Back to Question Center
0

Vai atzvanīšanas indeksētāja rīki joprojām ir vērts izmantot tagad?

1 answers:

Vai jums joprojām ir jautājums, vai atzveltnes indeksētāja rīki ir vērti tagad vai nē? Vienkārša atbilde ir - jā, tie ir. Un tam ir daudz iemeslu, lai to atkārtoti apstiprinātu - pareizai indeksācijai ir jābūt MUST ikvienai vietnei. Vismaz tāpēc, ka tie parasti tiek vērtēti kā White-Hat SEO, tie patiesībā ir lēti. Tātad, pievērsīsimies tam - atzveltnes indeksētāja pakalpojumi saglabāja sākotnējo potenciālu 2017. gadā, un luksusa SEO speciālistu daļa sagaidāms, ka to atbilstība tuvākajā nākotnē saglabāsies.Tāpēc turpmāk man būs īss pārskats par vispiemērotākajiem ierosinājumiem attiecībā uz vietējā biznesa citātiem, paziņojumiem presei, sindikācijas tīkliem un jēdzienu "negatīva SEO", kas mudina pašreizējo atzveltnes indeksētāju darboties vēl vairāk.

backlink indexer

Vietējās uzņēmējdarbības citāti

Pirms jebkura cita vietējā biznesa citātus nedrīkst ignorēt, jo īpaši attiecībā uz lielāko daļu reģionālo tiešsaistes projektu vai mazo uzņēmumu darījumu. Vienkārši tāpēc, ka pat pilnīgi likumīgas un augsta līmeņa autoritatīvās atpakaļsaišu lietotāji īsā laikā neiegūs Google. Kāpēc Problēma ir tāda, ka daudzos saistīto satura aprakstu lauvas daĜu bieži izmanto iesniegumos. Un kāpēc nevajadzētu uzņemties saprātīgu priekšrocību salīdzinājumā ar tuviem konkurentiem un uzņemties vadību? Tātad, atzveltnes indeksētāja rīki ir vērts izmantot vismaz tāpēc, ka jūsu vietnei ir nepieciešamas vairāk citātu indeksētas, un neviena no tām nav pamanāma ar meklētājprogrammām.

Paziņojumi presei

Lieta ir tā, ka gandrīz katra izejošā saikne no preses relīzēm ir vai nu tikai citāts, vai faktiski neindekss. Kāpēc Vienkārši tāpēc, ka lielākie meklētājprogrammas, piemēram, Google pati, zina, ka ikviens var maksāt par strauju preses relīzes ķēdi. Rezultātā jūs varat viegli iegūt simts atpakaļsaišu no preses izlaidumiem augsta līmeņa plašsaziņas līdzekļu vai ziņu vietnēs. Tomēr tikai viens vai divi no tiem, visticamāk, tiks iekļauti Google SERP sarakstā. Un šeit ir jūsu risinājums - šo indeksēto atpakaļsaišu vidējie rezultāti var būt daudz labāki, ja to dara ar backlinker indeksētāja rīkiem, piemēram, Instant Links Indexer, kā arī atpakaļsaišu indeksētāju. Es to izmēģināju abus, tāpēc jums ir jāizlemj, kurš no tiem izvēlēties.

Sindikācijas tīkli

Diemžēl Google un pārējās meklētājprogrammas var aizņemt pārāk daudz laika, lai atklātu jebkādas atpakaļsaistes, kas nesen izveidotas pat ar vadošajiem tīkliem, piemēram, Tumblr, Blogger utt.Tāpēc es uzskatu, ka backlink indexer pakalpojumi ir diezgan ērti. Galu galā, faktiskie mārketinga ieguvumi, lai šos resursus indeksētu, būtu jāiekļauj visaugstākajās interesēs, vai ne?

check backlinks

"Negatīvs SEO"

Tā ir ļoti izplatīta situācija, kad viens konkurents vienkārši nokasīs visu tīmekļa vietni, kas pieder viņa veiksmīgākajam pretiniekam. Es domāju, ka jūs viegli varat izmantot savus unikālos rakstus, lai tos publicētu kā klonētu lapu saturu citur ar augstāku PageRank vai domēna autoritāti. Tādā veidā var šķist, ka jūsu vietnē ir tikai plaģiāts viss lapas saturs, nevis patiešām sabojāta puse. Tieši tāpēc jūs vienmēr būtu labāk, lai visas jūsu lapas tiktu rādītas ātrāk nekā tās negodīgie puiši, kas darbojas kā kopēšanas līdzekļi, lai nozagtu daļu no jūsu smagā darba. Visbeidzot, potenciālajam "negatīvā SEO" ietekmei vajadzētu būt pēdējai pilnīgi pārliecinošai lietai, ko vēlreiz teikt - rūpējoties, lai tiktu apstrādāts atbilstošs atzveltnes indeksētāja darbs, joprojām ir jābūt katrai vietnei Source .

December 22, 2017