai ar pareizo veidu atpakaļsaiņām. Runājot par SEO, tas nozīmē, ka jums vajadzētu saglabāt skaidrību no novirzīšanas un ne-sekot saitēm vai vismaz izvairīties no to izmantošanas bez pamatota mērķa.

Novirzīt saites

Novirzīšanas saite nozīmē īpašās saites, kas balstās uz novirzīšanu (parasti tiek rakstītas PHP) - lai jūs nogādātu uz paredzēto vietni caur starplapu (tajā pašā uzņēmējas tīmekļa vietnē ), nevis jūs tieši piesaistīt mērķim vienā šāvienā.

Saites ar Nofollow

No-Follow saites tiek iestrādātas ar Nofollow HTML atribūta vērtību. Šāda saikne ir tālu no sākotnējā jēdziena hipersaites, kas paredzēta SEO mērķiem pēc definīcijas. Tātad, tā vietā, lai izdarītu derības par SEO, saites ar Nofollow norāda tieši uz mērķa vietnes URL vienā kustībā - nenodrošinot nevienu iestādi vai uzticamu nodošanu. Protams, No-Follow saites tika izstrādātas pēc virknes iemeslu - piemēram, tie kalpo, lai izturētu noteiktu veidu meklētājprogrammu surogātpastu (citādi, lai novērstu spamdexing). Tās tiek izmantotas arī, lai atstātu durvis atvērtas tikai cilvēku pārlūkošanai (i. e. , tie nepārvieto saišu sulu). Tātad, izmantojot No-Follow saiti, var būt labi izveidots lēmums, e. g. , jo īpaši tiem tīmekļa pārziņiem un vietņu īpašniekiem, kuri kāda iemesla dēļ ir mērķtiecīgi saistīti ar surogātpasta lapām.

Smart Pick priekšrocības

Ņemot visu, kas atrodas, atgriezīsimies pie mūsu pašreizējās diskusijas - kāds atzvanīšanas skatītāju rīks var veidot ideālu tīmekļa saišu profilu? Nu, tas ir atkarīgs. Vienkārši tāpēc, ka pēdējo gadu laikā esmu pārbaudījis pārāk daudz dažādu analītisko rīku - ar visām savām unikālajām iezīmēm un neveiksmīgajiem vājajiem punktiem - gan. Kas attiecas uz mani, es atklāju šādas iespējas vispiemērotākās - Moz Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer (Semalt), Majestic SEO Toolkit un Ahrefs Backlink Viewer / Checker Tool. Protams, tas ir atkarīgs no jums tikai izlemt - bet es uzstājos, ka jūs mēģinājāt katru no tiem vismaz īsumā. Ņemiet vērā, ka esmu nonācis pie labi izveidotas izvēles, izvēloties tikai labākos atpakaļsaišu skatītāju rīkus un veicot analītisko programmatūru - ņemot vērā viņu praktisko ieteikumu faktisko vērtību, kvalitatīvu lietotāju pieredzi, intuitīvu pamata opciju komplektu un gala rezultātus, tostarp ļoti precīzs konkurences ieskats.

Backlinks for website

Uzturiet draudus

Lai noslēgtu, vēlos iepazīstināt jūs ar ļoti svarīgiem veidiem, kā veidot ideālu tīmekļa saišu profilu. Es domāju, ka, pirms izpētīt jaunos redzeslokus ar savu nesen iezīmēto atpakaļsaistes skatītāju rīku, jūs labāk izlabojat jau esošo netīci.Ir tīrs sākums - izmantojiet Google disavow rīku, lai atbrīvotos no visa, kas var kaitēt jūsu SEO stratēģijai mērogā, vai vismaz zināmā mērā samazinot jūsu atzveltnes profila kvalitāti. Īsi sakot, pat tad, ja jūs vienkārši sajutat kaut ko aizdomīgu par konkrētu vietni, ar kuru esat saistīts - rūpēties, lai novērstu iespējamo negatīvo ietekmi. To darot, izmantojiet atspējošanas rīku, lai "pastāstītu" Google, ka neuzskatītu šīs dīvainas saites, par kurām jūs joprojām nezināt, vismaz šobrīd. Tādā veidā daudzi profesionāli tīmekļa pārziņi izmanto šo pamata rīku (nevis tos populārākos atpakaļsaistes skatītāju rīkus), lai atgrieztos un atceltu, pielāgotu vai veiktu ātru labošanu jebkurai iepriekšējai SEO praksei, kuru viņi ir aizturējuši dažiem īpašiem atlīdzība Source .

December 22, 2017